هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

انواع شال و روسری 2021+خرید -هفت ویک2030

۱۳۹۹/۱۱/۲۴ سپیده ایمانپور
Card image cap

اگر گران قیمت ترین و شیک   ترین مانتوها و پالتوها را تن کنید و کفش زیبایی به پا کنید این برای شیک پوشی شما خانم های حساس به ظاهر کفایت نمی کند. حتما لازم است انتخاب خوبی برای پوشش سرتان داشته باشید تا زیبایی سایر لباس هایتان بیش تر به چشم بیاید و فرایند تیپ زد و استایل خاص داشتن با انتخاب صحیح شال و روسری تکمیل می شود ما در ادامه این بخش از هفت ویک هرچه را که برای خرید یک شال و روسری مناسب نیاز داشته باشید در اختیارتان خواهبم گذاشت تا با انتخابی صحیح زیبایی چشم گیری داشته باشید ..
 شاید خیلی ها تصور کنند که شال ها و روسری ها تنها پوششی برای پوشاندن موها باشد، اما حقیقت تنها این نیست و شما باید بدانید شال ها و روسری ها در تمام دنیا به عنوان ابزار مد و زیبایی نیز به حساب می آیند و حتی در کشورهای اروپایی که حساسیتی روی حجاب وجود ندارد سرپوش ها به عنوان ابزار زیبایی خانم ها شناخته می شوند و از ان به عنوان هد بند و مو بند و شال و روسری گردن در سایز های متفاوت شال و روسری استفاده کمی کنند.
روسری و شال خود را با فرم صورت تان هماهنگ کنید
آشنایی با فرم صورت مساله ای مهمی است که کمک زیادی به زیبا شدن ظاهرتان می کند. اگر شکل هندسی صورت تان را بدانید، آن وقت علاوه بر اینکه می توانید مدل های مناسبی برای فرم موهایتان پیدا کنید، به راحتی هم می توانید انتخاب مناسبی در زمینه شال و روسری داشته  باشید و راحت تر انتخاب کنید .

طول صورت را کوتاه کنید
در صورت مستطیلی و دراز، طول صورت از عرض بزرگتر است، پیشانی و فک هم اندازه و لبه های تیز دارد. در این حالت باید طوری روسری و شال بپوشید که طول صورت را کوتاه تر کنید و لبه های تیز صورت گرد شود. شال ها بهترین گزینه و مناسب ترین  برای صورت های مستطیلی شکل است. شما می توانید با شال گوشه های صورت تان را گرد کنید. شال و روسری هایی که طرح های چهار گوش دارند انتخاب نکنید. با انواع هدبند و اکسسوری زیر روسری صورت خود را کوتاه  تر کنید. از هدبند یا دستمال سرهای تیره انتخاب کنید. روسری و شال خود را به صورت گرد ببندید. برای این کار حتما کناره های روسری و شال تان را داخل  بزنید تا گونه هایتان مشخص شود. از مدل هایی که در پشت بسته می شوند انتخاب نکنید. روسری و شال هایی با پارچه های نرم و لخت انتخاب کنید.

همه مدل ها برای صورت بیضی ها
اگر صورت بیضی دارید، بیشتر مدل ها برای شما مناسب می باشد . شما با صورت بیضی می توانید شال و روسری خود را به دلخواه ببندید. اما اگر فکر می کنید صورت تان کشیده است بهتر است هدبند یا دستمال سر در زیر روسری یا شال بپوشید و کناره های شال و روسری تان را تو بزنید تا گونه هایتان برجسته تر و مشخص تر شود.

مثلثی ها چانه بپوشانند

در صورت های مثلثی ،  چون عرض چانه خیلی کم است و چانه نوک تیز است و در عوض پیشانی عریض است ، شما باید عرض پیشانی را کم کنید تا با چانه متناسب شود. روسری و شال را طوری سر کنید که گوشه های پیشانی تان پوشیده شود. می توانید تیزی چانه را با روسری و شال بگیرید به این صورت که شال و روسری را طوری ببندید که قسمت پایین چانه پوشیده تر  شود.

