هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

آموزش استفاده از پن کک

۱۳۹۸/۸/۱۹ زهرا یزدانی

پنکک

آرایش زیبا با یک پنکک خوب شروع می شود.حتما تاکنون تصاویر مدل ها و ستاره های سینما را در مجلات دیده اید و با حسرت به خودتان گفته اید که این مدل ها برای داشتن چنین چهره عالی و پوستی صاف و جذاب چه می کنند؟در حقیقت این چهره های بی عیبی که شما می بینید، نتیجه کار همان پن کک ها هستند. اگر شما در صورتتان جوش یا لک دارید، چیز عجیبی نیست. در پوست همه لک و جای جوش و … وجود دارد. چند نفر را در اطراف خودتان دیده اید که پوستشان آینه باشد؟البته با تغذیه صحیح و مراقبت مناسب می توان در دراز مدت به پوستی شاداب دست یافت ولی در اغلب افراد عیوبی در پوست وجود دارد که در زیر آرایش قرار می گیرد و این پن کک ها هستند که نقش اصلی را در یک آرایش درخشان و خوشایند فراهم می آورند. آرایشی که زیبایی های خاص صورت را حفظ کرده و پوست را صاف و شفاف کند و در عین حال جلوه ای طبیعی داشته باشد، به شما کمک خواهد کرد که صورتی بی عیب و زیبا داشته باشید.پنکیک باعث افزایش دوام کانسیلر و کرم پودر میگردد.رنگ پنکیک نباید در رنگ کرم پودر تغییر ایجاد کند. برای بهتر خوابیدن پنکیک روی پوست از یک براش آرایشی استفاده کنید و روی صورت بکشید.بهتر است خانم هایی که پوست خشک دارند از مقدار کمتری پنکیک در اطراف چشم، بینی و چانه خود استفاده کنند زیرا استفاده زیاد از پن کک خشکی این نواحی را بیشتر مشخص می کند.تثبیت کردن کانسیلر: براش آرایشی آغشته به پودر پنکیک را به صورت رفت و برگشت از قسمت بیرونی چشم به سمت قسمت داخلی چشم بکشید.طبیعی نشان دادن کرم پودر: براش آرایشی را روی پیشانی، بینی و چانه و کامل صورت خود بکشید تا پودر اضافه روی صورت را بردارد و آن را یکدست کند.درخشش بیشتر کرم پودر از براش پنکیک استفاده کنید تا آرایش خود را درخشان تر نشان دهید و پودر اضافه روی صورت پاک شود.

روش استفاده پنکیک

1. برای استفاده از پنکیک ابر یا براش آرایشی را روی محصول بکشید و تکان دهید تا پودر اضافه ایی که به برس چسبیده از آن جدا شود و بعد استفاده کنید.

2. براش پنکیک را خیلی آرام به صورت چرخشی از بالای صورت خود به سمت چانه روی قسمت های مختلف پوست خود بکشید.

3. یک لایه نازک از پنکیک را روی صورت خود بزنید تا پوستتان طبیعی نشان داده شود و در آخر برای یکدست شدن رنگ گردن و آرایش برس را روی گردن خود نیز بکشید. 

روش استفاده پنکیک دوکاره

1. پنکیک دو کاره محصولی است که هم می توان آن را به صورت کرم پودر استفاده کرد و هم به صورت پودر پنکک.

2. برای استفاده به صورت کرم پودر اسفنج آرایشی را خیس و نمدارکنید این کارباعث پوشانندگی بیشتر محصول می شود.

3. برای استفاده به صورت پودر فشرده اسفنج آرایشی را به صورت خشک یا از برس آرایشی استفاده کنید

این کار باعث می شود که آرایش شما مات و ابریشمی به نظر برسد.فک و گردن را کاملا با پنکک بپوشانید ، بطوریکه هیچ خطی نیفتد و یک دست و طبیعی دیده شود.دقت کنید که نزدیک خطوط رویش مو نروید. در آخر تمام صورت را خوب نگاه کنید تا کاملا پوشانده شده باشد خصوصاً روی جوش ها و لک ها را با پوشاننده لک خوب بپوشانید.

اثر نهایی:پوشانندگی بدون برق ایجاد یک تاثیر طبیعی میکند و مانع از بوجود آمدن یک چهره براق خواهد شد.نحوه صحیح پنکیک زدن را یاد بگیرید تا بتوانید مانع برق افتادن صورت شوید و چهره ای جذاب تر برای خود بسازید.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!