هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

فرمول جدید ترین رنگ مو های سال 2020 - هفت و یک

۱۳۹۹/۲/۸ زهرا یزدانی

انواع رنگ مو ترکیبی

ما در این مقاله سایت هفت و یک درباره موضوعاتی مانند رنگ مو و رنگ مو ترکیبی و رنگ موی دخترونه و رنگ مو 2020 و رنگ مو امسال و آموزش ترکیب رنگ مو و رنگ مو بدون دکلره و رنگ مو برای پوست های تیره و رنگ مو بدون حساسیت و رنگ موی پسرانه و رنگ مو ترکیبی روشن بدون دکلره و رنگ مو زنانه و رنگ موی ژله ای و رنگ موی ضد ریزش و رنگ مو عروس گیاهی و رنگ مو لاکچری و رنگ مو مردانه بدون حساسیت و رنگ مو هایلایت زیتونی و رنگ مو هفت رنگ و رنگ موی زنانه و اسپری رنگ مو و شماره رنگ مو اطلاعات زیادی در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

انواع رنگ مو عبارتند از :

موقت
 این رنگ مو غیراکسیداتیو است و در لایه های بیرونی مو انباشته می شود. در رنگ موی موقتی رنگ تنها در سطح مو و لایه کوتیکول وجود دارد و قادر به نفوذ به کورتکس نیست. تغییرات ایجادشده نیز بسیار جزیی است و قابلیت تغییر در رنگ مو را به نحو محسوسی ندارد. رنگ های موقت اسیدی اند، جرم مولکولی زیادی دارند و دارای بار الکتریکی منفی (آنیونیک) هستند و از آنجا که به راحتی در آب حل می شوند، بعد از یکی- دو بار شستشو از روی موها شسته می شوند.

نیمه دائمی Semi Permanent
 این رنگ مو غیراکسیداتیو است و تنها مقدار کمی از رنگ وارد لایه کورتکس می شود؛ رنگ های نیمه دائمی از این قبیل دارای ماهیت قلیایی و بار مثبت هستند و تمایل بیشتری برای اتصال به کراتین دارند، به خصوص پایه قلیایی آنها باعث باز شدن کوتیکول و نفوذ بهتر داخل کورتکس می شود. ماندگاری این نوع رنگ ها تنها تا 6 مرتبه شستشو ادامه دارد.

نیمه دائمی Demi Permanent
 این نوع از رنگ موهای حاوی یک ماده قلیایی به غیر از آمونیاک همانند اتانولامین یا سدیم کربنات است. غلظت آب اکسیژنه به عنوان فعال کننده در این رنگ از رنگ دائمی کمتر است و به نوعی در این رنگ مخلوطی از مولکول های Semi با رنگ های اکسیداسیونی همراه آب اکسیژنه وجود دارد.

دائمی
 رنگ موهای دائمی که حاوی موادی مثل آمونیاک و پراکسیدهیدروژن یا همان اکسیدانه هستند، باعث تغییرات پایدار و غیرقابل برگشت مو می شوند و با نفوذ در ساختار مو، آن را تخریب می کنند و با شستشو از بین نمی روند.

تفاوت در شماره های اکسیدان
 آب اکسیژنه یا هیدروژن پراکسید یا همان اکسیدان با غلظت های 6، 9 و 12 درصد تولید می شود که به ترتیب شماره های 1، 2 و 3 برای آنها تعیین شده است. درصد بیشتر این ماده طبیعتا اثر قوی تری دارد و موارد استفاده هرکدام با توجه به شدت واکنش شیمیایی مورد نیاز برای رنگ آمیزی مو متفاوت است. این ماده با تخریب کوتیکول توسط ماده قلیایی همانند آمونیاک وارد کورتکس می شود و اگر با دقت، درست و اصولی استفاده نشود به بافت مو آسیب های جدی و برگشت ناپذیر می زند.

