هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کانسیلر چیست ؟ کانسیلر چه کاربردی دارد؟

۱۳۹۸/۱۱/۲۴ زهرا یزدانی

کانسیلر چیست ؟

کانسیلر به پوشاندن سیاهی دور چشم، لک ها و کک و مک و پشاندن لکه ها و عیوب صورت کمک می کنید. استفاده از آن باعث می شود صورت خسته شما به سرعت درخشان و روشن شود. به همین دلیل این ماده که از دسته لوازم آرایشی محسوب می شود از آیتم هایی است که برای ایجاد یک چهره بی نقص استفاده می شود. بسته به این که چه چیزی را می خواهید بپوشانید، می توانید از انواع مختلف و متفاوت کانسیلر استفاده کنید. ماتیکی، پودری، مایع و کرمی انواع مختلف آن هستند. تنها چیزی که نیاز دارید استفاده از چند تکنیک ساده است تا بهترین نتیجه بر روی صورت شما ایجاد شود. در این مقاله سایت هفت و یک ، روش صحیح انتخاب و استفاده از یک کانسیلر مناسب را شرح می دهیم تا با استفاده از آن بتوانید چهره ای جوان و زیبا برای خود ایجاد کنید. پوست بی عیب و نقص پایه و اساس زیبایی صورت است. ولی واقعا در بیشتر مواقع پوست از گزند این عیب و نقص های ریز و درشت در امان نیست.
که در این راستا می توان دوایر تیره یا لکه های نا خوشایند را از همین مشکلات دانست.
محصولات و ابزرا هایی به نام کانسیلر یا محو کننده و پوشاننده که امروزه فراگیر نیز شده اند می توانند در مواقع بروز موارد ذکر شده روی صورت به کمک شما بیایند و عیب مورد نظر را بر روی صورت از دید همگان مخفی نمایند ولی این محصولات آرایشی نیز روش استفاده صحیح مربوط به خود را دارند که در ادامه آنرا برای شما توضیح می دهیم.

Card image cap

چه کانسیلری برای پوست شما متناسب است ؟
کانسیلر باید بسته به نوع محلی که قرار است برای آن استفاده شود، انتخاب گردد. توجه داشته باشید که یکی دیگر از روش هایی که در شفاف سازی و کمک به بهبود وضعیت پوست صورت شما کمک می کند، ماسک صورت با استفاده از ماسک صورت می توانید پوست صورتتان را تقویت کنید.که باعث شفاف تر شدن و روشن تر شدن چهره شما نیز می گردد.
روش استفاده کانسیلر بر روی جوشها:
جوش ها و آکنه ها یکی از سخت ترین عیوب برای پنهان کردن در صورت هستند. که قبل از هر چیز پیشنهاد میشود ابتدا از درمان های طبیعی برای کوچک کردن و منقبض کردن جوش استفاده کرد که از آن جمله می توان به روغن درخت چای و یا سرکه سیب و یا حتی جوش شیرین بر روی محل مورد نظر استفاده کرد که می تواند به سرعت جوش را کوچک و منقبض نماید.
اگر روش های طبیعی درمانی ذکر شده در دسترس شما نبودند محصولات دارای سالیسیلیک اسید نیز می توانند کمک خوبی برای شما باشند. به طور کلی توجه داشته باشید که هر کدام از روش ها باید پانزده دقیقه قبل از شروع آرایش صورت انجام شوند.سپس در ادامه باید توسط یک زیر سازی (توسط کرم پودر) مناسب با رنگ پوست خود شروع به محو کردن جوش نمایید البته توجه داشته باشید که حتما رنگ کرم پودر را به دقت و مناسب با پوست خود انتخاب کنید این مرحله خیلی مهم است چون اگر درست انجام نشود باعث میشود نتیجه عکس بگیرید و محل مورد نظر مشخص تر و واضح تر از قبل شود. و جلوه نامناسبی بوجود می آورد.
کانتور کردن ابروها با کانسیلر
می توانید برای کانتور کردن ابروها از کانسیلر استفاده کنید. کانتورینگ ابروها به شما کمک می کند ابروهای برجسته تر و زیباتری داشته باشید. برای این کار از کانسیلری که یک درجه روشن تر از رنگ پوست است کمک بگیرید و بالا و پایین قسمت انتهایی ابروهای خود را به آن آغشته کنید.با استفاده از کانسیلر در پایین و بالای ابرو انگار که به تازگی ابروهایتان را اصلاح کرده اید.

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!