هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

آموزش حرفه ای طراحی ابرو با [مداد و سایه و مداد هاشور ] - هفت و یک

۱۳۹۹/۲/۲۷ زهرا یزدانی

 

آموزش حرفه ای طراحی ابرو با مداد و سایه

شاید تا به حال دیده‌اید که بعضی‌ها آنقدر ابروهای زيبايي دارند که مانند این است یک نقاش ماهر آنها را طراحی کرده است. حالا ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا خود شما تبدیل به همان نقاش ماهر شوید و بهترین ابرو را برای خود طراحی کنید. داشتن ابرو طبیعی و پر در کنار زیبایی باعث می شود، چهره شما جوانتر به نظر برسد. اگر مدل ابروهایتان به طور طبیعی ضخیم و پرپشت نیست یا هنگام ابرو برداشتن اشتباه کرده اید و آنها را بیش از حد باریک کرده اید اگر می خواهید ابروی طبیعی داشته باشید، لازم نیست هزینه های آنچنانی کنید، می توانید با رعایت چند نکته ظریف به این هدف برسید.

ما در این مقاله در مورد موضوعات متنوعی مانند مداد ابرو اتود و مداد ابرو هاشوری و آموزش سایه زدن ابرو و آموزش کامل آرایش ابرو و مداد ابرو اسکار و مداد ابرو پیچی و مداد ابرو تاتو و مداد ابرو چرب خوبه یا خشک و مداد ابرو ی خوب و مداد ابرو سه شاخه و مداد ابرو ضد ریزش و مداد ابرو تقویتی و مداد ابرو طبیعی و مداد ابرو عروس و مداد فلورمار و مداد ابرو گیاهی و مداد ابرو مشکی و مداد ابرو کلاسیک و مداد ابرو چی بخرم و مداد ابرو رنگ روشن و مداد ابرو دودی و مداد ابرو رنگ ثابت اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار می دهیم . و همچنین آموزش کامل استفاده از مداد ابرو و سایه ابرو و مداد هاشور ابرو را برای شما بیان می کنیم.

Card image cap

 

روش اول : پیدا کردن شکل ایده آل شما

در این قسمت فقط می خواهیم شما شکل مورد نظر ابروی خود را پیدا کنید .پیدا کردن جایی که ابروها باید شروع شوند.یک نقطه مداد را بر روی بینی خود بگذارید تا عمق ابروتان را ببیند. لبه مداد که به بینی نزدیکتر است خطی را که در آن سینه ابرو شما باید شروع شود مشخص می کند. اگر از این نقطه فراتر رود، شما باید موچین را برای حذف موهای بیش از حد استفاده کنید.

نقطه انتهایی ایده آل خود را تعیین کنید.

ابرو شما باید با زاویه ۴۵ درجه از گوشه بیرونی چشم شما پایان یابد. با حفظ مداد در کنار سوراخ بینی، مداد را روی بینی و گوشه بیرون چشم خود بگذارید. این جایی است که دم ابرویتان باید باشد.
شما می توانید این نقطه را با یک نقطه از مداد ابرو خود علامت گذاری کنید.

نقطه قوس ایده آل خود را پیدا کنید.

در سمت راست لبه بیرونی مداد را با لبه بیرونی ابرو خود قرار دهید. این جایی است که قوس شما باید شروع شود.
تعیین اینکه آیا ابروهای شما یکسان هستند یا خیر.

مداد را به صورت افقی در بالای تارهای خود نگه دارید تا مطمئن شوید که آنها در همان ارتفاع هستند. اگر آنها نباشد، بلافاصله سعی نکنید آنها را به همان اندازه کوچک کنید. با کمک مداد می توانید آنها را تا ارتفاع مشابهی بسازید.
بهترین شکل ابرو را برای صورت خود انتخاب کنید.

از شکل چهره خود برای کمک به تعیین بهترین شکل ابرو های خود استفاده کنید.
اگر یک چهره دور داشته باشید، زاویه تیز و بلند ابرو چشم های شما را باز می کند و صورت را متعادل می کند.
اگر شما یک صورت بیضی دارید، می توانید از اکثر شکل ها استفاده کنید. اگر صورت شما بلند است، سعی کنید طول ابروهای خود را افزایش دهید و آنها را یا بیش از حد تیره نکنید.

روش دوم طراحی ابرو:

- با مداد ابرو قاب زیرین ابرو را بکشید تا مرز آن کاملا مشخص شود.اکنون باید داخل ابروها را با پودر یا سایه ابرو پر کنید، اگر در این مرحله مهارتی ندارید می‌توانید یک ورق پلاستیکی را زیر ابروهايتان بگیرید تا پودرها روی پلک پخش نشود.

