هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

معرفی بهترین [کرم پودر های ایرانی و خارجی]- هفت و یک

۱۳۹۹/۱/۷ زهرا یزدانی

بهترین کرم پودر برای آرایش روزانه از نظر پزشکان
این روزها مدل های مختلفی از کرم پودرهای مایع، پن استیک، پنکیک و... وجود دارد اما این که کدام نوع و رنگ کرم پودر می تواند عیوب پوست را بپوشاند، حالت ماسک مانند و مصنوعی ایجاد نکند و چهره را زیباتر از قبل نشان دهد بسیار مهم است در این بخش ازمقاله سایت هفت و یک به معرفی چند کرم پودر عالی برای هر نوع پوستی میپردازیم.
پوست یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای انسان است. زیرا با پوست سالم ،چهره انسان زیباتر و اعتماد به نفس او افزون تر میگردد. همانطور که می‌دانید خلق یک چهره بی عیب و نقص با رعایت بهداشت و استفاده از مواد زیر سازی برای پنهان کردن عیب های پوست امکان پذیر است. در حقیقت این چهره بی عیب نتیجه ی استفاده از کرم پودر کنویس است. این محصول به شما کمک خواهد کرد که پوستی زیباتر و بدون عیب داشته باشید و لکه ها و تمامی نواقص پوست شما پوشانده شود. خرید کرم پودر خوب می‌تواند در زیباتر شدن ظاهر شما بسیار کمک نماید.
کرم‌پودر یکی از اصلی‌ترین مواد آرایشی است که شاید بدون آن آرایش چندان معنایی نداشته باشد. یک زیرسازی خوب می‌تواند شما را بسیار زیباتر کند به همین دلیل بهتر است تا آنجا که می‌توانید هنگام انتخاب کرم پودر، نزدیک‌ترین رنگ به رنگ پوست‌تان را انتخاب کنید.

هنگام خرید کرم‌پودر به چه چیزی توجه کنید
کرم پودری برای شما مناسب است که وقتی به خط فک پایین مالیده شود، خط آرایشی بین گردن و صورت به وجود نیاید. هنگام خرید برای تست رنگ کرم‌پودر باید سه رنگ نزدیک به رنگ پوست‌تان را روی خط فک پایین خود بمالید، بعد در نور طبیعی ببینید که آیا هنوز خط آرایشی دیده می‌شود یا نه. اگر رنگ درست را انتخاب کرده باشید نباید خطی مانده باشد. حواستان باشد که اگر پوست‌تان چرب است بهتر است از یک کرم پودر بدون چربی یا با منشا آبی استفاده کنید. پوست‌های خشک با کرم پودرهای مایع و کرم پودرهایی که حالت کرم دارند، سازگاری بهتری دارند.
برای پوشاندن قرمزی پوست چه کنیم؟
معمولا پوشاندن قسمت‌هایی از پوست که به علت جوش یا هر علت دیگری قرمز شده‌ کمی مشکل است به خصوص با کرم‌پودر‌ها و پوشاننده‌های عادی. به دنبال پوشاننده‌ای با ته مایه سبز باشید چون سبز در چرخه رنگ در نقطه مقابل قرمز قرار دارد، به همین دلیل می‌تواند قرمزی را خنثی کند و آن را بپوشاند.

ما در این بخش مقاله سایت هفت و یک درباره انواع کرم پودر و کرم پودر دائم و کرم پودر برای پوست سبک و کرم پودر با پوشانندگی بالا و کرم پودر با کاور عالی و موس به جای کرم پودر و کرم پودر پنبه ریز و و کرم پودر تیوپی و و کرم پودر دوسه و کرم پودر تاتو و کرم پودر جامد و کرم پودر خارجی و کرم پودر حجم دهنده و کرم پودر حرفه ای و کرم پودرحلزون کرم پودر خامه ای و کرم پودر زیرپوست و کرم پودر رژ لبی و کرم پودر ضدآب و کرم پودر ضد جوش و کرمپودر صورت طبیعی
و کرم پودر ضدجوش و کرم پودر حاوی ضد آفتاب و کرم پودر حاوی کلاژن و کرم پودر خوب برای پوست خشک و کرم پودر خوب وازلین و کرم پودر خوب ایرانی و کرم پودر خیلی روشن و کرم پودر خوب و ارزان و کرم پودر خوب برای مصرف روزانه و کرم پودر خارجی اصل و کرم پودر خوب با قیمت مناسب و کرم پودر با نشاسته ذرت و کرم پودر طب سنتی و کرم پودر ضدآفتاب و کرم پودر پوست چرب و کرم پودر مخصوص عروس و کرم پودر عالی و کرم پودر فاقد چربی و کرم پودر سبک و کرم پودر غیرجوش زا و کرم پودر قطره ای و کرم پودر عالی برای گریم و کرم پودر خوب و قیمت مناسب را برای شما توضیح داده ایم.
بهترین کرم پودر مخملی با پوشانندگی بالا

