هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

لوازم ارایشی ارایش چشم _هفت ویک

۱۳۹۹/۱۱/۱۱ سپیده ایمانپور
Card image cap

جذاب ترین و و پرطرفدارترین بخش آرایش صورت ، مربوط به ارایش  چشم است اما در عین حال سخت‌ترین قسمت هم می باشد . به همین دلیل هر روز انواع مختلف لوازم آرایشی برای راحت ‌تر کردن کار به  بازار عرضه  می‌شود اما همین تنوع زیاد گاهی گیج‌کننده و باعث سردرگمی است. اما درصورتی که با آگاهی از کاربرد هر کدام نه تنها کار آسان ‌ترخواهد شد  بلکه نتیجه بهتری و دلخواه تری هم به‌دست می‌آید.

خب به معرفی لوازم ارایش چشم می پردازیم .

خط چشم

یک خط چشم خوب هم باعث می شود تا چشم‌های شما بهترین ظاهر را داشته باشند و هم درشت تر دیده شوند .خب خط چشم مانند وسایل  دیگر دارای انواع مختلفی است 

 انواع خط چشم :

خط چشم ژله‌ای

مواد آن مانند  ژله است و خیلی زیباست، بیشتر روی پلک و برای آرایش حرفه‌ای مناسب می باشد . 

خط چشم مایع

این خط چشم در ۲جنس پلاستیک و معمولی تولید  می‌شود؛ پاک کردن پلاستیک راحت‌تر است، چون با نوک انگشت برداشته می‌شود و نیاز به پاک کننده های ارایش نیست ، اما براق و معمولی یا مات دوام بیشتری دارد.

خط چشم جامد

برای آرایش‌های بادوام بسیار مناسب است؛از قلم‌موی ظریف مخصوص خط چشم که از قبل مرطوب شده استفاده می‌شود و مقداری از خط چشم را برداشته و شکل دلخواه را با قلمو به چشم میدهید و رنگ‌های مختلفی دارد.

مداد چشم

خیلی‌ها برای راحت بودن و یا برای افراد مبتدی مناسب تر است  از مداد به عنوان خط چشم استفاده می‌کنند اما دوام زیادی ندارد و در رنگ‌های مختلف تولید می‌شود.

خط چشم ماژیکی

مثل ماژیک است و خیلی زود هم خشک می‌شود و استفاده راحت تری هم  دارد. همچنین در رنگ‌های مختلف هم تولید می‌شود اگر خط چشم کشیدن برای تان سخت است این نوع بهترین خط چشم برای شما است . 

سایه چشم

برای یک آرایش چشم زیبا و حرفه ای معمولا انواع مختلف سایه را با هم ترکیب می کنند  و به کار می برند. ستی از سایه را انتخاب کنید که متناسب با رنگ‌ چشم ‌ها و پوستتان باشد و طایه کنید در اخر با قلمو فید کنید . 

انواع مختلف سایه 

سایه های خشک

سایه خشک همان طور که از اسمش پیدا است کاملا خشک و بدون چربی است و نسبتا دوام بالایی دارد. چون دارای بافتی نرم است به خوبی روی پلک می نشیند. این نوع سایه بسیار پرکاربرد بوده و در همه موارد آرایش چشم مخصوصا حرفه ایی  به کار می رود.

سایه های چرب

نگهداری سایه های چرب روی چشم سخت و در مواقعی ممکن است آزار دهنده و سخت  باشد. زیرا این نوع سایه به دلیل چربی، در اثر پلک زدن، در پشت چشم جمع می شود و چین و چروک ایجاد می کنند . اگر مایل هستید از این نوع سایه استفاده کنید، می توانید زیر آن از یک پایه خشک و یا سایه خشک استفاده کنید تا دوام بیشتری پیدا کند.

سایه های مدادی

استفاده از سایه های مدادی نسبت به سایر سایه ها به دلیل نوک مدادی آن بسیار ساده تر است به همین دلیل بهترین نوع سایه برای آرایش های سریع و روزمره به شمار می آیند. سایه های مدادی در رنگ های متنوع و در دو مدل براق و مات وجود دارند برای جذابیت بیشتر از دو رنگ ان حداقل استفاده کنید .