خط مرزی زیر ابرو باید کاملا مشخص باشد،اما دیگر جاهای ابرو باید حالتی طبیعی داشته ‌باشد.

با ضربات آهسته ابرو را پر كنيد، در این مرحله بهتر است از 2 رنگ پودر کمی تیره‌تر و کمرنگ‌تر استفاده كنید، یعنی برای کناره‌های ابرو از کم‌رنگ‌تر و داخل ابرو پر رنگ‌تر .حواستان باشد به هیچ وجه نباید پودر اضافی روی برس باشد.

توجه: اگر قسمت جلوی ابروهایتان را خیلی زاویه دار و مستطیلی بکشید باعث می شوید غیرطبیعی به نظر برسند و چهره شما را مصنوعی نشان دهند. به جای اینکه ابتدای ابرویتان را با زاویه و مستطیل شکل بکشید، با استفاده از یک مداد ابرو یا قلم ابرو و پودر یا حتی ریمل ابرو، طوری آن را شکل دهید که طبیعی تر جلوه کند و مشخص نشود شما در ابروها مداد کشیده اید.

حالا با یک برس ریمل تمیز رنگ‌های ابرو را یکنواخت کنید، زيرا این برس کشیدن تمام پودرهای اضافی را نیز پخش می‌کند و به ابرو حالتی طبیعی‌تر می‌دهد. اگر لازم است زیر ابرو را کانسیلری که یک درجه از رنگ پوست‌تان روشن‌تر است، بمالید تا هم قاب ابرو خود را بهتر نشان دهد و هم ابروهایتان تمیزتر به نظر برسند.

Card image cap

روش سوم طراحی ابرو

در این مرحله دیگر وقت آن رسیده است که ابروهای دلخواهتان را طراحی کنید.
پوست و برس ها را آماده کنید.ابروهای خود را با پودر شفاف بپوشانید. پودر آرایش اجازه می دهد تا مداد ابرو طولانی تر بماند.
از یک برس کوچک استفاده کنید.

به شکل بسیار کم ابرو طراحی کنید.
طراحی بسیار ملایم به شما این امکان را می دهد که اگر بخواهید اشتباهی را مرتکب شوید لازم نیست که آن را کامل پاک کنید.
روشچهارم پر کردن ابروهای شما

در این مرحله میخواهیم که آموزش دهیم چگونه ابروهایتان را پر کنید.
مداد ابرو را انتخاب کنید.

سایه های مختلف را در کنار دست خود آزمایش کنید تا بتوانید ببینید که آیا سایه دارای حالات گرم و یا سرد است. اگر موهای قرمز یا توت فرنگی دارید، گرم (قرمز یا پرتقال) به نظر می رسد خوب است. سایر رنگ مو باید با زیر رنگ های سرد خنثی (بلوز، گرادیان و گلابی پینک) باشد.

کسانی که موهای سیاه را دارند، باید از مداد سیاه نیز دور باشند. در عوض، قهوه ای تیره را امتحان کنید. .
مداد خود را به یک نقطه خوب تیز کنید.

چهره خود را در با خط جامد رنگ آمیزی نکنید .در عوض، شما سعی کنید آنچه را که مانند بسیاری از موهای اضافی به نظر می رسد، بکشید. شما می توانید از تیز کننده برای خط چشم و مداد ابرو استفاده کنید، اما یک تیز کننده برای مداد معمولی نیز کار خواهد کرد.
اگر مداد را بیش از حد نرم می کند، آن را در یخچال قرار دهید .
رنگ را با یک اسپویل یا قلم مو چهره مخلوط کنید.

اسپولی را از طریق سوزن خود، از جلو به دم بشویید. این رنگ را ملایم و سایه دار خواهد کرد.
به یاد داشته باشید که رنگ را روی قوس و دم ابرو نکشید.
پایان دادن به موم یا ژل براق.

با استفاده از یک موم یا ژل براق، ابروهای تازه خود را در جای خود قرار دهید.
اگر اشتباهی کرده اید یا مایل به برش ابروهای خود هستید ، چشم هایتان را روشن کنید،یا از یک قلم مو کوچک استفاده کنید.
برای اشتباهات کوچک، با نوک یک سواب پنبه پوشیده شده در سایزر پاک کنید.

 

Card image cap

اضافه کردن آرایش

کمی پودر بر روی ابروهای کشیده شده خود بمالید.
اگر سیلر بیش از حد براق باشد، از یک قلم مو استفاده کنید تا درخشش اضافی را از بین ببرید.

بهترین محصولات آرایش ابرو برای داشتن ابروهایی خوش فرم

برای ابرو های خیلی خالی : می‌توانید از تاتوی ابرو یا ‌هاشور به سلیقه خود استفاده کنید. معمولا سالی یکبار باید تاتو را روتوش کنید.

