هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

ترند رنگ موی سل 2020

۱۳۹۸/۱۱/۱۲ زهرا یزدانی

رنگ مو و زیبایی مو یکی از اصلی ترین و مهم ترین عوامل زیبایی و جوان ماندن در خانم ها و حتی برخی آقایان است. طیف رنگ مو دربین خانم ها آن قدر وسیع و زیاد است که برای انتخاب رنگ بسیار دچار تردید و دودلی می شود.در این مقاله سایت هفت و یک فرمول وتصاویر برترین رنگ موهای همیشه مد بین خانم را گردآوری کرده ایم سعی شده فرمول برترین رنگ ها نیز در عکس ها درج شود تا شما عزیزان به راحتی بتوانید رنگ دلخوه خودتان را بدست آورید.

 با ما همراه باشید.با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۰ و همچنین سال ۹۹ رنگ موهای بسیاری از سوی متخصصان و کارشناسان آرایش وزیبایی معرفی شده است که برخی از آنها بسیار پرطرفدار هستند و حسابی ترند شده اند. بسیاری از خانم ها تمایل دارند که با فرارسیدن سال جدید تغییر ات اساسی در رنگ موهایشان ایجاد کنند و در این زمینه از مد جدید پیروی می کنند. به طوری که با ظاهرجدیدی که برای خودشان درست می کنند همه را شگفت زده کنند.

 

Card image cap

 

ابتدا بدانید هر رنگ مو مناسب کدام پوست است؟ افراد چاق یا لاغر چه رنگ مویی نیاز دارند؟

  • افراد با پوست تیره: رنگ هایی با تناژ شـرابی، مسـی، شـاه بلوطی، فنـدقی، بـادامـی و آجری
  • افراد با پوستهای گندمگون و برنزه: رنگ هایی با تناژشـیـری، گـل بـهـی، مسـی، كـرم نـخـودی، قهوه ای، فندقی و عسلی
  • افراد با پوست روشن: بلوند خاكـستـری یـا صدفی، قهوه ای مات، بـلونـد دودی و هایلایت آبی و یا قرمز
  • افراد با پوستهای صورتی و سرخ: كرم گلی، زیتونی تیره و قهوه ای تیره
  • افراد با چشمهای آبی: آبی خاكستری، آبی تیره، قهوه ای و مشكی

 رنگهای گرم برای: پوستهای تیره و گندمی و اشخاص لاغر. 

 رنگهای سرد برای: پوستهای روشن و افراد چاق.

 

Card image cap

 

از چه مدل ظرفی برای مخلوط کردن رنگ ها استفاده کنیم؟

نحوه ترکیب کردن رنگ و اکسیدان ؟

بعد از پوشیدن دستكش مقدار لازم از رنگ مورد نظرتان را در یك ظرف غیرفلزی بریزید و بعد مقدار لازم از كرم اكسیدان را به آن اضافه كرده و در نهایت با قلم رنگ آنها را با هم مخلوط كنید تا تركیبی یكنواخت به دست 

نكته: معمولا درصد استفاده از كرم اكسیدان (1+1) است مگر اینكه روی تیوپ درصد اكسیدان را توضیح داده باشند. برای جلوگیری از ریختن رنگ روی لباس‌های خود از یك پیش‌بند یا لباس كهنه استفاده كنید.

در صورتی كه می‌خواهید پوست شما در اثر تماس با رنگ لك نشود، می‌توانید قسمت‌هایی از صورت خود را كه نزدیك محل رویش مو است با كرم چرب بپوشانید (مثل وازلین، قسمت‌هایی مانند پشت گردن، پیشانی و شقیقه)آورید.

از چه قسمتی از سر شروع کنیم ؟

باید بدانید که در مورد كلیه رنگ‌ها به‌خصوص رنگ‌های روشن و مد روز، باید رنگ‌آمیزی را از پشت سر شروع کرده و به طرف جلوی سر ادامه دهید.

حتما حتما به‌یاد داشته‌باشید در مورد رنگ‌های تیره یا پوشش‌دهنده موهای خاکستری و سفید بهتر است از جایی كه موی خاكستری یا روشن بیشتر است شروع کنید (معمولا از جلوی سر).

ترند رنگ مو سال 2020 و سال 1399 :

بلوند مرواریدی و صدفی : این رنگ یکی از شیک ترین و بروز ترین رنگ ها می باشد که هر ساله مورد استقبال زیادی قرار می گیرد.  بلوند مرواریدی و صدفی (در صورتی که موهای شما به پایه دکلره ۱۰ برسد) نسبت به بلوندهای طلایی نیاز کمتری به رنگساژ و رسیدگی مرتب دارند

 

Card image cap

 

کاراملی سوخته :

رنگ موی کاراملی از جمله بهترین انتخاب‌ها برای انواع رنگ پوست بخصوص گندمی و سبزه و به خصوص برای پوست‌های برنز در فصل تابستان است. رنگ موی کاراملی نیاز به نگهداری زیادی از نظر تکرار رنگساژ ندارد و به همین خاطر هم بسیار محبوب است.

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!