هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

معرفی انواع مژه مصنوعی مگنتی ، دانه ای و سه بعدی - هفت و یک

۱۳۹۹/۲/۱۷ زهرا یزدانی

 

مژه مصنوعی دانه ای ، کامل یا نیمه ؟
داشتن مژه بلند یک ویژگی خوب به حساب میاید و باعث میشه چشمها بزرگترو درشت تر نشان داده شود و به زیبایی نگاه می افزاید. همه خانم ها دوست دارندکه مژه های پر و بلندی داشته باشند و با استفاده از ریمل ها، اکستنشن مژه و مژه مصنوعی، چشم و مژه را جذاب تر می کنند.البته مژه مصنوعی راه حل دائمی نیست.
ولی وقتی که عجله دارید یا به میهمانی دعوت شدید حسابی به کارتون میاد .
در این مقاله ما در مورد موضوعات مختلفی مانند مژه مصنوعی سه بعدی و مژه مصنوعی طبیعی و مژه مصنوعی تکی و مژه مصنوعی مغناطیسی و مژه مصنوعی مویی و مژه مصنوعی پر و مژه مصنوعی بدون گره و مژه مصنوعی جدید و مژه مصنوعی عمده و مژه مصنوعی برای چشم ریز و مژه مصنوعی برای عروس و مژه مصنوعی برای چشمان درشت و مژه مصنوعی چسب دار اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.
برای اینکه بتوانید انتخاب بهتری در خرید مژه مصنوعی داشته باشید ابتدا لازم است با انواع آن آشنا شوید:

مژه مصنوعی‌های نواری
این نوع مژه‌ها در دو نوع در بازار موجود می باشد. نوع اول و معمول آن، مژه‌ها روی نوارهای مشکی و نسبتا ذخیم قرار گرفته‌اند که مناسب افرادی می باشد که برای آرایش از خط چشم استفاده می کنند و آرایش چشم غلیظ‌تری دارند.
نوع دوم مژه ها بر روی نوارهای نامرئی قرار گرفته‌اند. این مژه‌ها بر روی چشم بسیار طبیعی دیده میشود و می‌توان حتی بدون داشتن آرایش چشم از آن‌ها استفاده نمود. هر دوی این‌ها با طول‌های متفاوت در بازار موجود می‌باشند:
مژه مصنوعی کامل: مژه مصنوعی کامل، رایج ترین نوع مژه است و گذاشتن آن هم زمان کمی می برد. مژه ها روی نواری قرار گرفته اند که آن نوار به پلک می چسبد.
مژه مصنوعی نیمه: مژه مصنوعی نیمه، روی نوار کوتاه تری قرار گرفته و معمولا فقط نیمه بیرونی پلک را پوشش می دهد. همین موضوع باعث می شود تا این نوع مژه ها طبیعی تر به نظر رسیده و کاربرد و گذاشتن آنها راحت تر باشد.
مژه مصنوعی نیمه برای هر دوع چشم افتاده و گربه ای عالی است. گوشه ی رو به بالای این نوع مژه ها، قسمت بیرون چشم را بالا کشیده و خط مورب و زیبای چشم را بیشتر جلوه می دهد.
همچنین، این نوع مژه مصنوعی، برای چشم های نزدیک به هم یا چشم های گرد هم بسیار مناسب است. چون گوشه های داخلی چشم را باز گذاشته و کمک می کند فرم چشم کشیده تر شود.

Card image cap

مژه مصنوعی شاخه‌ای (دانه‌ای)

مژه مصنوعی دانه ای هم یا به صورت تکی است یا به صورت دسته ای که به آن خوشه ای می گویند. این مدل، طبیعی ترین نوع مژه مصنوعی، است اما کار گذاشتن آن ها زمان زیادی می برد. مژه مصنوعی دانه ای، آزادی عمل بیشتری به شما داده و میکاپ آرتیست های حرفه ای بیشتر از این نوع مژه ها استفاده می کنند.
هر کدام از این سه نوع مژه، انواع مختلفی با اندازه ها و فرم های متفاوت دارند. از جمله طبیعی، پر پشت، بلند و...

