هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

سایه ی چشم برای انواع پوست -هفت ویک70065

۱۴۰۰/۴/۲۰ سپیده ایمانپور

سایه چشم یکی از ابزار مهم در زیبایی محسوب می شوند. برای اینکه چشمانی دلربا بسازیم همیشه نیاز به تبحر در خط چشم نداریم ،کافی است تا مهارت مان را در کاربرد و استفاده از سایه های چشم کمی بالاتر ببریم و از رنگ های مناسب برای سایه پشت چشم استفاده کنیم. در این مقاله  سعی داریم تا به آموزش انواع رنگ های سایه به شما عزیزان اموزش بدهیم 

انواع رنگ سایه برای انواع چشم :

  • در هنگام انتخاب رنگ سایه توجه به حالت و مدل چشم بسیار حائز اهمیت می باشد . افرادی که رنگ چشم تیره دارند از سایه هایی با رنگ طلایی، خاکستری، بنفش، مسی، آبی سیر و قهوه ای استفاده نمایید.
  • افرادی با رنگ چشم روشن بهتر است از رنگ سایه چشم قهوه ای مایل به خاکستری ،خاکستری روشن ،زرد کم رنگ ،قهوه ای مایل به زرد و آبی های روشن استفاده کنید.

رنگ سایه چشم برای پوست های گندمی

برای این نوع پوست می توانید از اکثر رنگ های سایه چشم  استفاده کرده باشید . اگر موی تیره دارید از رنگ های تیره مانند ارغوانی، بنفش،سبز یا آبی با خط چشم با همان رنگ بسیار مناسب و خوب  و چشم ها را زیباتر می کند.

رنگ سایه چشم برای پوست سبز و روشن

از رنگ های سایه که یک درجه از پوست شما تیره تر می باشند  استفاده کنید. از رنگ های براق کرمی برای حالت دادن زیر ابرو و بالای استخوان چشم و برجسته تر نمودن چشمان استفاده کنید.

رنگ سایه چشم برای پوست های مایل به زرد

از رنگ های آبی، خاکستری مایل به آبی، ارغوانی روشن و یا صورتی در وسط چشم و تنالیته تیره تر همان رنگ در کنار چشم می توانید استفاده کنید و با هم ترکیب کنید .

رنگ سایه چشم برای پوست های قهوه ای روشن

سایه های قهوه ای براق شما را بسیار زیبا تر می کند اما از رنگ هایی چون سبز،آبی و ارغوانی جهت زیبایی و جلوه بیش تر چشمان تان می توانید استفاده کنید.

رنگ سایه چشم برای پوست های تیره

سایه های قهوه ای براق برای این مدل پوست هم بسیار جذاب و شکیب است اما از رنگ های آبی و سبز هم جهت نمایان کردن چشم ها می توانید استفاده کنید اما در مصرف این رنگ سایه ها بهتر است زیاده روی نکنید.

سایه چشم برنز و بژ برای پوست سبزه

رنگ برنز و بژ برای آرایش چشم مشکی با پوست سبزه بهترین گزینه خواهد بود . این رنگ سایه هم خوانی زیبایی با رنگ پوست سبزه شما دارد، به خصوص اگر پوست شما دارای ته رنگی گرم می باشد. این رنگ سایه به صورت اکلیلی و شاینی بیش تر برای مهمانی ها و مراسم مناسب است. بهتر است در استفاده از این رنگ برای ارایش چشم در پوست سبزه و تیره  زیاده روی نکنید آن را با رنگ های خنثی و روشن یا دودی ترکیب کنید.

سایه چشم آبی برای پوست سبزه

این رنگ سایه چشم برای پوست سبزه تیره مایل به زرد و به خصوص رنگ پوست قهوه ای مناسب می باشند . در آرایش چشم برای پوست سبزه این رنگ سایه باید با دقت به کار گرفته شود. پیشنهاد می کنیم  برای آرایش چشم با این رنگ گوشه بیرونی چشم را سایه آبی بزنید و آن را با رنگ طلایی در گوشه داخلی چشم هماهنگ کنید. همچنین برای داشتن ظاهری پر انرژی و با نشاط می توانید از رنگ آبی روشن به همراه رنگ صورتی استفاده کنید. اگر چشمانی آبی رنگ دارید بهتر است از این رنگ در آرایش چشم استفاده نکنید تا زیبایی طبیعی چشم هایتان بهتر به نمایش گذاشته شود.

رنگ خاکستری

سایه خاکستری و دودی بهترین انتخاب برای آرایش روزمره خواهند بود . رنگ خاکستری مایل به آبی برای پوست سبزه مایل به زرد مناسب است. از سایه خاکستری روشن در گوشه داخل چشم استفاده کنید. بالای چین پلک و گوشه بیرونی چشم را سایه های تیره بزنید و با سایه خاکستری داخل چشم ترکیب کنید. سایه چشم خاکستری برای پوست تیره با چشمان کهربایی مناسب است.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!