هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

رنگ ها و ست کردن لباس ها _هفت ویک99428

۱۴۰۰/۳/۱۰ سپیده ایمانپور

رنگ ها تاثیرات فوق العاده ای بر روی روحیه ما دارند مثلا بدک نیست  که بدانید تماشای رنگ های گرم مثل رنگ خردلی و قهوه ای باعث ترشح هورمون دوپامین می شود و در نهایت با روحیه و بانشاط خواهید شر و  همچنین تماشای رنگ های سرد همچون آبی و سبز باعث ترح هورمون اکسی توسین می شود و در نهایت به آرامش خواهید رسید و سراسر باعث نشاط و شادی می شود 

لباس قرمز با چه رنگ هایی ست می شود؟

لباس قرمز را می توانید با رنگ های زرد ، آبی، سفید و مشکی ست کرده  اما بهترین انتخاب برای رنگ قرمز استفاده از رنگ مشکی است 

اگر در انتخاب لباس فردی جسور میاشید بهتر است ار ، لباس قرمز روشن را می توانید با رنگ های خنثی کرم، سفید و طوسی به آسانی ست کنید. این رنگ با آبی و سبز روشن هم ترکیب خاصی به وجود خواهد  آورد.

لباس سبز با چه رنگی ست میشود؟

لباس سبز قابل ست شدن با رنگ هایی مثل رنگ زرد، طوسی، مشکی و خردلی است می باشد  اما بهترین ترکیب سبز و لیمویی است. همچنین رنگ سبز و بلوطی در کنار هم بسیار عالی  و حذاب  به نظر می رسند و برای افراد دچار گرفتگی یا فشار خون بالا مناسب می باشند است 

سبز یشمی یا آبی روشن با ارغوانی با بیشتر پوست ها همخوانی خواهد داشت  و سبب روشن تر به نظر رسیدن رنگ پوست شما می شود و این ترکیب رنگ استرس شما  را کاهش می دهد.

سبز پررنگ و یشمی با رنگ های نارنجی و قهوه ای هم ست می شوند 

لباس بنفش با چه رنگی ست میشود؟

لباس بنفش قابل ست شدن با رنگ های صورتی پر رنگ و کم رنگ ، یاسی، طوسی، طلایی و زرد می باشد . زمانی که عصبی یا خسته هستید لباسی با تناژ رنگ بنفش بپوشید زیرا بنفش رنگی بسیار آرام کننده و ارامشبخش است، ترکیب بنفش با رنگ زرد به آن احساس شادی خواهد داد و خلق و خوی و روحیه شما را تقویت خواهد کرد. 

لباس نارنجی با چه رنگ هایی ست میشود؟

لباس نارنجی را باید با رنگ هایی مثل بنفش، ارغوانی، مشکی ست کنید تا به استایل ایده آل تان خود  برسید. رنگ های نارنجی با بیشتر سبز ها مانند سبز پررنگ و یشمی هماهنگ می شوند و ترکیبی برازنده ایجاد خواهد کرد.

لباس آبی با چه رنگ هایی ست می شود؟

لباس آب کمرنگ را با رنگ های زرشکی، بادمجانی و بنفش  و سفید ست کنید. لباس آبی پررنگ را می توانید با رنگ های زرد، قرمز، مشکی و طوسی هم ست بکنید.

لباس زرد با چه رنگی ست میشود؟

لباس هایی که زرد رنگ هستند را باید با رنگ ها سرمه ای، بنفش، قرمز و مشکی  و ابی کاربنی هماهنگ کنید.

لباس صورتی با چه رنگی ست میشود؟

اگر نمی دانید لباس صورتی را با چه رنگی ست کنید بهتر است آن را با رنگ هایی همچون سفید، طوسی، آبی فیروزه ای و قرمز هماهنگ کنید. سبز کم رنگ نعنایی نیز برای ست کردن با لباس صورتی مناسب است.

سرخابی یا اصطلاحاً صورتی پر رنگ  با رنگ هایی مثل  طوسی، زرد، قهوه ای و سبز روشن ست می شود. برای اینکه تندی رنگ سرخابی را خنثی کنید می توانید این رنگ لباس را با لباسی به رنگ آبی لاجوردی بپوشید.