صورت تان را گرد کنید
چون در این صورت های مربع، چانه و فک حالت چهار گوش به خود می گیرد شما باید این لبه ها را به روسری و شال گرد نشان دهید. شال ها بهترین گزینه برای صورت های مربعی شکل است . شما می توانید با شال گوشه های مربعی صورت تان را گرد کنید. شال و روسری هایی که طرح های چهارگوش دارند و همچنین مدل هایی که از پشت بسته می شوند نباید انتخاب کنید. شال هایی با جنس های نرم و لَخت به درد افرادی می خورند که صورت های مربع شکل دارند.

صورت گردها پیشانی بلند کنند.
در صورت های گرد پیشانی عریض و کوتاه است. شما باید با روسری و شال عرض پیشانی را کم تر و در عوض بلند تر نشان دهید. از هدبند یا دستمال سر می توانید استفاده کنید اما نباید بیشتر از 4/1 پیشانی را بگیرید. به هیچ وجه کاری نکنید که ارتفاع پیشانی کم شود . برای بلند تر نشان دادن پیشانی از هدبند هایی که رنگ های روشن تری دارند استفاده کنید و روسری و شال خود را تیره تر و به صورت مستطیلی سر کنید. کناره های شال و روسری را به هیچ وجه تا نزنید. از پارچه های محکم و حالت دار استفاده کنید تا به صورت شما شکل بدهد.

ذوزنقه ای های به عکس 
نوع دیگری از صورت های ذوزنقه ای هستند که در این صورت ها عرض پیشانی از عرض چانه بزرگتر است و پیشانی بسیار باز و بزرگ است. شما باید برعکس حالت مدل ذوزنقه ای قبلی عمل کنید. از هدبند یا کلاه های به رنگ  تیره انتخاب کنید یا روسری و شال تان را طوری بپوشید که لبه های پیشانی گرفته شود.
عرض پیشانی را کم کنید
بعضی از افراد دارای صورت های ذوزنقه شکل هستند. در این صورت عرض پیشانی از عرض چانه کوچک تر است و شما باید روسری و شال را طوری ببندید که لبه های فک پوشیده تر شود. سعی کنید از هدبند استفاده نکنید چون پیشانی شما را کوچک تر می کند. اما اگر اصرار بر هدبند یا کلاه زیر روسری دارید بهتر است از رنگ های روشن انتخاب کنید و روسری و شال تان را تیره بپوشید و کناره های آن را در قسمت شقیقه تو بزنید تا عرض پیشانی بزرگ تر شود.
طرح ها و رنگ های مناسب برای تیپ های متفاوت
حالا که با فرم صورت تان آشنا شدید و مدل مناسب بستن روسری را یاد گرفتید و یا به یاد اوردید ، وقت آن رسیده که اطلاعات مناسبی هم درباره طرح ها و رنگ های شال ها و روسری ها به دست بیاورید. تلفیق آشنایی با فرم صورت و انتخاب طرح و رنگ مناسب شال و روسری به شما کمک می کند تا ظاهر مناسبی در پوشش سرتان داشته باشید.
طلایی و مشکی عامه پسند است پس :
رنگ طلایی و مشکی از آن دسته تلفیق هایی است که عامه پسند بوده و ناخودآگاه شما را به شخصی خاص و دلربا  تبدیل می کند. 
این روسری در  کنار مانتویی خردلی یا مشکلی فوق العاده است. اگر مانتویی مشکی رنگ را ترجیح می دهید بهتر است به فکر انتخاب کیف و کفشی به رنگ شتری باشید. در این صورت، مطمئن باشید از ظاهرتان راضی خواهید بود. البته رنگ های مشکی با همه نوع تیپ و استایلی مناسب است اما گزینه های بهتر رنگ های یاد شده و همچنین رنگ هایی است که دارای رنگ روش تری هستند مثل سفید ، صورتی ، ابی روشن و...