همچنین گذاشتن مژه باعث تقویت مژه های اصلی هم میشود، چون از زدن ریمل خلاص میشویم. گذاشتن مژه مصنوعی شاید به نظر سخت بیاد ولی با تمرین راحت تر میشود،
طوری که حتی از زدن ریمل هم راحت تر است.
مژه ها تاثیر زیادی در زیباتر دیده شدن حالت چشم ها دارند اما متاسفانه همه ما مژه های زیبا و پرپشتی نداریم. مژه مصنوعی این کمبود را در زیبایی چشمان ما جبران می‌کند؛ البته اگر انتخاب مناسبی در نوع مژه مصنوعی داشته باشیم.
مژه مصنوعی مکمل زیبایی و جذابیت شما
مژه ها تاثیر زیادی در زیباتر دیده شدن حالت چشم ها دارند. متاسفانه همه ما مژه های عالی و پرپشت نداریم و اگر هم داشته باشیم، با گذر زمان ممکن است مژه های خود را از دست بدهیم. اما هر مشکلی چاره ای دارد و چاره ی نداشتن مژه هم، استفاده از مژه مصنوعی می باشد.
همه خانوم ها از جادوی مژه های مصنوعی باخبر هستند و برای یکبار هم که شده از این مژه ها برای زیباتر شدن چشم ها استفاده کرده اند. این مژه ها تاثیر بسزایی در جذاب دیده شدن چشم ها دارند؛ البته اگر در انتخاب و خرید مژه مصنوعی مناسب خود درست عمل کرده و موفق بوده باشید.

نمای مژه مصنوعی سه بعدی بر روی چشم
مژه مصنوعی سه بعدی می‌تواند صورت شما را برای یک آرایش کامل آماده کند. این مژه به راحتی به پلک یا مژه‌های شما می‌چسبد و استفاده از آن بسیار راحت است.این مژه مصنوعی از سیلیکون بسیار مرغوب سازگار با پوست و موی شما ساخته شده است .

Card image cap

آموزش گذاشتن مژه مصنوعی نواری

برای خارج کردن مژه‌ی مصنوعی از جعبه، با استفاده از موچین یا انگشتان، به آرامی مژه‌ها را خارج کنید زیرا ممکن است به آن‌ها آسیب بزنید. با کمک انگشت اشاره و انگشت شست، دو سر انتهایی مژه را بگیرید و به آرامی به پایین متمایل کنید و سپس به اندازه‌ی یک سانتی‌متر آن را بالا و پایین ببرید تا از حالت سفتی بیش از حد خارج شود و مژه‌ها بهتر روی پلک قرار بگیرد.
قبل از چسباندن به طول مژه‌ها دقت کنید که آیا با سایز چشمان شما تطابق دارد یا خیر. با نگه داشتن روی چشم، آن را اندازه کنید و اضافه‌ی آن را از گوشه‌ی خارجی قیچی کنید. یک سطح کاملا تمیز انتخاب کنید و چسب مژه را روی ان بریزید. از چسب مزه به طور مستقیم از داخل تیوپ استفاده نکنید؛ زیرا ممکن است مقدار زیادی چسب از تیوپ خارج شده و مژه‌ها را خراب کند.
با استفاده از یک خلال دندان، لایه‌ی نازکی از چسب را به مژه‌ها بزنید و در قسمت انتهایی آن، از مقدار بیشتری چسب استفاده کنید زیرا این قسمت به راحتی باز می‌شود. با موچین مژه را برداشته و آن را تا خط مژه ببرید ولی نباید چسب به آن برخورد کند. در حالت نشسته، سر خود را اندک به عقب متمایل کرده تا وقتی مستقیم نگاه می‌کنید به چشم خود مسلط باشید و خط مژه را بهتر ببینید.
خطوط مژه‌ی مصنوعی را کنترل کرده که در امتداد مژه‌ی طبیعی خودتان باشد. سپس، ابتدای آن را روی پلک خود فشار دهید. دقت کنید که مژه‌ی مصنوعی نزدیک مجرای چشم نباشد؛ زیرا سبب آبریزش و احساس فشار بر چشم می‌شود. کار چسباندن را در سراسر پلک به سرعت انجام داده تا چسب خشک نشود. یک برس با سر نرم را روی مژه‌ی مصنوعی بکشید تا از محکم شدن آن روی پلک خود مطمئن شوید. دو دقیقه زمان لازم است تا چسب کاملا خشک شود.

