هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

تاثیر رژ لب در جذابیت آرایش

۱۳۹۸/۸/۲۰ زهرا یزدانی

رژ لب جامد

بانوان، در آرایش خود از انواع مختلف رژلب استفاده می کنند، اما بدانید که از چه نوع رژلبی، در چه موقعیتی بایستی استفاده کنید تا جذابیت زنانه خود را حفظ کرده باشید. حتی اگر شما بانویی باشید که خیلی کم آرایش می کنید، قطع به یقین بسته به سلیقه ای که دارید، نیاز به رژلب را در آرایش خود نمی‌توانید انکار کنید. رژلب نقش واقعا بسزایی در زیبایی شما و جذابیت چهره شما در موقعیت های گوناگون دارد.
در بین مواد، وسایل و ابزارهای بی شماری که برای آرایش صورت وجود دارد، ابزارهایی هستند مانند رژ لب جامد که به تنهایی می توانند تغییرات اساسی روی چهره ایجاد کنند و چهره را متحول کنند. مثلا یک ریمل را در نظر بگیرید که فقط با ضخیم کردن و پر رنگ کردن مژه ها، تغییر بسیار زیادی روی آرایش چشم ایجاد می کند و نبود آن می تواند یک حلقه گم شده برای آرایش باشد. یا رژ لب را در نظر بگیرید که از نظر بسیاری از افراد پایه اصلی آرایش بوده و آرایش صورت با رژ لب معنا و مفهوم اصلی خود را نشان می دهد.
بانوان معمولا بسته به موقعیتی که در آن حضور دارند، از رنگ مشخصی از رژلب استفاده میکنند. مثلا اگر شما به یک میهمانی یا عروسی دعوت شده باشید، معمولا از رنگ های قرمز یا صورتی و رژ لب های شاین استفاده می کنید. اگر در مراسم عرض تسلیت باشید، فقط به خاطر این که لب های شما خشک به نظر نیاید، از رژلب های رنگ پوست یا خیلی کم رنگ یا بی رنگ و یا برق لب استفاده می کنید. همچنین اگر در مکان های عمومی یا جلسات کاری و اداره های دولتی باشید، غالباً از رنگ کرمی یا قرمز خیلی خیلی کم رنگ از رژلب برای لب های خود استفاده می کنید.

رژ لب ها به دو دسته کلی رژلب جامد و رژ لب مایع تقسیم می شوند. هر کدام از این دو نوع رژ لب از نظر ظاهری و شکل استفاده، ممکن است به دسته های دیگری تقسیم شوند و مزایا و معایبی داشته باشند.
رژ لب مایع :
رژ لب مایع در حدود سال ۲۰۰۰ میلادی، یعنی تقریبا دو دهه پیش به بازار مواد آرایشی معرفی شد. رژ لب مایع در طول این سال ها طرفداران زیادی پیدا کرده است. از جمله مزایایی که طرفداران رژ لب مایع به آن معتقد هستند می توان به ماندگاری بالا و درخشش بیشتر اشاره کرد. قابل ذکر است دختر خانم های جوان بیشترین طرفداران رژ لب مایع هستند چرا که معتقدند رژ لب مایع علاوه بر ماندگاری بالاتر درخشش بیشتری نیز دارد.
لاک لب که همه ما به عنوان رژلب مایع می شناسیم،تقریبا شبیه رژ لب های مات است و براق نیست, ماندگاری لاک لب فوق العاده است. لاک لب برای عروس خانم ها هم گزینه مناسبی است زیرا پوشش دهی و ماندگاری بالایی دارد.
رژ لب جامد :
رژ لب جامد، شکل اصلی و ذاتی رژ لب است. رژ لب جامد به اندازه ای محبوبیت و کاربرد دارد که حتی بعد از معرفی رژ لب مایع نیز، هرگز از فروش و طرفداران آن کم نشد. شاید بزرگ ترین مشکل رژ لب جامد این باشد که استفاده از آن را باید هر چند ساعت یک بار تمدید کرد. به همین علت است که حتی در میهمانی ها و خارج از منزل رژ لب جامد عضو جدا نشدنی از کیف وسایل آرایشی خانم ها است. اما خانم ها این مورد را هرگز به عنوان یک مشکل نپذیرفته اند و کاملا به آن عادت کرده و کنار آمده اند.
نوع دیگری از رژلب ها،رژ لب شفاف هستند که پوشش دهی و رنگ خاصی ندارند فقط باعث می‌شوند لب ها شفاف و زیباتر شوند. این رژ لب ها برای دختر خانم ها و آرایش روزمره بسیار مناسب هستند. همچنین جلوگیری از خشکی لب از دیگر ویژگی های بارز این نوع رژلب می باشد. نام دیگر این رژ لب ها رژ لب حرارتی می باشد.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!