با بته جقه ( نوعی طرح اصیل که از ایران باستان به یاد گار مانده  با انتخاب ان اصالت خود را نشان می دهید )
بته جقه یکی از نقش های تزئینی و اصیل ایرانی است، تلفیق رنگ مشکی و سفید این روسری از آن مدل هایاست که دل مادر ها را می برد. بهتر است این روسری را در کنار مانتویی مشکی رنگ  به دلیل رنگ و نقش های متفاوت این شال و روسری ها مانتو ی مشکی ساده را امتحان کنید و خوش پوش باشید.
آبی فیروزه ای اسرارآمیز
از آن دسته رنگ هایی که به خاطر خاص بودنش پرطرفدار است، این رنگ به ظاهر آرامش خاصی می دهد. دوستداران آبی فیروزه ای، اسرارآمیز و با ثبات اند. در کنار این روسری بهتر است از مانتویی روشن استفاده کنید تا شیک تر شوید. البته می توانید برای بهتر شدن استایلتان از کیف و کفش هم رنگش استفاده کنید و یا اکسسوری دستبند وپا بند هم رنگ

پوست پیازی گرم و دلنشین
از آن روسری های خوش آب و رنگ که روی پوست اکثر افراد به زیبایی می نشیند و صورت را بهتر نشان می دهد . طرح براق این روسری ساتن به درد مجالس رسمی و کمی سنگین تر می خورد. بهتر است در کنار رنگ پوست پیازی این روسری از مانتوی مشکی رنگ استفاده کنید تا جلوه روسری تان دوچندان شود.
تلفیقی از سنگین 
طرح این روسری به کار مادرهایی می آید که علاقه ای به رنگ تیره در ظاهرشان ندارند. اگر این روسری حریر با زمینه کرم و خال خال های قرمز را در کنار مانتویی کرم استفاده کنید، متفاوت خواهید بود و احساس بهتری به شما می دهد .
سرپوش های پشمی راه حل مناسب فصل سرما
شال ها بهترین راه حل برای روزهای سرد و خنک زمستانی هستند. شما می توانید با انتخاب یک سرپوش پشمی علاوه بر اینکه ظاهرتان را به زیبایی ست کنید، پوشش مناسبی هم در مقابل سرما و سوز زمستان داشته باشید. این کاربرد شال ها و روسری های پشمی به اندازه ای مثبت است که حتی در کشورهای اروپایی که اجباری برای پوشاندن سر و موها وجود ندارد، خانم ها در فصل سرما سرشان را با شال ها و روسری ها می پوشانند و اتفاقا از داشتن این حجاب بسیار هم راضی هستند چون مانع نفوذ سرما می شود در همهی جای جهان در فصل های سرد استفاده می شود .روسری های بزرگ ترکمنی از سرپوش های پرطرفدار در فصل زمستان هستند. این روسری ها علاوه بر اینکه قواره دار و بزرگ هستند، معمولا از پارچه های پشمی هم تهیه می شوند و بسیار گرم هستند. نکته جالب دیگر در مورد این روسری ها این است که روسری های ترکمنی رنگ ها و طرح های بسیار شاد و زیبایی هم دارند و معمولا توجه خانم های شیک پوش و با کلاس  را به خودشان جلب می کنند. بنابراین اگر به دنبال یک سرپوش زیبا و گرم برای فصل زمستان هستید حتما سری به فروشگاه هایی که اجناس صنایع دستی می فروشند بزنید و در اولین فرصت یک روسری خوش رنگ و زیبای ترکمنی را انتخاب کنید . 
حاشیه دار برای مهمانی رسمی
اگر قصد شرکت در مهمانی رسمی را دارید جنس ساتن با طرح براق حاشیه های دور روسری از آن مدل هایی است که به کارتان می آید. بهتر است در کنار رنگ روشن این روسری از مانتویی تیره رنگ استفاده کنید تا ظاهرتان از یکنواختی دربیاید.

 قیمت و مشخصات و خرید انواع شال و روسری

شما می توانید برای خرید انواع مختلفی از شال و روسری و یا لباس و لوازم ارایشی به سایت هفت و یک مراجعه کنید و کمتر از 72 ساعت اجناس را تحویل بگیرد 

Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!