 

Card image cap

جدید ترین رنگ های سال جدید

معمولا ترکیب رنگ ها، برای بدست آوردن رنگی خاص توسط آرایشگر انجام می شود. مسلما این کار نیاز به دانش و تجربه دارد و شما به راحتی نمی توانید تشخیص دهید که نتیجه نهایی از ترکیب رنگ چه رنگی خواهد بود. با توجه به اینکه تناژ فرعی رنگ مو را نیز باید در نظر گرفت. به طور کلی ترکیب رنگ موها نباید بیشتر از دو رنگ یا نهایت سه رنگ باشد. و بهتر این است که از یک برند انتخاب شوند تا همانگی بین ترکیبات تشکیل دهنده رنگ وجود داشته باشد.

بعد از پوشیدن دستكش مقدار لازم از رنگ مورد نظرتان را در یك ظرف غیرفلزی بریزید و بعد مقدار لازم از كرم اكسیدان را به آن اضافه كرده و در نهایت با قلم رنگ آنها را با هم مخلوط كنید تا تركیبی یكنواخت به دست آورید.

نكته: معمولا درصد استفاده از كرم اكسیدان (1+1) است مگر اینكه روی تیوپ درصد اكسیدان را توضیح داده باشند. برای جلوگیری از ریختن رنگ روی لباس‌های خود از یك پیش‌بند یا لباس كهنه استفاده كنید.
  در صورتی كه می‌خواهید پوست شما در اثر تماس با رنگ لك نشود، می‌توانید قسمت‌هایی از صورت خود را كه نزدیك محل رویش مو است با كرم چرب بپوشانید (مثل وازلین، قسمت‌هایی مانند پشت گردن، پیشانی و شقیقه).

ما در این مقاله به سوالاتی مانند به رنگ مو چی اضافه کنیم و به موی رنگ شده کی شامپو بزنیم و رنگ مو چند دقیقه باید روی سر بماند؟  و رنگ مو چه مارکی خوبه ؟ و رنگ موی لورینت و چه رنگ مویی و چه رنگ موی به پوست روشن میاد و چه رنگ موی سن را کم تر نشان می دهد.و بهترین مارک رنگ مو و برنامه ای که رنگ مو را عوض کند. و رنگ مو را در چه ظرفی درست کنیم. پاسخ میدهیم.

از کجای سر شروع کنید؟

  باید بدانید که در مورد كلیه رنگ‌ها به‌خصوص رنگ‌های روشن و مد روز، باید رنگ‌آمیزی را از پشت سر شروع کرده و به طرف جلوی سر ادامه دهید.
  به‌یاد داشته‌باشید در مورد رنگ‌های تیره یا پوشش‌دهنده موهای خاکستری و سفید بهتر است از جایی كه موی خاكستری یا روشن بیشتر است شروع کنید (معمولا از جلوی سر).
  اگر برای اولین بار است که می‌خواهید موهایتان را رنگ کنید، یعنی موهای طبیعی و رنگ نشده دارید، باید بیشتر دقت کنید. باید به گونه‌ای رنگ کنید که روی هر تار مو رنگ كافی وجود داشته باشد، پیشنهاد می‌کنیم در شروع كار قسمت‌های انتهایی و طولی را رنگ كنید طوری كه با ریشه مو 2/5 سانتی‌متر فاصله داشته باشد و 10 دقیقه صبر كنید یعنی در ابتدا به ریشه‌ها کاری نداشته ‌باشید. 10 دقیقه بعد رنگ را به ریشه مو بزنید و 30 دقیقه برای موهای نازك و 40 دقیقه برای موهای ضخیم صبر كنید.

 

Card image cap

مرحله آخر در رنگ گرفتن موها

  بعد از اتمام زمان رنگ، كمی آب به موها اضافه كرده یك لایه كف درست كنید بعد موها را كاملا آبكشی كرده و با شامپو بشویید. در انتها نیز توصیه می‌شود از نرم‌كننده مو استفاده كنید.
نكته: اگر موهایتان را فر کرده‌اید پیشنهاد می‌شود حداقل یك هفته صبر کنید و بعد از رنگ‌های دائمی استفاده کنید.
  بیش از زمان تعیین‌شده شستن موها را به تاخیر نیندازید.
  برای اینکه رنگ موها دوام پیدا کند، در شامپو کردن و شستن موها باید قواعد خاصی را رعایت کرد. اول از همه باید بدانید که بعد از رنگ کردن حداقل تا 48 ساعت نباید موها را شامپو کرد و شست تا رنگ بتواند به خوبی در هر ساقه مو نفوذ کند.
  برای رنگ کردن ریشه چه روشی وجود دارد؟