آموزش گذاشتن مژه مصنوعی تکی برای خود
قدم اول: حالت دادن و فر کردن مژه های طبیعی
برای اینکه مژه های مصنوعی به خوبی با مژه های طبیعی ترکیب بشه و حالت خیلی خوب و زیبایی برای مژه ها ایجاد کنه لازم هست که مژه های طبیعی خودتون رو با استفاده از فرمژه حالت بدید تا یکدست تر شوند.
قدم دوم: ریمل زدن
قبل از چسباندن مژه های مصنوعی باید بر روی مژه های طبیعی خودتون ریمل بزنید. این کار کمک میکنه تا مژه هاتون بعد از ترکیب شدن با مژه مصنوعی خیلی پرپشت تر دیده بشن و حالت زیباتری رو هم برای مژه ها ایجاد میکنه.
قدم سوم: آماده کردن مژه های مصنوعی تکی
یکی از ترفندهایی که برای راحت تر شدن کار چسباندن مژه مصنوعی وجود داره این هست که از یکی از دستها به عنوان دستیار استفاده کنید و مژه های مصنوعی رو بر روی دست مرتب و آماده کنید تا به راحتی بتونید از این مژه های تکی استفاده کنید. ابتدا مژه ها رو به تعداد مورد نیاز روی دست بچنینید و یک قطره چسب مخصوص مژه رو هم روی پشت دست بریزید
قدم چهارم: استفاده از موچین برای چسباندن مژه ها
مژه مصنوعی های تکی رو با دقت و با استفاده از موچین بردارید، انتهای مژه مصنوعی که حالت گره دار هست رو به چسب آغشته کنید و با دقت بر روی مژه های طبیعی خودتون بچسبونید.

Card image cap

قدم پنجم تکمیل کردن یک چشم و تکرار این روش برای چشم دیگر

مژه های مصنوعی تکی این امکان رو به شما میدن تا بتونید مژه هاتون رو به هر مقداری که دوست دارید پرپشت تر و بلندتر کنید. شما میتونید این مژه ها رو فقط به قسمت انتهایی مژه ها بچسبونید و یا اینکه در تمام خط مژه از مژه مصنوعی تکی استفاده کنید و به طور یکنواخت مژه هاتون رو پرپشت تر و بلندتر کنید. این کار رو تا جایی که احساس کردید حالت چشم هاتون زیبا شده ادامه بدید و بعد به سراغ چشم دیگر بروید و به همین ترتیب مژه مصنوعی تکی رو بر روی مژه های طبیعی خودتون بچسبونید!
مژه مصنوعی یکی از لوازم آرایشی است که تاثیر بسیاری در زیبایی هر چه بیشتر چشم ها دارد. مژه های پرپشت و حجیم به شما کمک می کند جلوه چشمان خود را درشت تر و درخشان تر کنید. اما پیش از استفاده از مژه مصنوعی بهتر است در مورد نحوه صحیح گذاشتن و مراقبت از آن اطلاعات کافی کسب کنید تا دچار مشکل نشوید. از این رو بر آن شدیم تا با ارائه مطلب همه نکاتی که باید درباره مژه مصنوعی بدانید، شما را در این امر یاری دهیم. با ما همراه باشید.
همه چیز راجع به مژه مگنتی (مغناطیسی)
مطمئنا شما هم می خواهید مژه های پرپشت، بلند و مشکی داشته باشید، ولی استفاده از مژه های مصنوعی برای شما امکان پذیر نیست. مژه های مگنتی کار را برای شما اسان نموده اند. درصورتی که میخواهید بدانید چطور میتوانید خودتان مژه های مگنتی رو نصب کنید با ما همراه باشید.
مژه مگنتی یا مژه مغناطیسی نوعی مژه مصنوعی است که همانطور که از اسم آن پیداست، خواص آهنربایی دارد و از ۲ بخش تشکیل شده است که یک بخش بالای مژه های خودتان قرار می گیرد و بخش دوم آن زیر مژه های اصلی. اثر آهنربایی بین این دو قسمت سبب می شود که مژه های این دو قسمت به هم بچسبند و شبیه مژه مصنوعی کاملاً روی مژه های شما قرار بگیرند. قبل از گذاشتن مژه های مگنتی، آرایش خود را بطور کامل انجام دهید.
زمانی که از مژه های مصنوعی معمولی استفاده می کنید، میکاپ آرتیست ها توصیه می کنند ریمل را برای پس از نصب مژه ها نگه دارید. ولی در خصوص مژه های مغناطیسی، داشتن قدری چسبندگی روی مژه پیش از نصب مژه های مغناطیسی مهم می باشد. پس با ماسکارای مورد علاقه خویش مژه های خود را به میزان لازم بپوشانید.
ما در این مقاله به سوالاتی مانند مژه مصنوعی چند روز میمونه و چه جوری مژه مصنوعی بزاریم و چه مژه مصنوعی برای وضو و غسل خوبه و حکم مژه مصنوعی برای نماز و مژه مصنوعی خیلی بلند و مژه مصنوعی دائمی و چگونه مژه مصنوعی را از چشم جدا کنیم ؟ حکم ناخن و مزه مصنوعی و مژه مصنوعی یک ماهه و مژه مصنوعی یک هفته ای و مژه مصنوعی نگین دار پاسخ میدهیم.

