هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

لیفت کردن ابرو به آسانی در منزل!!

۱۳۹۸/۱۱/۲۰ زهرا یزدانی

لیفت کردن ابرو به آسانی

تقویت تارهای ابرو با مواد گیاهی و ارگانیک، فرم دهی ابروها به حالت دلخواه، پهن تر و پرپشت تر نشان داده ابرو ها به کمک روشی به نام لیفت ابرو با هزینه ای بسیار کمتر از هزینه های جراحی در آرایشگاه ها انجام می شود و بسیار طبیعیو نچرال بنظر می رسد. البته خودتان نیز با آموزش لیفت ابرو می توانید در منزل این کار را انجام دهید.فقط کافیست یک ژل لیفت ابرو که در سایت هفت و یک موجود می باشد را در خانه داشته باشید.
لیفت ابرو با مواد چیست ؟
ابرو به عنوان یکی از مولفه های بسیار مهم در زیبایی ما شناخته شده است در واقع این موهای کوتاه و باریک ، نقش بسیار پر رنگی در زیبایی و جذابیت چهره ما ایفا می کنند . همان طور که می دانید حالت و مدل ابرو از قدیم تا کنون تغییرات بسیاری داشته است .در سالهلی پیش ابروهای باریک بیشتر مورد پسند قرار میگرفته اما اکنون ابروهای پهن و طبیعی بیشتر مورد پسند واقع می شود. لیفت ابرو با مواد ، تکنیکی جدید برای حالت دادن به ابروها و مرتب کردن آنهاست و به شما در تحقق رویای داشتن ابرو مدل آشفته و یا به اصطلاح هالیودی کمک می کند . با این متد به راحتی می توان به ابرویی با مدل آشفته و البته مرتب و زیبا و جذاب دست یافت .

تفاوت لیفت و لمینت ابرو :
افرادی که تارهای ابروی افتاده ای دارند و می خواهند ابروهایشان به سمت بالا حالت داشته باشند باید از روش لیفت استفاده کنند.اما کار لمینت تقویت موی ابروهاست و رنگ هم دارد بدین صورت که با استفاده از مواد مخصوص ابروها رنگ گرفته و تقویت می شوند و همین امر باعث می شود تا تارهای برو ضخیم تر شده و پر پشت و پر رنگ دیده شوند.این روش نیز برای افرادی که ابروهای کم پشت و کرکی دارند مناسب است.

 

Card image cap

لیفت ابرو برای چه کسانی مناسب است
با آموزش لیفت ابرو و تهیه مواد لازم خودتان می تواند آن را انجام دهید. این روش برای افرادی که جهت رویش تارهای ابرو هایشان به سمت پایین است، ابروهایشان فرم و حالت نمی گیرد و یا برای فرم دهی از ژل و ریمل ابرو استفاده می کنند، مناسب می باشد. زیرا تا زمانی که ماندگاری لیفت برقرار است، این حالت را ثابت و فیکس نگه داشته می شود. لیفت ابرو علاوه بر زیبایی باعث تقویت تار های ابرو می شود و از نظر شرعی موردی برای وضو گرفتن و نماز خواندن ایجاد نمی کند. همچنین به هیچ عنوان باعث کاهش رشد موها و یا ریزش آنها نمی گردد.

آموزش لیفت ابرو
با دنبال کردن مرحله به مرحله و دقیق و کامل آموزش لیفت ابرو خودتان نیز می توانید این کار را در منزل انجام دهید. ابتدا صورت را با پاک کننده های آرایشی کامل بشویید و خشک کنید و صورتتان را کاملا تمیز کنید.بهتر است از چند روز قبل از انجام کار لیفت ابرو، به ابرو ها قیچی نزید و ابروها را اصلاح نکنید. در اولین مرحله با چسب مخصوص لیفت، فرم و حالت دلخواه را بس ریملی یا شانه مخصوص لیفت به ابرو ها می دهیم. مواد لیفت را از ریشه ابرو تا نیمه موها می گذاریم. زمان حدودی ماندن مواد بر روی ابرو ها حدود 7 دقیقه است که این زمان بر اساس مارک مواد مورد استفاده متغیر است. پس از پاک کردن مواد از روس موها، مواد فیکس کننده را روی کل ابرو مالیده و با نایلون روی آن را پوشانده و 15 دقیقه صبر کنید.
ژل ابرو، محصول جدیدی است که به تازگی به بازار آمده و با استفاده از آن می ‎توانید به ابروان خود شکل و حالت زیباتری ببخشید . داشتن ابروهایی خوش فرم و مرتب نقش زیادی در افزایش زیبایی و جذابیت افراد دارند و به همین دلیل است که امروزه آرایشگران توجه ویژه ای به روش های آرایش ابرو دارند .
ژل ابرو ژل ابرو یکی از محصولات آرایشی است که کاربرد آن مرتب کردن، حالت دادن و ثابت نگه داشتن ابروها است، ژل ابرو در زیباتر شدن ابروها بسیار تاثیرگذار است و پیشنهاد میشود که همه خانم ها از آن استفاده کنند.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!