هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

همه چیز راجب مژه مگنتی -هفت ویک4594

۱۴۰۰/۱۲/۲۳ سپیده ایمانپور

 

مژه های بلند و پرپشت علاوه بر زیبایی چشم ها، چهره شما را زیباتر می کند و مژه های زیبا و بلند همیشه آرزوی خانم ها است. مژه مگنتی یا مژه مغناطیسی مژه هایی هستند که استفاده از آن ها نسبت به مژه های چسبی ساده تر است.در قسمت بالا و پایین مژه مگنتی، نواری وجود دارد که هر دو، خاصیت آهن ربایی دارند. شما به راحتی می توانید مژه  مگنتی را شستشو داده و از آن استفاده کنید.

 

 • انواع مژه مگنتی

 

 1. مژه مگنتی با موی طبیعی
 2. مژه مگنتی ابریشم طبیعی
 3. مژه مگنتی ابریشم مصنوعی
 4. مژه مگنتی گوشه چشمی
 5. مژه آهنربایی تک مگنتی
 6. مژه آهنربایی دو مگنتی
 7. مژه مغناطیسی سه مگنتی

 

مژه های تگ مگنتی کوچکتر هستند و به آسانی با یک مگنت متصل می شوند اما مژه های بزرگ تر دو مگنتی هستند و برخی از مژه های سه مگنتی هم وجود دارند.

 

 

 

 • اموزش استفاده از مژه مگنتی

قبل از گذاشتن مژه های مگنتی، آرایش خود را به طور کامل انجام دهید. اگر مژه های نازک و بی حالتی دارید به آنها ریمل بزنید تا توانایی تحمل مژه های مصنوعی را داشته باشند و روی آن سر نخورند. اگر دفعه اول است که از این مدل مژه استفاده می کنید بهتر است از مژه های مگنتی سبک و کم حجم استفاده کنید.هیچ گاه روی مژه مگنتی (مغناطیسی) ریمل نزنید. تمیز نگه داشتن این مژه ها باعث افزایش کارایی و طول عمر آنها می شود. برای شروع به قسمت های داخلی مژه های خودتان ریمل بزنید. زیرا مژه های مگنتی فقط قسمت های خارجی مژه ها را پوشش می دهد و برای یکدست شدن آرایش مژه هایتان بهتر است قسمت های داخلی مژه ها هم با ریمل پوشانده شوند.

 

قسمت بالایی مژه مگنتی را روی مژه های اصلی خود قرار دهید به طوری که کاملا

۱

 

 • اپلیکاتور مخصوص

استفاده از اپلیکاتور مژه مگنتی، کار را برای چسباندن مژه آسان تر می کند. روش استفاده از آن به این صورت است که دو طرف بالا و پایین مژه مصنوعی را در اپلیکاتور قرار دهید سپس مژه اصلی خودتان را بین دو طرف اپلیکاتور قرار دهید و اپلیکاتور را ببندید در اثر خاصیت آهنربایی مژه های مگنتی، مژه ها به هم می چسبند. برای خارج کردن مژه مگنتی، این مژه ها را بین دو انگشت شست و اشاره بگیرید و به آرامی بکشید تا زمانی که مژه های بالا و پایین از هم جدا شوند. مراقب باشید که حین کشیدن، به مژه های اصلی خودتان صدمه نزنید.

 

 • ریمو یا جدا کردن مژه مگنتی

برای جداسازی مژه های مگنتی نیز می توانید با کمک انگشت شست و اشاره ابتدا مژه بالایی را به آرامی کشیده و سپس مژه پایینی را جدا کنید . فقط دقت کنید که هرگز آن ها را بدون کمک و مستقیما نکشید زیرا سبب آسیب رسیدن به مژه های خودتان خواهد شد.

