هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

پرایمر چیست ؟ و چه کاربردی دارد ؟

۱۳۹۸/۱۱/۲۶ زهرا یزدانی

پرایمر چیست و چرا باید از آن استفاده کرد؟

پرایمر یا زیرساز آرایش، یکی از وسایل آرایشی ضروری برای خانم‌هایی است که می‌خواهند آرایشی یک دست و بی‌نقص و کامل داشته باشند. پرایمر علاوه بر آرایش، یکی از محصولات مراقبتی پوست است.
پرایمر یک محصول با دو کاربرد است. محصولات آرایشی و مراقبتی در کنار هم، ظاهری یک‌دست‌تر و بی‌نقص‌تر در صورت شما ایجاد می‌کنند.
امروزه بسیاری از افراد، استفاده از پرایمر را نادیده می‌گیرند و آن را یک مرحله غیر ضروری می‌دانند، اما اضافه کردن پرایمر به آرایش که فقط چند دقیقه زمان می‌برد، اثراتی بسیار زیاد بر ظاهر شما دارد. پرایمر سطح پوست را نرم می‌کند و خطوط ریز و منافذ پوست را به حداقل می‌رساند، سطح پوست را یکنواخت می کند و آرایش شما را ماندگارتر و بدون لکه باقی می گذارد.این محصول، هم پوست شما را تازه و شفاف و شاداب می‌کند و هم زیرساز آرایش است و باعث می‌شود که محصولات آرایشی، بهتر روی پوست بخوابد. در صورتی که بخواهید مراحل آرایش صورت را به صورت اصولی یاد بگیرید با این مقاله سایت هفت و یک همراه باشید. پرایمر و استفاده از آن در آرایش صورت ، یک انقلاب بزرگ در هنر آرایش و زیبایی بود که اگر تا به حال از آن استفاده نکرده‌اید، باید هرچه زودتر این کار را بکنید ولی قبل از آن‌، بهتر است با نکات مفید در رابطه با استفاده از پرایمر در آرایش صورت آشنا شوید.پرایمر برای محافطت از پوست و کاهش تاثیرات مواد آرایشی مختلف در آن، خیلی کمک کننده و عالی است و می‌تواند به شما در داشتن پوستی زیبا و جذاب نیز کمک کند.

Card image cap

معرفی انواع پرایمر :
پرایمرهای درخشان کننده :
بعضی از پرایمرها در ساختارشان یک سری ذرات درخشان دارند که باعث می شود جلوه بهتری به پوست بدهد و آرایش را درخشان تر و واضح تر نشان بدهد.
پرایمرهای مات :
اگه پوست چربی دارین، بهتراست که از پرایمرهای نوع مات استفاده کنید زیرا براقی پوست را کم می کند و سبوم پوست را کنترل میکند.
پرایمرهای آبرسان به پوست :
برعکس پرایمرهای مات که مناسب پوست های چرب هستد، این نوع پرایمرها ویژه ی پوست های خشک هستد و استفاده از این پرایمر ها باعث می شود تا پوست آبرسانی شود و مرطوب شود و از حالت خشکی بیرون بیاید.

Card image cap

پرایمرهای با ماندگاری بالا :
همانطور که از اول گفتیم ، همه پرایمرها خاصیت این را دارند که به آرایش ماندگاری بدهند ولی این نوع پرایمرها به صورت تخصصی و دقیق روی این مسئله متمرکز هستند.
پرایمرهای پوشاننده ی منافذ و لک های پوستی :
اگر روی پوستتان منافذ زیادی دارید یا لک و جوش های سر سیاه شما را اذیت میکند، حتما از این پرایمرها استفاده کنید تا به نرم و زیباتر شدن پوست تان کمک شود.
پرایمرهای اصلاح رنگ :
یک سری از خانم ها هستند که رنگ پوست شان به زردی، قرمزی یا تیرگی مایل است ، بعضی ها هم هم رنگ خاکستری و بی حال دارند پرایمرهای رنگی، نقش کلی شان این است که این رنگ ها را بپوشانند و جلوه و روشنایی پوست را بیشتر و بهتر کنند و همچنین لک های پوستی رو بپوشانند. این پرایمرها مدل های مختلفی دارند که هر رنگشان برای کاربردی خاص می باشد .
استفاده از پرایمر چشم، مژه و لب چه فایده ای دارد؟
پرایمرهای چشم، باعث می شود تا آرایش چشم مثل خط چشم و سایه به خوبی برای مدت طولانی روی پوست باقی بماند و به هم نریزد. پرایمر مژه هم برای زیرسازی ریمل و حجم دادن به مژه ها مورد استفاده قرار میگیرد و در نهایت پرایمرهای لب که باعث می شوند رنگ رژ به راحتی از بین ننرود و برای مهمونی های خاص و طولانی نگران پاک شدن آن نباشند.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!