ممکن است بخواهید فقط ریشه‌ها را رنگ کنید چون رنگ کمتری مصرف می‌شود و در نتیجه هزینه کمتری خواهید کرد اما به هر صورت رنگ كردن ریشه هم روش خاص خود را دارد. برای كلیه رنگ‌ها، باید رنگ‌آمیزی را از پشت سر شروع کنید و به طرف جلو ادامه دهید البته حواستان باشد که فقط ریشه، اما زمان لازم برای رنگ گرفتن با توجه به نوع موها متفاوت است. توصیه ما این است که برای موهای نازك 30 دقیقه و برای موهای ضخیم 40 دقیقه صبر كنید.

پس از طی شدن زمان مناسب وقت آن است که تمام موها را یکرنگ کنید. بهتر است اول قسمت انتها و وسط موها را با آب‌فشان مرطوب كنید و بعد رنگ روی ریشه‌ها را با استفاده از یك شانه رنگ به قسمت‌های طولی و انتهایی موی خود انتقال داده و 10 دقیقه صبر كنید.

 

محبوب ترین رنگ مو در بین خانم ها

شکلاتی تیره:

موهایی که شکلاتی تیره می باشند. ظاهری با پرستیژ و سالم را دارا می باشند. این رنگ بسیار تطبیق پذیر است. در عین حال با پوست هایی با رنگ سرد و گرم همخوانی دارد.

رنگ مو پلاتینه:

در معرفی انواع رنگ مو ,رنگی لوکس به نام رنگ مو پلاتینه را می توان معرفی نمود. بیشتر مناسب خانوم هایی است که رنگ پوستشان ته مایه سرد دارد.

 

Card image cap

بلوند طلایی متوسط:

رنگی فاخر است که می توانید در صورت استفاده از این رنگ به چهره ای روشن تر هم دست یابید. بهتر است این رنگ مو را افرادی که پوستی با رنگ گرم دارند. استفاده نمایند.

قهوه ای خاکستری روشن:

این رنگ مناسب افرادیست که پوستی از طیف رنگ های سرد دارند. همچنین می خواهند به قهوه ای روشن تری بدون پایه زرد یا نارنجی دست یابند. اگر افراد از طیف های مختلف رنگ قهوه ای طبیعی و یا بلوند می خواهند به این رنگ برسند. کار راحتی را در پیش خواهند داشت. بدون مشکل این کار را می توانند انجام دهند. این رنگ از انواع رنگ موها را در بهار و تابستان به راحتی به رنگ روشن تری می توانید تبدیل کنید .

مسی قرمز:

موهای قرمز در نظر اول حس فاخر, درخشان بودن و واقعا خیره کننده ای را القا می نماید سایه مسی رنگ خاصی که در این طیف از انواع رنگ موها می باشد مناسب خانوم هایی با پوست گرم رنگ است و واقعا باعث می شود چشمانی که به رنگ آبی یا سبز هستند برجسته تر و خیره کننده تر به نظر آیند.

فرمول های جادویی ترکیبات رنگ مو

ترکیب رنگ موی دودی طلایی بدون دکلره
برای ایجاد رنگ موی دودی طلایی بدون نیاز به دکلره می بایست بلوند دودی طلایی ۸٫۳۱ را به میزان ۱۰ سانت، واریاسیون دودی ۰٫۱۱ به میزان ۱ سانت، واریاسیون نقره ای ۰٫۲۲ به میزان ۲ سانت و اکسیدان شماره ۱ به میزان ۳۰ سی سی را با هم ترکیب کرده و روی موها قرار دهید.

