هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

گام به گام گذاشتن مژه _هفت ویک17860

۱۴۰۰/۵/۲ سپیده ایمانپور

داشتن مژه های بلند و پرپشت و حجیم باعث جذاب تر شدن آرایش چشم ها می شود, اما برخی از خانم ها از داشتن مژه های بلند و پرپشت محروم اند این دسته افراد  می توانند از مژه های مصنوعی برای مجالس و مهمانی ها  و یا در روز های ک مراسم مهمی دارند از این مژه هه استفاده کنند.

اگر شما هم مژه های کوتاهی دارید و می خواهید از مژه مصنوعی استفاده کنید باید روش گذاشتن آن را بیاموزید تا نیازی به آرایشگاه رفتن نداشته باشید البته باید بگوییم که گذاشتن مژه های مصنوعی یک سره بسیار راحت می باشد و نیازی به ارایشگر و نهلرت خاصی تدارد.

آموزش چسباندن مژه مصنوعی

برای چسباندن مژه مصنوعی نباید چشم هایتان آرایش داشته باشند  اول باید مژه مصنوعی را بچسبانید و سپس آرایش چشم را انجام دهید. قسمت هایی از مژه مصنوعی که خیلی بلند و غیر طبیعی می باشند  را با قیچی کوتاه کنید تا چشم هایتان طبیعی تر به نظر برسد بهتر است قبل از چسب زدن مژه ها را روی مژه های طبیعی خود قرار دهید و اندازه کنید و سپس به اندازه نیاز ان را برش دهبد 

1. چشم هایتان را بشویید و مژه هایتان را تمیز بکنید و سپس چشم هایتان را خشک کنید و مژه های مصنوعی را با موچین بردارید و از چسب مخصوص خودش به آن بزنید مقداری در همان خالت نگه دارید تا چسب کمی خودش را بگیرد در این مدت می توانید از دو انتها بگیرید و با مژه بازی کنید و حالت بدهید مژه های چسب زده را با دقت روی پلک هایتان بگذارید تا به خوبی به پلک هایتان بچسبند و ان را فیکس کنید به یاد داشته باشید کهدو انتها را خوب چسب زده و حتما خوب بچسبانید تا شل و یا کنده نشود 

2. بعد از چسباندن کامل مژه ها یک خط چشم زیبا برای خود بکشید تا قسمت هایی که خالی دیده می شوند پر و زیباتر به نظر برسند.

3. برای کندن مژه ها قبل از برداشتن به آن ها آب بزنید و چشم هایتان را خیس کنید بعد به آرامی مژه ها را بردارید تا به مژه های خودتان آسیب نزده باشید می توانید ابتدا ارایش را پاک کرده و سپس به برداشتن مژه ها اقدام کنید. 

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!