برای ابروهای نازک : از ریمل ابرو کمک بگیرید. بهتر است ریمل را همرنگ ابروی خود انتخاب کنید. اگر بین دو رنگ شک دارید، رنگ تیره‌تر را بردارید.برای ابروی توخالی یا نازک بودن موهای ابروها : از ژل ابرو کمک بگیرید تا پرتر به نظر برسند و موها ضخامت پیدا کنند.

برای کشیدن خط ابرو : از مداد ابرو استفاده کنید. هنگام انتخاب مداد ابرو توجه داشته باشید رنگ آن نیم درجه از ابروی شما تیره‌تر باشد تا در عین پوشش‌دهی کامل ابرو رنگ چشمان شما را بهتر نشان دهد. خط ابرو را دوباره ترسیم کنید. این خط را کمی بالاتر از خط واقعی ابرو بکشید تا پرپشت‌تر دیده شود. در آخر به کمک انگشتان، این خطوط را محو کنید.

برای رنگ ابرو ها : رنگ ابروی مناسب انتخاب کنید. در بهترین حالت، رنگ ابروها باید با رنگ ریشه موها یکی باشد. اگر نمی‌دانید باید از کدام مداد یا سایه چشم استفاده کنید، همیشه رنگ روشن‌تر را انتخاب کنید.

تا می‌توانید از برداشتن ابرو با موچین یا موم بپرهیزید. فراموش نکنید گاهی تا ۶ ماه باید صبر کنید تا ابروی برداشته‌شده دربیاید و به اندازه مناسب برسد.

سرم مخصوص ابروها هم در برخی موارد می‌تواند کمک‌کننده باشد.

لایه‌برداری اینجا هم موثر است. با برس مخصوص ابرو حداقل ۲ یا ۳ بار در هفته ابروهای خود را برای رشد موهای آن یا به عبارت دیگر در جهت خواب ابروها برس بکشید.

از مرطوب‌کننده استفاده کنید تا ابروهایی شاداب‌تر داشته باشید.

رژیم غذایی در مورد ابروها هم حائز اهمیت است. مواد غذایی دارای امگا۳، آهن، روی و ویتامین C مانند ماهی، آووکادو، انبه، روغن زیتون، اسفناج و گردو برای رشد ابروهای سالم ضروری هستند، پس از آنها غافل نشوید.

 

Card image cap

طریقه استفاده از ماژیک هاشور ابرو

در زیر به نحوه مشخص کردن قسمت های ابرو اشاره کرده ایم:

مشخص کردن محل تاج ابرو: محل تاج ابرو شما به این نحو مشخص می شود که یک براش یا مداد را مماس با پره بینی قرار داده به طوری که امتداد آن بر روی ابرو قرار گیرد. یک خط راست مستقیم رو به بالا که از گوشه چشم و پره بینی عبور می کند و سر انتهایی براش، محل تاج را مشخص می کند.

مشخص کردن محل خط شکست ابرو: براش را کنار پره بینی گداشته و در حالی که روبرو را نگاه می کنید براش باید کاملا از وسط مردمک چشم عبور کند و بالای ابرو تمام شود.

مشخص کردن محل دم ابرو: براش را گوشه پره بینی گذاشته و از مماس با گوشه چشم عبور کند؛ انتهای براش محل صحیح دم ابرو را نشان می دهد.

روش های کشیدن ابرو

حال برای کشیدن ابرو از مداد ابرو استفاده می کنیم. سعی شود از مداد ابرویی استفاده شود که رنگ آن به رنگ ابرو شبیه باشد.

در ابتدا با برس های مخصوص ریمل ابروها را به سمت بالا شانه نمایید. می توانید برای این برس ها، برس ریمل تمام شده را تمیز و شسته و استفاده نمایید .

با شانه زدن ابروها متوجه خواهید شد فضاهای خالی ابروها کجا می باشد.

پس از شانه زدن ابرو با مداد ابرو از نزدیک تاج ابرو و نه ابتدای تاج ابرو شروع به کشیدن ابرو کنید. اگر از تاج ابرو شروع به کشیدن کنید ابروی شما بسیار کادری می شود و بسیار غیر طبیعی دیده می شود. خیلی کمرنگ خط زیر ابرو را بکشید. هر جا احساس کردید فشار دست زیاد بوده و و خط زیر ابرو بسیار تیره شده است با برس ریملی روی آن بکشید تا محوتر و طبیعی تر شود.

 

Card image cap

حال قسمت بالای ابرو را به سمت پایین شانه کنید و دوبار از قسمت نرسیده به تاج با مداد به صورت کمرنگ شروع به کشیدن خط ابرو کنید. اگر ابروی نازکی دارید و دوست دارید ابروی پهنتری داشته باشید خط ابرویی که می کشید کمی با فاصله از ابرو بکشید اما دقت کنید که خط را بسیار محو شروع به کشیدن کنید و بسیار تیره و پر رنگ این کار ار انجام ندهید که یک کادر مصنوعی بالای ابرو قرار بگیرد و جلوه نامناسبی به ابروی شما بدهد.