شیوه چسباندن مژه مگنتی:قسمت بالایی مژه مگنتی را روی مژه های اصلی خویش بگذارید به طوریکه کاملاً نزدیک به ریشه مژه ها باشد و با دست آنرا کاملاً روی قوس پلک تنظیم نمایید. حالا قسمت پائین مژه مگنتی را به زیر مژه های اصلی نزدیک کنید تا به مژه بالایی بچسبد.

 

Card image cap

قیمت ، مشخصات و خرید انواع مژه های مصنوعی
با اطلاعاتی که در این مقاله هفت و یک در اختیار شما عزیزان قرار داه ایم شما به راحتی میتوانید خرید مژه مصنوعی و خرید اینترنتی مژه مصنوعی و خرید اینترنتی مژه مصنوعی دانه ای و خرید اینترنتی مژه مصنوعی نواری و خرید اینترنتی مژه مگنتی و خرید مژه مصنوعی ارزان و خرید مژه مصنوعی رنگی اننجام دهید و از قیمت مژه مصنوعی ارزان و قیمت مژه مصنوعی 3 بعدی مطلع شوید.
چشم‌های ریز
افرادی که چشم‌های ریز و کوچکی دارند بهتر است مژه هایی را انتخاب کنند که زیاد جلب توجه نکند؛ این مژه‌ها که خیلی پر و بلند بوده و مشکی بودنشان بیشتر نمایان است باعث کوچک‌تر دیده شدن و فرم نا مناسب چشم‌هایتان می‌شود و مصنوعی بودن مژه ها کاملا مشخص می‌شود.

چشم‌های درشت
افرادی که چشم های درشتی دارند می‌توانند با استفاده از مژه‌های بلند بر گیرایی چشم‌های خود بیفزایند. اگر چشم های درشت و گرد دارید و قسمت سفیدی چشم هم از بالای عنبیه و هم از پایین عنبیه دیده میشه بهتر است که از مژه هایی استفاده کنید که طول بیشتری دارند و همچنین قسمت مرکزی مژه ها دارای قوس و تراکم زادی باشد. این مدل از مژه ها در عین حفظ زیبایی و درشتی چشمان شما آن‌را کشیده تر و خوش فرم‌تر نشان می‌دهند.

چشم‌های پف دار
برای چشم‌های پف کرده و یا پلک افتاده بهتر است مژه مصنوعی را انتخاب کنید که قسمت مرکزی مژه پرتر و طولانی‌تر باشد و قابلیت پوشاندن پلک شما را داشته باشد.

مژه‌های بسیار کم پشت
اگر تراکم مژه هایتان خیلی کم است، بهتر است مژه مصنوعی انتخاب کنید که موهای آن به هم ریخته بوده و حالت ضربدری داشته باشد. زیرا بهتر روی مژه‌های کم پشت قرار می‌گیرد یا به اصطلاح می‌نشیند.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!