چگونه لک‌های بزرگ و فراوان را بپوشانید؟
لک‌های بزرگ و فراوان به دلایل بسیاری ممکن است به وجود آمده باشند مثلا ممکن است به دلیل زیاد ماندن در زیر نور آفتاب یا تولید بیش از اندازه ملانین پوستی یا... به وجود آمده باشند.معمولا روی چنین پوستی آرایش بسیار مشکل است چون هر تکه پوست یک ‌رنگ می‌شود اما اگر کرم‌پودر و پوشاننده مناسب انتخاب کنید چندان دچار این مشکل نخواهید شد. باید از فروشنده بخواهید یک اصلاح‌کننده رنگ به شما بدهد و از آن در زیر آرایش خود استفاده کنید تا لک‌ها را بپوشاند. البته بعضی از برند‌ها نیز دارای پوشاننده‌های خاصی هستند که می‌توانند زیر آرایش استفاده شوند تا دیگر لک‌ها دیده نشوند.
از پنکک استفاده کنیم یا کرم پودر ؟
استفاده از پنکیک و کرم پودر ارتباط زیادی با نوع پوست هر فرد دارد.
بعنوان مثال بهتر است کسانی که پوستی چرب و زمینه آکنه و جوش صورت را دارند از مواد آرایشی سبک تری مانند پنکیک استفاده کنند.
به طور کلی کرم پودرها نسبت به پنکیک ها سنگین تر هستند. اما افرادی با پوست خشک یا آن هایی که از پوشانندگی پنکیک رضایت ندارند، می توانند برای ساعت های کوتاهی از کرم پودر هم استفاده کنند. البته بهتر است افرادی با پوستی چرب، انواع بدون روغن کرم پودرها را انتخاب کنند. چه بسا برندهای معتبر کرم پودر مناسب پوست چرب نیز در سبد محصولات خود دارند.
جوان تر نشان دادن پوست های براق و شفاف با کرم پودر یا پنکیک ؟
اولا : بدون در نظر گرفتن سن و رنگ پوست، اگر پوست براق و شفافی دارید که از انواع پوستهایی است که مثل آینه می درخشد اما هر از گاهی جوشهای ریزی هم در آن دیده می شود بهتر است بعد از زدن ضد آفتاب مخصوص پوستتان از پنکیک استفاده کنید چرا که در این مواقع پنکیک هم قدرت پوشانندگی خوبی برای جوشها دارد و هم اینگونه پوستها را جوانتر نشان خواهد داد که البته توجه داشته باشید که هیچگاه پنکیک را دور چشمها نزنید و تنها با گذاشتن و برداشتن پد آن پوست را کمی مات کنید .
دوما: اگر پوستی خشک دارید و همیشه مجبورید آن را با انواع کرمهای مرطوب کننده مرطوب نگه دارید بهتر است در بعضی موارد نه همیشه آنهم به ترتیبی که در پایین گفته شده است از پنکیک در پایان آرایشتان استفاده کنید چرا که در هر سنی که باشید خشکی پوستتان باعث میشود که با پنکیک خطوط چهره ی شما بیشتر مشخص شود، راه بهتر آن است که پس از استفاده از ضد آفتاب مخصوص پوستتان تنها از یک کرم پودر خوب استفاده کنید که در صورتی که دوست داشتید پوستتان مات دیده شود از نوع مات آن را تهیه کرده و روی ضد آفتابتان بزنید .

کدام بهتر است، کرم پودر یا پنکیک ؟
سوما :اگر پوستی کدر و دارای جوش و همینطور لکهای به جا مانده از جوش دارید و می خواهید آن را برای یک آرایش ملایم و زیبا آماده کنید بهتر است ابتدا ضد آفتاب فاقد چربی خود را بزنید، سپس از یک کرم پودر خوب که قابلیت پوشانندگی خوبی دارد استفاده کرده و تمام نقاط پوست را با آن بپوشانید و با حرکت آرام ضربه زدن آن را خوب بر روی پوست بخوابانید و در پایان کار آرایش هم پد یا همان ابر پنکیک را برداشته و با حرکت گذاشتن و برداشتن بر روی پوست، آن را کمی از براقی به ماتی برسانید . باز هم در نظر داشته باشید که پد را اطراف چشمها نمالید، همینطور آن را روی پوست نکشید فقط بگذارید و بردارید.