رنگ خردلی با چه رنگی ست می شود؟

لباس های خردلی را می توانید با رنگ بادمجانی، سبز تیره، سرمه ای، خاکی، بنفش، صورتی، قهوه ای، زیتونی، مشکی و سفید هم  ست کنید. لباس خردلی را با یک پیراهن یا شلوار خاکی رنگ ست کنید و بپوشید. همچنین رنگ خردلی با رنگ آبی جین و طیف های دیگر رنگ آبی به طرز عالی  ست می شود.

لباس قهوه ای با چه رنگی ست میشود؟

لباس های قهوه ای را با رنگ های کرمی، بژ، خردلی و مشکی  و بسیار لز رنگ ها می توانید ست کنید اما بهترین ترکیب همان کرم و قهوه ای مباشد که میشنهاد ما به شما است. 

لباس سفید با چه رنگ هایی  ست می شود؟

لباس های سفید رنگ را با هر رنگی که دوست داشته باشید می توانید ست کنید اما در این بین بهترین  و حسورانه ترین انتخاب رنگ ها قرمز، مشکی، کاربنی، جگری و لیمویی هستند. ترکیب رنگ سیاه و سفید، بهترین میکس برای مینیمایست هاست. هرگاه بخواهید استایل خود را در سبک ساده گرایی پیش بیرید، بهترین و پرکاربرد ترین ترکیب رنگ، سیاه و سفید است.

لباس خاکستری با چه رنگ هایی  ست می شود؟

صورتی اگر هوشمندانه استفاده شود، می تواند میکس فوق العاده ای با خاکستری بسازد. ترکیب صورتی و خاکستری نسبت به ترکیب صورتی و سفید، بسیار سنگین تر و با وقار تر خواهد بود . ترکیب رنگی زرد و خاکستری، حس لوکس و شیک بودن را منتقل می کند. این ترکیب برای پاییز و زمستان فوق العاده است.

خاکستری و بنفش از ترکیب های فوق العاده ای می باشد  که بع خصوص به بانوان ا توصیه می کنیم. همچنین ترکیب قرمز با خاکستری فوق العاده مهیج و حذاب خواهد بود. 

نکات کلی در ست کردن رنگ لباس

1. در چرخه رنگ، بعضی رنگ ها گرم و برخی دیگر سرد می باشند. رنگ های گرم متمایل به رنگ های قرمز، نارنجی و زرد و رنگ های سرد متمایل به رنگ های آبی، سبز و بنفش خواهند بود . برای ست کردن و ایجاد هماهنگی رنگی ترکیب کردن رنگ های گرم با یکدیگر و رنگ های سرد با هم، روش خوبی خوهد بود .

2. رنگ ها با افزودن رنگ سیاه تیره تر یا سیر تر خواهند شد  که به این حالت «سایه » رنگ می گویند و با افزودن رنگ سفید، رنگ ها ملایم تر و روشن تر می شوند که به این حالت «ته رنگ» گفته می شود  با افزودن رنگ خاکستری نیز«تُن» رنگ ایجاد می شود. برای ست کردن لباس ترکیب ته رنگ، سایه و تن رنگ با یکدیگر زیبا خواهد بود. 

3. اولین نکته ای که باید بدانید این است که رنگ هایی همچون سفید، مشکی و طوسی رنگ های خنثی می باشند  و با اکثر رنگ های دیگر قابل ست شدن می باشند پس می توانید لباس های سفید، خاکستری و مشکی خود را با هر رنگی که دوست دارید ست کرده و شیک باشید.

4. اگر در ست کردن رنگ لباس فردی جسور و با اعتمادبه نفس هستید، یک راه مناسب پوشیدن رنگ های مکمل با یکدیگر است اما باید رنگ مکمل را با رنگ ملایم تر کع در متضادش بپوشید. مثلا برای ترکیب سبز و قرمز، سبز را در زمینه قرار بدهیدو مقداری رنگ های خنثی برای آرام تر شدن استایل خود نیز استفاده کنید و ادوات کوچک تر را به رنگ قرمز در بیاورید.

5. رنگ های مشابه مانند سبز و زرد یا قرمز و نارنجی، رنگ هایی می باشند  که به هم نزدیکند، بنابراین پوشیدن لباس هایی با این رنگ ها مناسب است اما بهتر است برای ست کردن رنگ های مشابه، بیش از سه رنگ را استفاده بیش از حد نکنید.

Card image cap
Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!