رنگ موی ترکیبی شکلاتی فندقی

فرمول رنگ مو با دکلره: پایه ۷ دکلره- رنگ شکلاتی پایه ۷ یک تیوپ-رنگ فندقی پایه ۷ یک چهارم تیوپ-یک بند انگشت واریاسیون بنفش و آبی-اکسیدان ۶ درصد

فرمول رنگ مو بدون دکلره با موی گفته شده در بالا: یک تیوپ رنگ شکلاتی پایه ۷ استیل- نصف تیوپ رنگ فندقی پایه ۷- بلوند مسی یک چهارم- یک بند انگشت واریاسیون آبی و بنفش- اکسیدان ۹ درصد

فرمول رنگ موی قهوه ای نسکافه ای
بلوند نسکافه ای تیره با شماره ۶/۴۷
بلوند طلایی خیلی روشن G8  – یک سوم تیوپ
اکسیدان ۲ : نسبت اکسیدان به رنگ ۱/۵ برابر رنگ مو

 

Card image cap

فرمول رنگ کنفی

بلوند زیتونی پلاتینه+بلوندطلایی خیلی خیلی روشن به اندازه مساوی
به علاوه دوسانت واریاسیون ۰۰۰
شماره اکسیدان ۱(۶درصد)

پایه۹ دکلره

ترکیب رنگ موی زیتونی بدون دکلره
رنگ موی زیتونی که با حرف M شناخته می شود با شماره های ۵، ۹ و ۱۰ (به دلخواه) را با مقداری واریاسیون سبز و نقره ای ترکیب کنید. اکسیدان شماره ۲ یا ۹ درصد را نیز به اندازه دو برابر رنگ مو به کار ببرید.

ترکیب رنگ موی عسلی بدون دکلره
میزان یک سوم از رنگ موی سری N شماره ۹ را با یک چهارم رنگ موی دودی به شماره ۹٫۲، رنگ موی سه صفر و واریاسیون طلایی را همراه با اکسیدان ۹ درصد یا ۱۲ درصد ترکیب نمایید.

راهنمایی و خرید اینترنتی رنگ موی بدون سرب

با اطلاعاتی که در این مقاله در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم می توانید به راحتی خرید رنگ مو زنانه و خرید رنگ موی گیاهی و خرید رنگ مو به صورت عمده و خرید رنگ مو اینترنتی و خرید رنگ مو مردانه و خرید رنگ موی جدید را انجام دهید و از قیمت شامپو رنگ مو زنانه و قیمت اسپری رنگ مو و قیمت انواع رنگ مو و قیمت رنگ مو چنده؟ فروش رنگ مو عمده و قیمت رنگ مو یکبار مصرف مطلع شوید.

رنگ مو ها به دو گروه کلی تقسیم می شود:

گروه اول رنگ موهای موقتی هستند که ممکن است به شکل محصولات مختلفی نظیر اسپری، شامپو، محلول، ماژیک و پودر فشرده عرضه شوند. رنگ های موقتی قابلیت نفوذ به ساختمان مو را ندارند و با پوششی از رنگ دانه ها روی کوتیکول مو که خارجی ترین لایه مو است، موجب تغییر رنگ مو می شوند. این نوع رنگ با شستشو پاک می شود. البته نوع محصول در ماندگاری رنگ موثر است. ممکن است برای پاک شدن یک محصول رنگی تنها یک بار شستشو لازم باشد اما برای محصولی دیگر، ۶ تا ۸ بار شستشو. رنگ موقت معمولا برای میهمانی ها استفاده می شود یا با توجه به ساختار محصول برای ایجاد رنگی خاص و فانتزی روی رنگ دائمی. به عنوان مثال ممکن است آرایشگر برای ایجاد یک هایلایت آبی رنگ روی دسته کوچکی از موها از یک رنگ موقت برای میهمانی استفاده کند.

نوع دیگر رنگ مو، رنگ دائمی است که متداول ترین شکل رنگ کردن مو است. موادی که در ترکیبات رنگ موی دائمی استفاده شده است قابلیت نفوذ به عمق ساقه مو یعنی کورتکس مو را دارد. در این روش رنگ دانه های ساختار مو تغییر کرده و با شستشو پاک نمی شود. بنابراین برای رنگ کردن مو و تغییر آن به رنگ های روشن، شما به دکلره نیاز دارید.

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!