هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

آموزش خود آرایی به شیوه آرایشگران حرفه ای

۱۳۹۸/۱۲/۶ زهرا یزدانی

آموزش خود آرایی به شیوه آرایشگران حرفه ای

آرایش صورت مراحل متعددی و زیادی دارد.که البته این مراحل به نوع آرایش مدنظرتان نیز بستگی دارد . برای داشتن آرایش صورت کامل و بی‌نقص، این مراحل را به ترتیب دنبال کنید.
اگر قبلا آرایش نکرده باشید، وجود محصولات متعدد آرایشی، ممکن است باعث سردرگمی
شما شود. آموزش آرایش صورت مرحله به مرحله به شما نشان می‌دهد که باید از کدام محصول استفاده کنید و چطور یک آرایش کامل داشته باشید.
آرایش صورت مراحل متعددی دارد. ترتیب اجرای این مراحل و محصولاتی که استفاده می‌کنید، برای داشتن آرایش کامل و بی‌نقص، ضروری است.
بعد از اینکه آرایش صورت را به صورت مرحله به مرحله یاد بگیرید، برای دفعات بعدی راحت‌تر و سریع‌تر و حتی زیبا تر می‌توانید خودتان، صورت‌تان را آرایش کنید.
قسمت اول : آماده کردن صورتتان
وقتی می‌خواهید صورت‌تان را آرایش کنید، بسیار مهم است که قبل از آرایش، صورت‌تان را کاملا تمیز کنید. در واقع باید یک بوم کاملا تمیز و آماده برای آرایش داشته باشید. اگر از قبل آرایش دارید با شیر پاک کن یا انواع پاک‌کننده‌های آرایش، صورت‌تان را پاک کنید.
اگر تلاش کنید که روی باقیمانده‌ی آرایش‌های قبلی آرایش کنید، نتیجه جالبی نمی‌گیرید و ظاهر نهایی شما بسیار ناخوشایند می‌شود. چهره‌تان بشاش به نظر نمی‌رسد و آرایش‌تان کاملا یکدست و طبیعی، روی صورت نمی‌خوابد.و حتی تصویری ناخوشایند بار خودتان ایجاد می کنید.

Card image cap

 

قسمت دوم : از پرایمر برای زیرساز آرایش استفاده کنید.
قبل از اینکه از هر ماده آرایشی استفاده کنید، با پرایمر باید پوست‌تان را برای آرایش آماده کنید. استفاده از پرایمر مزایای متعددی دارد از جمله اینکه باعث می‌شود آرایش شما مدت بیشتری دوام پیدا کند و همچنین، باعث بهبود ظاهر پوست و رفع ایرادات ظاهری آن می‌شود.
با انگشتان خود می‌توانید پرایمر را روی پوست پخش کنید. مقدار کمی از پرایمر برای کل صورت کافی است. پرایمر کمک می‌کند که آرایش ما برای مدت بیشتری باقی بماند.
قسمت سوم : استفاده از کرم پودر یا موس گریم برای یکدست کردن صورت
از کرم و یا کرم پودر با قدرت پوشش دهندگی بالا استفاده کنید. با استفاده از کرم پوست شما حالت یکنواخت پیدا می کند و شما می توانید به کمک کرم یا کرم پودر رنگ دلخواهتان را به پوست صورتتان بدهید. اگر شما پوست روشن و سفیدی دارید و ترجیح می دهید که پوستتان را تیره تر کنید بهتر است که از کرم ها با شماره 4 به بالا استفاده نمایید. بهتر است که رنگ کرم پودر شما برای روز به رنگ پوستتان نزدیک تر باشد و برای شب از کرم پودر هایی که دو درجه از پوستتان تیره هستند استفاده نمایید.
قسمت چهارم : زاویه دار کردن صورت و کانتور بینی
در این مرحله با کمک یک کرم پودر تیره تر از کرم زیر ساز یا پالت کانتور برجستگی هایی را برای صورت خود ایجاد کنید. خط گونه را با کمک کرم تیره برجسته کنید و زیر چشم و بالای گونه ها را مقداری روشن تر کنید. اگر شما تمایل دارید که بینی خود را کوچک تر نشان دهید رویدو طرف خط بینی را به کمک یک کرم تیره مقداری تیره کنید. و روی تیغه بینی را خطی سفید بکشید.ایجاد برجستگی های صورت را بهتر است که با کمک اسفنج تمیز یا قلم موی مخصوص گریم انجام دهید و اطراف کرم تیره را محو کنید تا گریم صورت طبیعی تری را داشته باشید.شما همچنین در این مرحله میتوانید رژ گونه بزنید.

Card image cap

 

قسمت پنجم : استفاده از پودر فیکس بر روی کل صورت
برای استفاده از پودر فیکس قلم بزرگی را که شبیه به قلم رژ گونه است در داخل پودر فیکس یا پودر بچه بچرخانید و سپس قلم را به همه جای صورت خود بمالید با این کار همه سطح پوست شما یکدست خواهد شد و پودر سایه از روی صوتتان به راحتی پاک می شود.
قسمت ششم : استفاده از سایه پشت چشم
حتما قبل از زدن سایه رنگ سایه تان را انتخاب نمایید بهتر است که رنگ سایه با رنگ لباس مجلسی شما مطابقت داشته باشد. برای آرایش روز از رنگ های مات و کم رنگ استفاده کنید و برای آرایش شب از رنگ های براق و پر رنگ بهتر است استفاده کنید.

قسمت هفتم : استفده از رژلب و خط لب

در این مرحله شما باید از رژ لبی استفاده کنید که با رنگ پوست و سایه ای که برای پشت چشمتان استفاده کرده اید ست شود و همچنین بعد از رژ لب میتوانید برای براق شدن بیشتر آن از برق لب استفاده کنید.

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!