هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

آموزش آرایش مخصوص افراد عینکی!!

۱۳۹۸/۱۱/۲۸ زهرا یزدانی

آموزش آرایش مخصوص افراد عینکی

اگر شما هم چشمان ضعیفی دارید و ناچار به گذاشتن عینک روی صورتتان هستید و آرایش صورت را از خود محروم کرده اید. نگران نباشید در ادامه مطلب نکات اصولی و مهمی را بخوانید تا بتوانید یک میکاپ زیبا و جذاب از پشت قاب عینک داشته باشید، ضمناً آرایش خانم های عینکی کمی با بقیه افراد متفاوت است.
آرایش کردن خانم های عینکی نیازمند رعایت نکات و ترفندهایی است که باعث میشوند چهره ای جذاب و چشم هایی فوق العاده زیبا داشته باشند. بسیاری از خانم هایی که عینکی هستند نمیدانند چطور باید آرایش کنند تا زیباتر شوند، آرایش کردن خانم های عینکی یک سری ترفند و مراحل خاصی و اختصاصی دارد که باعث میشود جذابیت آن ها دوبرابر شود در این بخش از مقاله سایت هفت و یک نکاتی که خانم های عینکی درباره آرایش کردن باید بدانند را مشاهده میکنید که با رعایت کردن این نکات حسابی آرایش تان جذاب خواهد شد. و چهره ای بی نظیر و جذاب را برای خودتان ایجاد می کنید.
توجه داشته باشید که اینکه چگونه آرایش دقیق برای چشم تان داشته باشید حتما به شماره چشم بستگی دارد، شیشه عینک‌ها، چشم ها را درشت تر از حالت عادی یا ریزتر می کنند که با آرایش مناسب می توانید این مورد را اصلاح کنید.
توصیه های آرایشی برای خانم های عینکی

Card image cap

 

مدل عینک
یکی از تاثیرگذارترین موارد در زمانی که آرایش می کنید فرم، رنگ عینک و رنگ شیشه عینک تان است، اگر آرایش شما با فریم عینک متناسب نباشد جلوه خوبی و جذابی ندارد، اگر شیشه عینک تان رنگی است باید رنگ آرایش چشم هایتان پررنگ باشد تا رنگ شیشه آن را مخفی نکند.
آرایش ابرو
پهن بودن و مدل ابروها تا حد زیادی به مدل و اندازه عینک بستگی دارد. اگر قاب عینکتان کوچک و باریک است و یا ابروهای نازکی دارید باید آنها را رنگ کنید تا توجه بیشتری به چشمان شما جلب شود.‏
اگر ابروهای پهن دارید و از عینک با فرم های بزرگ استفاده میکنید بهتر است ابروهایتان را خیلی‏ آرایش نکنید.
آرایش چشم
خانم های عینکی باید به آرایش چشم شان اهمیت ویژه ای بدهند تا بتوانند چشم های زیبایی پشت عینک داشته باشند و آرایش چشمشان به زیبایی به چشم بخورد ، خط چشم گربه ای بهترین گزینه برای عینکی ها است و چشمان جذابی به آن ها میدهد همچنین سایه چشم های روشن و مژه مصنوعی برای تکمیل آرایش چشم ضروری است.

مژه‌ها را نمایان‌تر كنید

از ریمل‌های چندكاره جهت فر دادن و صاف كردن مژه‌ها و همچنین حجم دادن مژه ها استفاده كرده و آنها را به سمت بالا حالت دهید. اگر مژه‌های‌تان بلند است، از یك ریمل ضدآب استفاده كنید. قبل از حالت دادن به مژه، اندكی از ریمل را در قسمت بالایی مژه‌تان قرار دهید و سپس از پایین به بالا و از نزدیكی ریشه ریمل زدن را آغاز كنید.

همچنین می‌توانید از خط چشم مایع در نزدیكی قسمت انتهایی مژه استفاده كنید. برای افراد عینكی ریمل‌های مشكی، انتخاب بهتری از ریمل‌های قهوه‌ای است. چند مرتبه مژه‌های‌تان را فر دهید تا حالت فر به خود بگیرند. با تركیب ریمل و فرمژه زمانی كه عینك می‌زنید، مژه‌های‌تان خیلی زیبا‌تر جلوه خواهند كرد.
آرایش لب
آرایش لب در زیبایی و جذابیت چهره جذابیت بسزایی دارد و همچنین تاثیر زیادی داریاگر آرایش چشم تان شامل ریمل و خط چشم نازک است خب بهتر است رنگ رژلب طبیعی باشد.
اگر فریم عینک تان رنگی است رنگ رژلب را روشن و یا همانند رنگ فریم انتخاب کنید و آرایش چشم کمتری انجام دهید. داشتن عینک توجه افراد را از روی لب‌ های شما می‌ گیرد پس رنگ‌هایی مانند سرخابی و بنفش بهترین انتخاب برای خانم‌ های عینکی است.
اگر فریم عینک تان تیره باشد رژلب صورتی پررنگ شما را جذاب می کند.به طور کلی رژ لب قرمز به همه نوع آرایشی می آید.
نکته ای که باید حتما حتما به آن توجه کنید :
برای تغییر فرم چشم ها، سیاهی و گودی زیر آن کانسیلر را فراموش نکنید.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!