هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

بهترین برند برس حرارتی -هفت ویک

۱۴۰۰/۲/۲ سپیده ایمانپور
Card image cap

برس  حرارتی، وسیله ایی جدید برای صاف و حالت دار کردن موها هستند که نسبت به اتو مو کارایی بالاتر و بهتری و اسیب کمتری  دارند و استفاده از آن‌ها آسان‌تر است. این برس‌ها آسیب کمتری  به مو وارد می‌کنند و با شانه کردن پوست سر را تحریک کرده و باعث رشد بهتر موهای شما خواهند شد. انواع برس‌های حرارتی برای صاف کردن مو در بازار موجود است که همه آن‌ها کیفیت و کارایی خوبی را به شما  ارائه نمی‌دهند؛ بنابراین بهتر است قبل از خرید محصول، در مورد آن اطلاعات کافی را به دست بیاورید.

نکات مهم در هنگام خرید یک برس حرارتی

برای خرید یک برس حرارتی خوب بهتر است به برخی فاکتورها توجه کنید. در ابتدا بای به نوع جنس موی خود را بشناسید؛ اگر دوستتان از یک برس حرارتی استفاده می‌کند و از آن راضی است؛ دلیلی ندارد که این برس مو، روی موهای شما نیز خوب عمل کند؛ زیرا جنس موها با هم تفاوت  دارد؛ بنابراین قبل از خرید مطمئن شوید برس حرارتی برای نوع موهای شما مناسب می‌باشد.

علاوه بر جنس مو، ویژگی‌هایی مانند نوع شانه‌های برس وهمچنین صفحه های گرم کن  نیز اهمیت دارد که در سه دسته سرامیکی، تیتانیوم و تورمالین عرضه می‌شود. برس های حرارتی با صفحات تورمالین و سرامیکی انتخاب بهتری هستند؛ زیرا به علت فرایند یونیزاسیون موهای شما وز نمی‌شود و آسیب کمتری به موهایتان می ‌رسند. در انواع برس ها با صفحات سرامیکی اتو زودتر گرم می‌شود. برس هایی که از هر دو تکنولوژی تورمالین و سرامیک استفاده می‌کنند؛ انتخاب بهتری هستند؛ اما قیمت گران‌تری دارند. در کنار همه این موارد باید به نوع و جنس  نیز باید راحت و ارگونومی باشد؛ شما ساعت‌های زیادی را در حال صاف کردن موهایتان هستید و  این کار ممکن است مچ دست تان را خسته بکند؛ اندازه برس حرارتی نیز باید مناسب  با حجم موهایتان انتخاب بکنید ؛ اگر موهای پرپشت و حجیمی دارید از برس های حرارتی بزرگ‌ تر استفاده کنید.

برس حرارتی انتخاب بکنید که صفحات گرمای  آن قابل کنترل و تنظیم باشد؛ افرادی که موهای ضخیم‌تر دارند می‌توانند از درجه حرارت بالاتر نیز استفاده کنند؛ اما کسانی که موهایشان نازک‌تر است باید دمای کمتری را اعمال کنند وگرنه برس حرارتی به موهای آن‌ها آسیب می ‌زنند.

خب می پردازیم به بهترین مارک های موجود برس مو 

بهترین مارک برس حرارتی

۱. برس حرارتی Apalus 

این برس حرارتی  به راحتی  موهای فر و پیچ خورده ی شما  را صاف می‌کند؛ با توجه به محدوده دمایی وسیعی که در آن در نظر گرفته شده ؛ که برای افراد با موهای ضخیم و درشت و همچنین کاربرانی مناسب می باشد  که موهای نازک و شکننده دارند و شما به آسانی می‌ توانید بر اساس جنس موها دمای آن را تنظیم و کنترل  کنید. در کمتر از ۹۰ ثانیه، برس موی سر به حداکثر دما ۲۰۰ ℃ (۳۹۰ ℉) می‌رسند. این دما برای اکثر انواع موها متناسب است. برای محافظت در برابر سوختگی، بهتر است دمای شانه به ۵۰ ℃ (۱۲۰ ℉) تنظیم شود. این برس صاف کننده همراه با دست کش‌های محافظتی است که باعث می‌شود به دست‌های شما آسیب وارد نشود. این برس مو نقش یک ماساژور را نیز ایفا می‌کند و با ماساژ کف سر، جریان خون و اکسیژن رسانی را بیشتر کرده و به مرور باعث رشد بیشتر موها خواهند شد. صفحه سرامیکی این برس حرارتی با آزاد کردن یون‌های منفی باعث رطوبت بیشتر موها شده و در نتیجه دانه‌های شانه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که موها از ریشه تا به اخر کاملاً صاف می ‌شود. شما می‌توانید در عرض چند دقیقه و کم تر از 10 مین  موهای خود را با این برس حرارتی صاف کنید؛ ویژگی خاموشی خودکار باعث شده تا این برس مو از نظر ایمنی نیز  به شما کمک کند و در صورتی که برای مدتی بلا استفاده بماند؛ به‌صورت اتوماتیک خاموش می‌شود تا حادثه‌ای رخ ندهد. بهتر است؛ قبل از استفاده از این برس حرارتی یا هر نوع برس دیگر از سرم‌های محافظت کننده از مو استفاده کنید.