اکنون با برس ریملی کمی خط کشیده شده را محو می کنیم.

اگر داخل ابرو قسمتهای خالی دارید همیشه این موضوع را در نظر داشته باشید که قسمت شکست ابرو تیره تر از باقی قسمت ها می باشد. اگر قصد پر کردن قسمت شکست ابرو را دارید باید فشار دست کمی بیشتر باشد زیرا در این قسمت ابروها پرتر می باشند و هرچه به سمت تاج ابرو نزدیک می شویم موها کم پشت تر است و فشار دست باید کاهش یابد. اگر تمام ابرو تیره باشد بسیار ابروی بد جلوه می کند و اصلا زیبا نمی باشد.

برای کشیده قسمت جلوی ابرو با مداد بسیار محو و کمرنگ در قسمت های خالی به سمت بالا می کشیم. در واقع حالت کشیدن تارهای ابرو را مانند ابروی طبیعی تقلید می کنیم. دست اصلا همراه با فشار نیست و هم جهت با خواب ابرو این کار ار انجام می دهیم.

هاشور ابرو:

بعضی از افراد در همین حد سایه کشیدن ابرو اکتفا می کنند اما بعضی دیگر علاقه مند به زدن هاشور در داخل ابرو نیز می باشند. برای زدن هاشور داخل ابرو دیگر نمی توان از مداد استفاده کرد. چرا که خط هایی که با مداد داخل ابرو می افتد بسیار پهن است و به موی ابرو شباهت ندارد، در واقع طبیعی دیده نمی شود بنابراین مناسب هاشور زدن نمی باشد.

برای هاشور ابرو پس از سایه زدن ابرو باید از ماژیک ابرو و یا ژل ابرو و یا آکوآ و یا ماژیک هاشور ابرو استفاده کرد.

خرید و قیمت و مشخصات بهترین مارک های سایه و مداد ابرو

با اطلاعاتی که ما در این مقاله سایت هفت و یک در اختیار شما قرار داده ایم شما به راحتی می توانید خرید مداد ابرو گاش و خرید مداد ابرو نیکس و خرید اینترنتی مداد ابرو و خرید مداد ابرو اتود و خرید ماژیک هاشور ابرو و خرید قلم هاشور ابرو خرید مداد ابرو اصل و خرید اینترنتی مداد هاشور ابرو و خرید مداد ابرو اسکار را انجام دهید.

مدل دهی به ابرو ها متناسب با فرم صورت

برای ابروهای بی‌نهایت کوتاه : باید برای آنها یک دنباله طراحی کنید. برای این کار بهتر است از ژل ابرو و یک قلموی اریب (شیبدار) کمک بگیرید و دنباله مورد نظر را بر اساس شکل اصلی ابرو ترسیم کنید. در ادامه برای تثبیت رنگ و شکل دنباله طراحی‌شده، از واکس ابرو یا یک برس آغشته به روغن جلا یا حتی از اسپری تثبیت‌کننده استفاده کنید.

برای صورت‌های استخوانی و گرد : خط ابرویی که کمی ۸ باشد بهتر است و برعکس، صورت‌های کشیده با خط ابروی منحنی‌تر به دلیل ایجاد تضاد زیباتر می‌شوند.

اگر زخم، بریدگی، سوراخ یا عیوبی از این قبیل در ابروی شما وجود دارد: می‌توانید این قسمت را با مداد پر کنید یا از ترکیب رنگ و واکس استفاده کنید. فقط دقت داشته باشید هنگام کار، حتما رنگ را در قسمت‌های دیگر ابرو نیز بکشید تا ابرو حالتی طبیعی داشته باشد.

برای ابروهای مشکی : از سایه ابرو و مداد ابرو مشکی استفاده نکنند. قهوه‌ای تیره یا خاکستری تیره، حالت طبیعی‌تری به ابروها خواهد داد.

اگر رنگی را برگزینید که خیلی تیره باشد، ابروهایتان غیر طبیعی بنظر خواهد رسید و توی ذوق می‌زند. اگر هم از رنگی استفاده کنید که خیلی روشن باشد، هیچ کمکی به زیباتر شدن ابروهایتان نخواهد شد.

بنابراین رنگی را انتخاب کنید که مناسب ته رنگ پوست شما و ویژگی‌های صورتتان باشد. ایده آل این است که رنگ مداد مورد نظر شما دو پرده روشن‌تر از رنگ موهای خودتان باشد. بدین صورت هم به خوبی با ابروهایتان در می‌آمیزد و هم خودش را نشان می‌دهد.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!