هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

راهنمای استفاده از سایه ابرو

۱۳۹۸/۸/۲۰ زهرا یزدانی

سایه ابرو

یکی از اعضای مهم در زیبایی صورت، ابروها هستند که هم صورت و هم چشم ها را زیباتر نمایش می دهند.خیلی از افراد، ابروهای کشیده، پهن، بلندو پرپشت ندارند، به همین منظور، بدنبال روش هایی برای زیباتر کردن ابروهای خود هستند. یکی از روش هایی که باعث زیباتر شدن ابروها می شود، استفاده از سایه های پودری میباشد .

سایه ابرو دارای صورت های مختلفی است، که مهمترین آن به شرح زیر است:
سایه مخملی ابرو
خانم هایی که بدنبال ابروهای فانتزی هستند، و می خواهند که سایه های زیباتری بر روی ابرو داشته باشند، می توانند از این روش استفاده کنند.در استفاده از سایه مخملی ابرو، از نقاط کوچک و نزدیک به هم استفاده شده و کل سطوح ابرو را می پوشاند.

 

اگر آرایش صورت برایتان مهم است پس زیبایی ابرو که از اهمیت بالایی برخوردار است هم توجه کنید، خیلی از خانم ها بصورت طبیعی ابروهای خوش حالت و پر پشتی ندارند ولی با استفاده درست از ابزارهای آرایشی می توانند ابروهای زیبا داشته باشند. ابروها در صورت شما نقش قاب را برای چشمانتان دارند، چشم ها اولین مرکز توجه افراد به چهره شما می باشد، پس با داشتن ابرو های زیبا، جذابیت چشمانتان را چند برابر کنید. اولین مرحله برای داشتن ابروهای خوش حالت، مرتب نگه داشتن ابروها می باشد.
ژل و ریمل ابرو
برای اینکه ابرو جلوه طبیعی داشته باشد، از ژل ابرو و برای حالت گرفتن ابرو و رنگ گرفتن ابرو استفاده می شود، اگر موی ابرویتان فر و نامرتب است برای اینکه به سرعت ابرو را مرتب کنید از ژل ابرو با رنگ های مختلف استفاده کنید. اگر ابروهایتان زیاد پر نیست از ریمل ابرو استفاده کنید.رنگ ریمل ابرو یک درجه تیره تر از رنگ موی ابرویتان باشد.
مداد ابرو
برای استفاده از مداد ابرو باید حرفه ای عمل کنید در غیراینصورت مدل ابرو شما غیر طبیعی بنظر می آیدد اگر کار کردن با مداد برایتان مشکل است از ماژیک هاشور ابرو استفاده کنید و نیازی به محو کردن با برس ابرو را ندارد. برای داشتن چهره طبیعی با ابروهای پر پشت نوک مداد ابرویتان را تیز کنید و با ضربه قسمت های خالی ابرو را پرکنید و بعد با یک فرچه مخصوص ابرو به آرامی شانه بزنید تا خطوط محو شوند.
پودر و سایه ابرو
جهت رنگ کردن ابرو بصورت موقت و پهن شدن ابرو می توانید از سایه ابرو استفاده کنید البته رنگ سایه ابرو ارتباط مستقیمی با رنگ موی سرتان دارد حتما سایه ابرو از رنگ مویتان یک درجه تیره تر باشد تا تناسب بین رنگ ابرو و رنگ مو ایجاد شود. اما اگر ابروهای تیره و مشکی دارید کافی است ۲ درجه رنگ سایه ابرو روشن تر باشد تا طبیعی بنظر بیایید. محدوده خالی ابرو را با شانه مخصوص سایه ابرو بصورت ضربه ای به محل بزنید تا موهای ابرو مات و طبیعی باشند. برای اینکه ماندگاری پودر روی ابرو بالا رود از پودرهای ابرو ضدآب استفاده کنید تا عرق کردن باعث پاک شدن آن نشود
آرایش ابرو
موهای ریزی که در زیر ابروها قرار دارند را با دقت بالایی بر دارید. اگر با موچین نتوانستید اینکار را با تیغ ابرو انجام دهید.
با استفاده از ریمل ابرو، ابروها را به سمت بالا ببرید.
اگر ابروهای شما بلند است، با استفاده از قیچی ابرو، سر آنها را کوتاه کنید.
اکنون با استفاده از مداد ابرو، دور ابروهای خود را مرز بندی کنید.
با استفاده از پودر یا سایه ابرو، داخل ابروهای خود را پر کنید. یادتان باشد که رنگ پودر شما یا دو درجه روشن تر یا دو درجه تیره تر از موهای شما باید باشد.
با استفاده از برس ریمل که تمیز می باشد، پودرهای اضافی را پاک کرده و رنگ ابروها را یکنواخت کنید.
برای آرایش ابروها، بهتر است که ابروهای خود را پهن تر آرایش کنید، زیرا باعث زیباتر دیده شدن چشم های شما می شود.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!