۲. برس حرارتی MiroPure 

این برس با توجه به صفحات سرامیکی بزرگ آن گرما را به صورت مساوی توزیع می‌کند؛ به همین دلیل تمام قسمت موها به صورت یکسان تحت گرما قرار گرفته و آسیب نمی‌بیند و در نهایت موهای صاف و ابریشمی خواهید داشت. این برس حرارتی دارای تکنولوژی ضد استاتیک است و این گونه از وز شدن موهای شما جلوگیری می‌کند. بنابراین در صورتی که موهای مجعد نیز دارید؛ با این برس حرارتی می‌توانید آن را به راحتی ی صاف کنید. علاوه بر این برس مو MiroPure دارای تنظیمات و مرکز کنترل  حرارتی است و شما می‌توانید بسته به نوع و ضخامت موهایتان از درجه حرارت کم تا زیاد استفاده کنید. درجه حرارت‌های پایین مناسب موهای نازک و آسیب دیده است؛ ۱۶ درجه تنظیم حرارتی به شما این امکان را می‌دهد که  بسته به جنس و میزان گرمایی که نیاز دارید از حرارت مورد نظرتان استفاده کنید. گرمای قابل تنظیم از ۱۵۰ درجه سانتی گراد (۳۰۰ درجه فارنهایت) تا ۲۳۰ درجه سانتی گراد (۴۵۰ درجه فارنهایت) در این برس حرارتی به کار گرفته شده . دندانه ‌های شانه به محض تماس با سر آن را ماساژ داده و باعث تحریک فولیکول‌ها می‌شود و در نتیجه اکسیژن رسانی بیشتر شده و رشد موها تحریک می‌ شود. یکی از نقاط ضعف این اتو این می باسد  که در صورت خیس یا مرطوب بودن موها نمی‌توانید از آن استفاده کنید. از ویژگی‌های ایمنی آن می‌توان به خاموشی خودکار اشاره کرد که بعد از ۶۰ دقیقه عدم استفاده برس حرارتی خاموش می ‌شود. و همچنین از نظر طراحی نیز این برس حرارتی بسیار حرفه‌ای و ارگونومی طراحی شده است؛ سیم آن قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه دارد و شما می‌توانید در هر زاویه‌ای از آن استفاده کنید.

۳. برس حرارتی U-Spicy 

در طوری  که موهای صاف و  یا فر دارید؛ می‌توانید در عرض چند دقیقه آن‌ها را صاف کنید. و باید گفت صفحه سرامیکی این برس حرارتی تا دمای ۲۳۰ درجه سانتی گراد گرم می‌شود و موهای درخشان و صاف به شما کادو خواهد کرد. در این برس ۷ درجه حرارت در نظر گرفته شده که باید با توجه به جنس موها استفاده شود؛ مثلاً موهای ضخیم‌تر می‌توانند از درجه حرارت بالاتری استفاده کنند. قاهمچنین بلیت یونیزه دار بودن صفحات سرامیکی باعث شده تا موها وز نشود. از ویژگی‌های امنیتی می‌توان به خاموشی خودکار برس حرارتی بعد از سی دقیقه اشاره کرد که از بروز حوادث خطرناک جلوگیری می‌کند؛ وزن این برس حرارتی بسیار سبک بوده و دسته ارگونومی دارد که شما را خسته نمی‌کند. سیم آن قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه‌ای دارد که استفاده از آن را آسان‌تر کرده و باعث می‌شود با هر زاویه ای که می خواهید  از آن استفاده نمایید. البته این برس مو برای موهای خیلی ضخیم و یا خیلی کوتاه توصیه نمی‌شود.

