هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

همه چیز درباره تشخیص بهترین مارک پنکیک و استفاده از آن!

۱۳۹۸/۱۱/۳ زهرا یزدانی

همه چیز درباره تشخیص بهترین مارک پنکیک و استفاده از آن

پنکیک از آن دسته‌ لوازم آرایشی به حساب می‌آید که در کیف آرایش هر خانمی یافت می‌شود و محبوبیت آن باعث شده تا هزاران مدل پنکیک مختلف روانه‌ی بازار شود. پنکیک ها به‌ لحاظ کارایی و کیفیت نیز تفاوت‌های زیادی دارند و پنکیک‌ کامپکت، پنکیک پودری، پنکیک تثبیت‌ کننده آرایش و پنکیک اچ دی (High Definition، کیفیت بالا) را می‌توان از پنکیک هایی دانست که خرید آن‌ها خانم‌ها را سردرگم کرده است؛ درنتیجه به‌راحتی نمی‌توان بهترین مارک پنکیک را تشخیص داد. همه‌ی این مسائل دست‌به‌دست هم داده تا در ادامه نکات مهم برای تشخیص تفاوت انواع پنکبک، خرید پنکیک و روش استفاده از پنکیک را با شما در میان بگذاریم. پس با ما همراه باشید در این مقاله سایت هفت و یک.
پنکک چیست و چه کاربردی دارد؟
در پاسخ به این پرسش که پنکک چیست و چه کاربردی دارید باید بگوییم
امروزه برای زیباتر نمایش دادن پوست صورت و جذاب تر نشان دادن آن، از پنکیک و کرم پودر استفاده می شود که معمولا به صورت مایع، پودری و یا فشرده در بازار فروخته می شوند. خانم هایی که دارای پوستی چرب هستند، ترجیح می دهند از پنکیک یا همان کرم پودر خشک فشرده استفاده نمایند تا با استفاده از آن، تمامی ناهمواری ها و نامتعادلی هایی که بر روی پوست صورت است را از بین ببرند و به صورت خودشان یک جلوه ای زیبا و هموار بدهند. استفاده از پنکیک آرایشی بر روی صورت، به خاطر خشک و فشرده بودن باعث ریزش و یا گوله شدن نمی شود و چهره را زیباتر از قبل نمایش می دهد البته باید یادآوری کرد، که در صورت مصرف بیش از اندازه از پنکیک آرایشی، نه تنها زیبا نمی شوید، بلکه یک چهره مصنوعی و نا متعادل را برای خود به وجود می آورید. که ممکن است باعث حیرت بقیه شود. پنکک ها دارای انواع مختلفی هستند و برای پوست های متفاوت از نظر خشک و چرب یا معمولی و حتی با توجه به رنگ پوست ها ی مختلف، سفید، گندمی، سبزه و.. انواع مختلفی می باشند. البته به افرادی که دارای پوست چرب هستند، بیشتراز سایر افراد، استفاده از پنکک توصیه شده، چرا که باعث می شود، برقی که روی صورت دارند را از بین ببرد و صورت حالت براق نداشته باشد و آرایش مات دارد و وبه هنگام رطوبت و گرما و تعریق زیاد، ریزش کمتری داشته باشد.
از چه رنگ پنکک استفاده کنیم؟
در انتخاب رنگ پنکیک، نسخه‌ی واحدی و اختصاصی نمی‌توان پیچید؛ چراکه در کنار اهمیت رنگ پنکیک، کیفیت آن هم مهم است و بهتر است بهترین مارک پنکیک موجود در بازار را خریداری کنید. تجربه نشان داده است پنکیک های رنگِ پوست پوشش بیشتری دارند و برای پنهان‌کردن عارضه های پوستی گزینه‌ی بهتری به نظر می‌رسند. پنکیک‌ های بی رنگ با رنگ پوست های مختلف سازگاری خوبی دارند. اگر پوست چربی دارید، برای کاهش براق‌بودن پوست خود می‌توانید پنکیک بی رنگ بزنید. این پنکیک ها صورت را بیش از حد پف دار نشان نمی‌دهند و همچنین به صورت حالت کیکی نمی دهد و برای آرایش در محل کار و روزهای طولانی گزینه‌ی مناسبی به نظر می‌رسند.
چگونه پنکک بزنیم؟
نوبت به دانستن روش درست استفاده از پنکیک می‌رسد. برای این کار باید ابتدا یک برس با موهای متراکم و پرپشت و فشرده انتخاب کنید. این برس ها که به برس های در سایت هفت و یک موجود می باشند و از کیفیت بالایی برخوردارند.عملکرد خوبی برای پنکیک زدن دارند. سپس به کمک پرایمر، کرم پودر، کانسیلر و در صورت لزوم ضد آفتاب زیرسازی آرایش را انجام دهید. در نهایت براش را داخل پنکیک فرو کنید و پنکیک اضافی آن را با ضربه‌زدن بگیرید و برس را روی صورت بمالید. برای این کار از مرکز صورت شروع کنید و دایره‌ای بزرگ و فرضی از داخل به بیرون صورت ترسیم کنید و براش را در این جهت حرکت دهید.
اگر وسواس زیادی برای خرید پنکیک به خرج داده و بهترین مارک پنکیک را خریداری کرده باشید، این پنکیک به‌راحتی روی صورت شما قرار می‌گیرد و جلوه‌ای زیبا و ابریشمی به آن می‌دهد. در نهایت نیز رژگونه و پودر برنزه بزنید تا آرایش شما چیزی کم نداشته باشد.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!