بهترین کرم پودر برای افراد پوست چرب و منافذ باز
بهترین کرم پودر خود را زمانی می توانید انتخاب کنید که در درجه اول نوع پوست خود و معایب آن را به خوبی ارزیابی کرده باشید. افراد دارای پوست معمولی و حتی خشک معمولا مشکل حادی برای انتخاب کرم پودر ایده آل ندارند. چون جنس پوست این افراد به دلیل ترشح کمتر چربی، دچار آکنه و جوش نمی شود. درنتیجه مشکل لک های ناشی از جوش و منافذ باز را نخواهند داشت. پس یک کرم پودر مرطوب کننده و با قدرت پوشانندگی کم هم برای آنها کارایی لازم و کافی را خواهد داشت.
اما مشکل اصلی انتخاب بهترین کرم پودر مربوط به افراد دارای پوست مختلط و چرب است. جوش و آکنه، لکه های قهوه ای پس از درمان جوش و منافذ باز باعث می شود تا برای انتخاب یک کرم پودر مناسب همواره با مشکل مواجه باشند. ضمن اینکه پوست این دسته از افراد به دلیل تنظیم نبودن ترشح چربی بعد از زدن کرم پودر براق می شود. کرم پودر های سبک مسلما پوشانندگی لازم را برای آنها نخواهد داشت و کرم های گریم و سنگین نیز با خفه کردن پوست باعث تشدید ترشح چربی می شوند.
استفاده ازکرم از بین برنده منافذ
پس از شست و شوی صورت و زدن سرم، حتما از یک کرم درمانی برای کوچک کردن منافذ باز شده صورت استفاده کنید. این کرم ها به مرور زمان باعث کوچک شدن منافذ باز شده پوست می شوند و پوستی صاف و یکدست را ایجاد می کنند. این کرم را روی کل صورت پخش کنید تا چربی اضافی پوست را جذب کند. این کرم آخرین مرحله مراقبتی پوست پیش از شروع آرایش صورت است.


بهترین کرم پودر برای پوست خشک
می دانید بهترین کرم پودر برای پوست خشک چیست؟ پوست صورت یکی از مهم ترین نقاط بدن است و تاثیر بسزایی در زیبایی دارد. برای اینکه پوست خوب و سالمی داشته باشیم، باید به ان رسیدگی کنیم مخصوصاً اگر پوست خشک یا حساس داشته باشیم. همین امر استفاده از مرطوب کننده، کرم زد آفتاب و سایر محصولات مراقبت از پوست را برای جلوگیری از پیری زودرس پوست واجب می سازد. کرم پودر استی لادر Double wear بدون شک یکی از بهترین کرم پودرها در جهان است. این کرم پودر به قدری خوب است که در حال حاضر تمامی بلاگر ها و میکاپ آرتیست های معروف از آن استفاده می کنند و هر کدام حداقل یک ویدئو آموزشی با کرم پودر استی لادر دابل ور را دارند! این کرم پودر بسیار سبک است که آن را به یک کرم پودر فوق العاده برای پوست خشک تبدیل می کند.
اما چیزی که در این کرم پودر فوق العاده است، پوشش دهی بالای آن است بدون این که ظاهر کیکی شکل به پوست بدهد. ظاهر نهایی که به پوست می دهد شبیه به ساتن است که بسیار دلنشین و جذاب است و دارای کمی درخشش و برق است بدون این که حالت روغنی به پوست بدهد. پوشش دهی این کرم پودر بسیار بالا است.
یک کرم پودر فوق العاده برای انواع پوست به خصوص پوست خشک می باشد. قیمت مناسب کرم پودر healthy mix بورژوا آن را از سایر کرم پودر ها جدا می سازد. این کرم پودر بدون این که بافتی ضخیم و سنگین داشته باشد یک پوشش عالی و شفاف برای پوست ایجاد می کند.

قیمت ، مشخصات و خرید بهترین کرم پودر های اصل و اورجینال
ما در ایم مقاله سایت هفت و یک اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که شما به راحتی میتوانید خرید کرم پودر و خرید اینترنتی کرم پودر و خرید اینترنتی کرم پودر با قیمت مناسب و خرید کرم پودر روشن و حتی انتخاب مارک های متخلف کرم پودر مانند کرم پودر کنویس و کرم پودر لورال و کرم پودر ورسای و کرم پودر ریمل و کرم پودر لاکورت و کرم پودر بیو و کرم پودر مک و کرم پودر جورجیو آلمانی و کرم پودر منهتن و کرم پودر vov و کرم پودر jouer و سایرکرم پودر ها را به آسانی انجام دهید.همه ما به زیبایی پوست صورت‌مان اهمیت فراوانی می‌دهیم ولی گاهی به هر دلیل نقص‌هایی روی پوست به وجود می‌آید که تا زمان درمان چاره‌ای جز پوشاندن آنها نداریم و در اینجاست که کرم‌پودر به کمک‌مان می‌آید. کرم‌پودر یکی از اصلی‌ترین مواد آرایشی است که شاید بدون آن آرایش چندان معنایی نداشته باشد. یک زیرسازی خوب می‌تواند شما را بسیار زیباتر کند و یک زیرسازی نامناسب نه‌تنها صورت را مصنوعی جلوه می‌دهد بلکه رنگ‌های آرایشی را هم بد رنگ نشان می‌دهد. البته هدف از استفاده از کرم پودر یا همان زیرسازی آرایش این است که پوست حالت یکنواخت پیدا کند و برای آرایش آماده شود، هیچ‌گاه هدف از زدن کرم پودر، رنگ بخشیدن به پوست نیست. به همین دلیل بهتر است تا آنجا که می‌توانید هنگام انتخاب کرم پودر، نزدیک‌ترین رنگ به رنگ پوست‌تان را انتخاب کنید.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!