هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

چگونه ابرو های پهنی داشته باشیم ؟

۱۳۹۸/۸/۲۰ زهرا یزدانی

سرم ابرو

ابروهای پهن و پرپشت، معمولا مورد پسند اکثر افراد است و چشمان شما را زیباتر نشان می‌دهد درحالی‌که ابروی نازک، کوتاه و کم‌پشت سن فرد را بالاتر می‌برد. بسیاری از افراد آن‌قدر ابروهایشان را برمی‌دارند که درنهایت مجبورند تا پایان عمر ابروهایی نازک و کم‌پشت را تحمل کنند. گاهی اوقات هم نازک و کم‌پشت شدن ابروها حاصل بالا رفتن سن، کمبود برخی مواد مغذی، استفاده از لوازم آرایشی بی‌کیفیت یا مشکلاتی مثل کم‌کاری تیروئید، اگزما و آلوپسی (ریزش مو) است. درمان‌های پزشکی مانند شیمی‌درمانی و پرتودرمانی هم باعث ریزش موها به‌ویژه ابروها می‌شود.
ابروها نقش بسزایی در زیبایی صورت و به خصوص چشم های ما دارند، یک ابرو زیبا می تواند حالت چشمان را کاملا متفاوت نشان دهد.
با حقیقت کنار بیایید؛ داشتن ابروهای پهن و خوش حالت کار آسانی نیست. البته بعضی از افراد آنقدر خوش شانس هستند که به خودی خود، ابروهای کامل، پهن و خوش حالتی داشته باشند. هرچند که همین ابروها هم نیازمند مراقبت و توجه همیشگی هستند.
کندن ابروها از ریشه
شاید شما هم قربانی یک مدل ابرو باشید، مدلی که در یک دوره زمانی خاص روی بورس بوده و حالا دیگر طرفدار ندارد. مثلا ابروهایی با دم کوتاه یا ابروهای کاملا نازک! اگر شما مدت زیادی برای نازک کردن ابروهایتان از بند انداختن یا موم استفاده کنید، احتمال دارد که دیگر هیچ وقت ابروی شما به حالت قبلی خود بازنگردد. یعنی موهای برداشته شده از ریشه، دیگر رشد نکنند. پس بهتر است برای شکل دادن موقت به ابروهایتان از تیغ زدن یا کوتاه کردن با قیچی کمک بگیرید.
ابروها هم عمر دارند
موهای روییده شده در محل ابرو، مانند تمام موهای دیگر بدن، عمر مشخصی دارند. پس اگر در یک مقطع زمانی کوتاه، بخشی از ابروهایتان را از دست دادید لازم نیست آن قسمت را پر از مداد ابرو کنید. به آن استراحت بدهید تا فرصت دوباره ای برای رویش پیدا کند. برای پوشاندن این جاهای خالی، بهتر است از سایه ابرو کمک بگیرید.
موها هم مسموم می شوند
گاهی اوقات ممکن است ابروهای شما، به خاطر استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی نامناسب آسیب ببینند. برخی از مواد آرایشی ممکن است حاوی فلزات سنگینی مانند جیوه، آرسنیک و… باشند. مسمومیت با این فلزات سنگین به سادگی منجر به ریزش مو می شود .تاثیر این فلزات سنگین بر موها تا حدی است که مسمومیت غیرمستقیم با آن ها هم ممکن است سبب ریزش ابروها یا موهای سر شود.
اگرچه همیشه در سخن بزرگان از زیبایی سیرت به عنوان مهمترین ویژگی شخصیتی افراد یاد شده اما زیبایی صورت نیز در تعاملات، میزان اعتماد به نفس و حتی برخی ویژگی های رفتاری موثر است. بنابراین نمی توان گفت به صرف داشتن رفتارها و اخلاق های انسانی، نباید در فکر زیبایی بود. زمانی که برای اولین بار با دیگران ارتباط برقرار می کنید، قبل از اینکه نسبت به شما شناختی داشته باشد، مطمئنا ظاهر و صورت شما را می بینند. پس شایسته است تا صورت زیبا نیز مد نظر قرار بگیرد. یکی از فاکتورهای زیبایی صورت، داشتن ابروهای مرتب است. در صورتی که ابروها کم پشت، شکسته و یا کوتاه و ... باشند، سایر اجزای صورت را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. چنانکه می تواند در جلوه چشمها موثر باشند. ابروهای کشیده و پرپشت چشم ها را درشت تر از آنچه هست نشان می دهند. ابروهای کوتاه و کم پشت نیز چشم ها را کوچک و چهره را تحت تاثیر خود قرار می دهند. با ابروهای در هم تنیده می توان احساس خشم را از چهره افراد دیده و بالا رفتن ابرو را دلیلی بر جوانی و شادابی افراد دانست.
سرم تقویت کننده و ضدریزش ابرو دارای مواد پپتیدی موثر و مواد مغذی مانند ویتامین ها است که باعث تقویت ابروها و جلوگیری از ریزش آنها می شود. این سرم سبب تغییر رنگ ابروها نمی شود و هیچگونه شوره یا سفیدی از خود به جای نمی گذارد. سرم تقویت کننده و ضد ریزش مژه حاوی فعال ترین ماده شناخته شده پپتیدی جهت افزایش رشد مژه ها می باشد. این ماده سبب افزایش ضخامت، استحکام و پررنگ تر شدن مژه ها می شود.وجود انواع مختلف ویتامین ها و عصاره های گیاهی نظیر ویتامین های گروه B و اسیدهای آمینه حاوی گوگرد در این سرم، باعث تقویت ساختار مو، افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی بهتر به فولیکول های مو می گردد. این محصول منحصر به فرد فاقد عوارض جانبی مانند تغییر رنگ پلک ها و سایر عوارض ایجاد شده در اثر مصرف پروستاگلاندین ها می باشد .

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!