سایه های پودری

سایه های پودری دارای تنوع رنگی بسیاری بوده و دارای دو نوع مات و براق بوده و  از سایه های پودری براق و یا اکلیلی و شاین دار برای آرایش های شب و مراسم خاص استفاده می شود که بسیار زیبا و درخشنده خواهند بود. سایه پودری را با استفاده از زیر سایه های معمولا آبرنگی به کار می برند. اگر از هیچ ماده ای به عنوان زیر سایه استفاده نمی کنید، سایه های پودری بسیار بی دوام خواهند بود پس مقداری کانسیلر بزنید و بعد از سایه پودری استفاده کنید .

سایه های مایع یا آبرنگی

سایه های مایع را با استفاده از آب و قلمو به کار می برند و یا در قالب هایی مثل قالب رژ مایع وجود دارند . سایه های مایع یا آبرنگی معمولا با مارک آکوا شناخته شده اند . این نوع سایه چشم جزو زیباترین سایه ها بوده که علاوه بر زیبایی فوق العاده دارای ماندگاری و دوام بالایی نیز هست. از این سایه چشم برای گریم، آرایش عروس و یا به طور کلی زیرساز سایه و با رنگ تیره، و همینطور به عنوان خط چشم استفاده خواهد شد .  استفاده از این سایه نسبت به انواع دیگر سایه های چشم مشکل تر بوده  به دلیلی حالت مایع ان و نیاز به مهارت دارد.

ریمل

ریمل برای آرایش چشم و فردادن مژه ها بسیار پرکاربرد است، و با تکمیل رنگ چشم و سایه ی چشمتان ظاهری برازنده به شما می دهد حتی در صورت نداشتن سایه باز هم ریمل نیاز است .

انواع ریمل:

ریمل پودری

ریمل پودری یک وسیله قدیمی بوده  که از مدت ها قبل مورد استفاده ی مدل ها و بازیگرها بوده است.کاربرد و فایده اش مانع از مد افتادنش شده است.این مدل بسیار متفاوت از ریمل های خیس و خشک می باشد . برای استفاده کافی است  چند قطره آب به آن اضافه می کنید و مژه هایتان را از ریشه تا انتها رنگ آمیزی می کنید. ریمل فورا روی مژه ها نشسته و مژه مثل مژه های مصنوعی دیده می شوند 

ریمل کرمی

ریمل کرمی برای مژه های زیبا ولی کم پشت مناسب می باشد و مژه ها را بیشتر و پرتر نشان می دهد. پس اگر مژه های زیبایی دارید با این ریمل می توانید به آن ها حجم بدهید همچنین  سنگینی و عمق لازم را بدهید. تنها مشکل این ریمل پخش شدن سریع ان است 

ریمل مایع

این ریمل ها به راحتی در بازار و سایت ها یافت می شوند و بین خانم هایی که مژه های نسبتا فری دارند بسیار رایج است.این ریمل خاصیت تیز کنندگی و زیبایی  را افزایش می دهد.بعضی از مدل های این ریمل پخش می شوند ولی مدل های ضد آب آن نیز وحود دارد پخش نخواهند شد.

ریمل اکلیلی

ریمل اکلیلی به هردو شکل پودری و مایع موجود است و حدیدا وارد بازار شده اند که می توانند همان طور که گفته شد استفاده شوند. این ریمل را باید به طور مساوی روی مژه ها پخش کنید تا در یک نقطه جمع نشود و یک طرف مژه اکلیلی و طرف دیگر ساده نشود . برای نشان دادن ظاهری پر زرق و پر بهترین گزینه است 

ریمل جدا کننده ی مژه

این محصول همه کاره می باشد حجم دهنده و ضخیم کننده حتی پدپشت کننده ، معمولا به صورت ضد آب در بازار عرضه می شود. با توجه به غلظت و بافت آن، این ریمل به طور مساوی روی مژه ها پخش می شود، هر مژه را جداگانه، ظریف و با فر زیبایی نشان می دهد و ظاهری و دلربا خواستنی به شما می دهد.