۴. برس حرارتی Oak Leaf

این برس مو با تولید یون‌های منفی و مثبت  باعث می‌شود که موها رطوبت بیشتری داشته و فولیکول‌ها تغذیه شوند و دچار حالت استاتیک و وز شدن نشوند. با توجه به تنظیمات دمایی به کار می رود در آن، قابلیت استفاده برای هر جنس مو و ضخامتی را دارد؛ این برس دارای ۳ درجه حرارت است که دمای ۳۵۶ فارنهایت برای هر نوع مو، ۴۱۰ فارنهایت برای موهای طبیعی و ۴۴۶ فارنهایت برای موهای ضخیم دارید که  در این نوع برس نظر گرفته شده است. این برس مو در کنار صاف کردن با دندانه ‌های خود سر را ماساژ می‌دهد که باعث تحریک فولیکول‌ها شده و رشد  آن‌ها را بیشتر می‌کند. بدنه برس حرارتی از مواد متراکم غیر پلاستیکی ساخته شده است تا بر اثر سقوط و ضربه خوردن آسیب نبیند و همچنین مو هایتان نشکند. سیم به کار رفته در آن دارای چرخش ۳۶۰ درجه است که باعث می‌شود در هر زاویه‌ای بتوانید از آن استفاده کنید.  یکی از ایرادات طراحی این برس مو، قرار دادن کنترل دمایی روی دسته و در قسمتی است که شما برس را نگه می ‌دارید؛ این شرایط ممکن است در حین استفاده از برس، باعث افزایش ناگهانی درجه حرارت آن بشود.

۵. برس حرارتی گرد Upgraded Suprent

این برس حرارتی علاوه بر کارایی بالا می ‌تواند با بالاترین سطح حفاظت از مو، موهای شما را صاف و درخشان کند؛ علاوه بر این با ماساژ دادن کف سر جریان خون را بیشتر کرده در نتیجه فولیکول‌های مو را تحریک می‌کنند و باعث رشد بیشتر موها خواهند شد. از این برس موی گرد می‌توانید برای صاف کردن موهای نازک و یا همین طور ضخیم استفاده کنید؛ زیرا درجه حرارت آن قابل تنظیم است؛ گرد بودن این برس، ضمن صاف کردن آن باعث حجم دادن به موها می‌شود و شکل زیباتری به آن می‌بخشد. این برس مو به دلیل گرد بودن با صاف و حالت دارکردن موها زیبایی بیش تری به صورت شما هدیه می دهد. صفحات سرامیکی و فناوری تولید یون در آن باعث شده رطوبت موها بیشتر حفظ شود و در نتیجه به مو آسیب کمتری وارد شده و بعد از اتو کشیدن موها صاف و درخشان می‌شود. بدنه و دسته آن به صورت کاملاً ارگونومی طراحی شده است؛ وزن سبکی دارد و شما می‌توانید با یک دست آن را کنترل کنید. شما می‌ توانید بسته به حجم موها از یکی از سایزهای این برس گرد استفاده بکنید؛ البته در صورتی که موهای خیلی بلند دارید ممکن است در استفاده از این برس حرارتی دچار مشکل شوید.

۶. برس حرارتی Asavea

این برس مو با قابلیت‌ های خوب و عالی که دارد ، برای موهای خیلی ضخیم و پرپشت مناسب می‌ باشد، زیرا شانه بزرگی دارد و می‌تواند از درجه حرارت‌های بالا برای صاف کردن موها استفاده کند. بنابراین اگر موهای خیلی نازک یا تقریباً صاف دارید این برس مو به شما پشنهاد داده نمی‌شود؛ برس حرارتی Asavea دارای ۷  حدوده دمایی  است که برای انواع مختلف موها به جز موهای نازک خوب می‌باشد. برخلاف سایر برس موهای موجود در این لیست، این برس فناوری یون منفی ندارد، صفحه به کار رفته در آن از نوع سرامیکی است که باعث توزیع یکنواخت گرما و گرم شدن سریع  برس خواهد شد و در کمتر از چند دقیقه موهای شما را صاف خواهد کرد. در واقع به محض روشن کردن برس مو  حدود ۶۰ ثانیه زمان نیاز است تا برس گرم شده و به درجه حرارت مورد نظرتان برسد. بر روی بدنه یک نمایشگر و دکمه‌های کاهش و افزایش دما وجود دارد که به راحتی می‌توانید میزان درجه حرارت را مدیریت کنید. وقتی از برس به مدت ۳۰ دقیقه استفاده نکنید؛ به صورت خودکار خاموش خواهد شد و نیازی به کشیدن از گریز برق را ندارد.

 

قیمت مشخصات و خرید

ما در این مقاله راجب به انوع مختلف برس موتوضیح دادیم و همچمنین بهترین مارک های موجود در جهان برای استفاده  ی شما گفتیم شما می توانید برای خرید برس های حرارتی با کیفیت بالا و اصل به سایت هفت ویک مراجعه کنید 

 

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!