 

 • مزایای مژه مگنتی
 1. چسبیدن مژه با آهن ربا به جای چسب
 2. نصب سریع و راحت
 3. قابل استفاده برای دفعات زیاد
 4. صرفه جویی در زمان میکاپ
 5. ارزان قیمت
 6. بدون ایجاد حساسیت
 7. قابلیت استفاده دوباره

 

 اموزش گذاشتن مژه مگنتی

-ابتدا صورت را شسته و آرایش صورت خود را تکمیل کنید.در صورتی که اولین بار است که از مژه های مگنتی استفاده می کنید، باید از روش کار اطلاعاتی داشته و به آرامی آن را روی چشم قرار دهید. قبل از استفاده از مژه های مگنتی ، آرایش خود را تکمیل کنید، در غیر این صورت، ممکن است مژه های مگنتی آرایش شما را خراب کرده و یا روی صورت شما لکه ایجاد شود.

۲- پیش از استفاده از مژه مگنتی، کمی ریمل به قسمت بالایی مژه ها و مژه گوشه های بیرونی چشم بزنید تا طبیعی تر جلوه دهد. شما می توانید از ریمل مژه با یک برس کوچک استفاده کنید.

۳- به جای استفاده از خط چشم های مایع، از خط چشم مدادی استفاده کنید. خط چشم مایع ممکن است به مژه های مگنتی چسبیده و آرایش را خراب کند. به طور کلی، هر زمانی که شما تصمیم دارید از مژه های مگنتی استفاده کنید، نباید از آرایش مایع در ناحیه چشم استفاده کنید.

۴- یک پارچه نرم زیر چشم ها و نزدیک خود قرار دهید تا در صورت افتادن مژه های مگنتی آن ها را پیدا کرده و از بین نروند.

۵- یکی از مژ های مگنتی را بالای مژه بالایی قرار داده وو مژه دیگر را زیر مژه و آهن ربای زیر مژه بالایی را به آهن ربای بالای مژه بالایی بچسبانید.

۶- به خاطر داشته باشید که آهن ربا ها دقیقا به هم متصل شده و جابجا نشوند در غیر این صورت ممکن است از هم جدا شده و یا به طور مناسبی روی پلک قرار نگیرند.

۷- برای برداشتن مژه های مگنتی، به آرامی آن ها را بین انگشت شست و انگشتان دیگر قرار داده و آن را بکشید. آن ها را بین انگشتان خود حرکت دهید تا زمانی که احساس کنید آهنربای آن از هم جدا شده است.

مژه های مصنوعی مگنتی قابل استفاده مجدد هستند و شما می توانید از آن چندین بار استفاده کنید تا زمانی که آن ها را بعد از مدتی تعویض کنید. هنگامی که مژه های مگنتی را از روی چشم بر می دارید، آن ها را برای استفاده بعدی در جعبه اصلی آن قرار دهید. این جعبه را در یک فضای ایمن نگه دارید تا آسیبی به آن وارد نشود.

 

 

 • معایب مژه مگنتی

چشم، عضوی حساس و اسیب پذیر است که باید از آن کاملاً مراقبت کنید. انواع محصولات آرایشی بی کیفیت، ضربه و یا وارد شدن گرد و خاک میتواند سلامتی چشم را به خطر اندازد.

 

به همین علت در انتخاب محصولات آرایشی باید دقت کنید. همچنين، استفاده از مژه های مصنوعی چسبی میتواند عارضه های زيادي برای چشم داشته باشد و این مسئله، به علت چسب های مخصوص آن است.

 

استفاده از مژه های مگنتی عارضه های خاصی ندارد ولی یکی از معایب این مژه ها این است که در مدل های پرپشت آن، امکان دارد به علت وجود مگنت یا همان آهنربا ، قدری حس سنگینی روی پلک داشته باشید. بنابراین میتوانید هر زمانیکه حس خستگی در چشم داشتید، آنرا از چشم جدا کنید.

 

 

*بهترین راه حل برای جلوگیری از هر نوع اسیب و یا خستگی چشم این است که بهتر است مژه های مگنتی را موقع استراحت و خواب از روی پلک بردارید تا چشم های شما آسیبی ندیده و استراحت کند.

 

 

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!