انتخاب ریمل ایده ال 

شاید ریمل چشم، متداول ترین ابزار زیبایی در جهدن  باشد. استفاده از آن آسان است، حتی افرادی که اهل آرایش نباشند تمایل زیادی دارند که از آن استفاده کنند. ریمل، شکل چشم شما را زیباتر می کند و با تفکیک مژها، باعث می شود که چشم درشت تر بنظر برسد. بازار، پر از ریمل هایی است که ادعا می کنند دارای فرمول های حجم دهنده، ضخیم کننده، بلند کننده و تقویت کننده هستند. هر ریملی، چند مزیت همزمان باهم دارد اما چطور متوجه می شوید که کدام ریمل برای شما مناسب تر بوده و گزینه ی بهتری است؟ در هنگام انتخاب ریمل، هم باید برس ریمل را در نظر بگیرید، و هم فرمول ریمل را. برای دستیابی به مژه های مورد نظرتان، هر دوی اینها دارای اهنیت زیادی  هستند.

شکل برس

شکل برس، محل برخورد ریمل با مژه هایتان را تعیین می کند. برای افزایش حجم و ضخامت، اکثر برس ها باید پرتر و ضخیم تر بوده باشند ، و موهای بیشتری داشته باشند. ریمل های فر کننده، برای بالا بردن مژه ها معمولا یک چوب به شکل منحنی شکل دارند. اکثر برندها برای ریمل بلند کننده، یک چوب مستقیم و باریک تولید می کنند که بیشتر شبیه شانه است تا یک برس سنتی. هر چه بین موها، فضای بیشتری وجود داشته باشد، برس در جدا کردن و تفکیک مژه های شما بهتر و سریع تر عمل می کند.

ریمل بلند کننده

اگر عاشق مژه هایی بسیار بلند هستید که به گوشه های عینک آفتابی تان برخورد بکنند، باید ریملی با فرمول بلند کننده پیدا کنید. ریمل بلند کننده معمولا مواد تشکیل دهنده ای مثل الیاف دارد که می توانند خودشان را به مژه های شما بچسبانند تا مژه ها ظاهر بلند تری و حجیم تری پیدا کنند. این ریمل ها فرمولی دارند که می توانید بدون تجمع ریمل روی مژه ها، چند لایه از آن را روی هم بزنید. آنها برای افرادی که مژه های کوتاه دارند مفید تر است 

فر مژه 

فر مژه وسیله است که می توانید به مژه های خود و یا به مژه های مصنوعی خود حالت بهتری بدهید و بدون استفاده از مژه ی مصنوعی حجیم تر به  ,مژه های خودتان را حالت دهید و با مژه طبیعی خودتان ظاهری زیبا داشته باشید باید از فرمژه استفاده کنید. برای استفاده از فر مژه این نکات را در نظر بگیرید 

1) برای استفاده از فرمژه های فشاری باید فرمژه را در نزدیک ترین نقطه به پلک ببرید  به نحوی که پوست شما را نگیرد سپس اهرم را فشار داده و کمی رو به بالا خم کنید و پس از حدود 10 ثانیه از پلک خود جدا کنید.اگر مژه ها به خوبی حالت گرفت نیازی به تکرار نیست.

2) در فرمژه های گرمایی با استفاده از شانه های فرمژه , مژه هایتان را رو به بالا حالت میدهید که گرما باعث حالت دادن به مژه ها و فر خوردن مژه ها خواهد شد, این نوع فرمژه نباید برای زمان زیادی روی مژه ها باقی بماند چون باعث سوختن مژه ی های شما خ خواهد شد. نزدیک کردن بیش از حد فرمژه گرمایی به پلک تان باعث سوختن پلک خواهد شد پس فاصله مناسب را هنگام استفاده از آن رعایت کنید بهتر است از مزه ی فشاری استفاده کنید چون فرمژه گرمایی کمی خطرناک است

قیمت مشخصات و خرید لوازم ارایش ارایش چشم

ما در این مقاله لوازم ارایش مورد نیاز برای داشتن ارایش چشم زیبا را به شما گفتیم شما میتوانید با در اختیار داشتن این جند دست لوازم ارایش چشمی کامل و شیکی داشته باشید برای خرید لوازم ارایشی با کیفیت و برند به سایت هفت ویک مراجعه کنید

Card image cap
Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!