هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

مژه مناسب انواع چشم -هفت ویک9425

۱۴۰۱/۳/۱ سپیده ایمانپور

چشم گرد

نحوه ی تشخیص :

در مدل چشمان گرد، چشم خط پلک واضحی دارد و برخلاف چشمان بادامی سفیدی چشم از بالا و پایین عنبیه مشخص است.

بهتر است که از مژه هایی استفاده کنید که قسمت خارجی بلندتری دارند و همچنین قسمت مرکزی مژه ها دارای قوس و تراکم بیشتری باشد. این مدل از مژه های میتوانند هم چشم هاتون رو زیباتر نشان  بدهند و هم اینکه حالت کشیده و زیبایی برای چشم ها به وجود میاورند.

 

چشم‌های ریز

افرادی که چشم‌های ریز و کوچکی دارند بهتر است مژه هایی را انتخاب کنند که زیاد جلب توجه نکند؛ این مژه‌ها که خیلی پر و بلند بوده و مشکی بودنشان بیشتر نمایان است باعث کوچک‌تر دیده شدن و فرم نا مناسب چشم‌هایتان می‌شود و مصنوعی بودن مژه ها کاملا مشخص می‌شود.

چشم‌های درشت

افرادی که چشم های درشتی دارند می‌توانند با استفاده از مژه‌های بلند بر گیرایی چشم‌های خود بیفزایند. اگر چشم های درشت و گرد دارید و قسمت سفیدی چشم هم از بالای عنبیه و هم از پایین عنبیه دیده میشه بهتر است که از مژه هایی استفاده کنید که طول بیشتری دارند و همچنین قسمت مرکزی مژه ها دارای قوس و تراکم زادی باشد. این مدل از مژه ها در عین حفظ زیبایی و درشتی چشمان شما آن‌را کشیده تر و خوش فرم‌تر نشان می‌دهند.

چشم‌های پف دار
نحوه تشخیص :در این مدل از چشم ها پلک حالت پف دار هستند و زمانی که چشم ها باز می شوند یک لایه از پلک روی خط مژه ها قرار میگیرد و پشت چشم به طور کامل پوشیده میشود
برای چشم‌های پف کرده و یا پلک افتاده بهتر است مژه مصنوعی را انتخاب کنید که قسمت مرکزی مژه پرتر و طولانی‌تر باشد و قابلیت پوشاندن پلک شما را داشته باشد.

چشم عمیق

نحوه تشخیص :

اگر چشم هاتون حالت عمیق داره و پشت چشم پایین تر از استخوان ابرو قرار گرفته باید بگیم که شما خیلی خوش شانس هستید. چرا که میتونید از هر مدل مژه مصنوعی استفاده کنید و چشم هاتون رو جذاب تر نشون بدید

مژه‌های بسیار کم پشت

اگر تراکم مژه هایتان خیلی کم است، بهتر است مژه مصنوعی انتخاب کنید که موهای آن به هم ریخته بوده و حالت ضربدری داشته باشد. زیرا بهتر روی مژه‌های کم پشت قرار می‌گیرد یا به اصطلاح می‌نشیند.

چشم بادامی

نحوه تشخیص :اگر چشمان شما خط پلک واضحی دارد و عنبیه چشم در بالا و پایین کمی پوشش داده شده است، شما دارای چشمان بادامی هستید.

 

اگه چشم هاتون مثل چشم های ریحانا حالت بادامی داره میتوانید از هر مدل مژه ای که دوست دارید برای زیباتر شدن چشم هایتان استفاده کنید و حالت چشم هاتون رو شگفت انگیزتر و خیره کننده تر کنید.

 

عوارض استفاده از مژه مصنوعی

  • کاهش خون‌رسانی به محل رویش مژه‌ها و در نهایت، ریزش و کم‌پشتی مژه
  • ریزش و کم‌پشتی به علت فشار ناشی از قرارگیری مژه مصنوعی
  • اگزما و حساسیت پوست نازک و لطیف پلک
  • التهاب، قرمزی و خارش چشم‌ها و پلک‌ها
  • عفونت و زخم قرنیه
  • کاهش قدرت بینایی و در مواردی، نابینایی
  • به وجود آمدن گل‌مژه
  • سندروم خشکی چشم‌ در اثر استفاده مکرر

 

Card image cap

انواع مدل کاشت مژه

 

مدل چشم عروسکی:

در این سبک از کاشت مژه، مژه های کوتاه در کناره های چشم و مژه های بلند تر در وسط چشم قرار می گیرد؛ در مدل چشم عروسکی چشم ها بازتر و شاداب تر به نظر می رسد و بهترین انتخاب برای افرادی است که چشم هایی با فرم تک پلکی، بادامی و گرد دارند.

مدل چشم گربه ای:

در مدل چشم گربه ای در گوشه داخلی چشم از مژه های کوتاه استفاده می شود و کم کم از مژه هایی با اندازه ی متوسط در وسط چشم استفاده می شود و برای انتها و گوشه ی خارجی چشم از بلند ترین مژه استفاده می شود. این سبک برای افرادی که چشمانی گرد دارند بسیار مناسب است و به متعادل شدن چهره ی آن ها بسیار کمک می کند.

مدل طبیعی:

این سبک از مژه برای تمامی فرم های چشم مناسب است و تغییر خاصی در چهره ایجاد نمی کند و حالتی طبیعی به چشمان می دهد.

مدل درهم برهم:

این سبک جزء محبوب ترین سبک های کاشت مژه محسوب می شود. در مدل درهم برهم از مژه های بلند و کوتاه و به سبک ناهماهنگ استفاده می شود. برای مدل برای تمامی فرم های چشم مناسب است و ظاهری جذاب را به چهره ی آن ها می دهد.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!