هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

ارایش پاییزه 2021_هفت ویک58051

۱۴۰۰/۷/۸ سپیده ایمانپور

پاییز امسال پر است از مدهای آرایشی ساده، جذاب، خلاقانه و خاص که وارد کردنشان به تیپ روزمره یا مهمانی کار چندان دشواری نیست. جدیدترین مدل‌های آرایش صورت شامل طیفی از کرم‌پودرها، رنگ‌های طبیعی و ملایم و حتی پوست کاملا بدون آرایش است. طرفدار هر مدل آرایش صورت که باشید، در مدهای پاییز و زمستان امسال یک انتخاب خواهید داشت.

رنگ های مختلفی به عنوان رنگ های آرایش پاییزی وجود دارند و فقط باید بتوانید رنگی را که برای شما مناسب است را پیدا کنید . رنگهای روشن و پر رنگ تا تناژهای طبیعی تر ، همگی جز رنگ های آرایش پاییزی هستند که در پاییز 1400 و 2021 بسیار رواج دارند و بسیاری از این رنگ ها به شیوه های جدید و جالب استفاده می شوند .

ترند های ارلیش پاییزی

ارلیشی بی کرم پودر

بسیاری از برندها، در نمایش مدهای پاییز از کرم پودر در آرایش استفاده نکردند. البته استفاده نکردن از کرم پودر در آرایش نکته‌ی جدیدی نیست؛ میکاپ‌آرتیست‌ها در سال‌های اخیر در بسیاری از آرایش‌ها، کرم پودر را کنار می‌گذارند.

در آرایش‌های بدون کرم پودر می‌توانید سایر بخش‌های آرایشی را هم ساده نگه دارید و از رژ لب‌های بسیار کمرنگ یا برق لب‌های بدون رنگ استفاده کنید. همچنین می‌توانید یک رژ لب قرمز را به کار ببرید و اجازه دهید لب‌ها در مرکز توجه قرار بگیرند.

ارلیش با رنگ مشکی

به احتمال زیاد شما نیز تعداد زیادی محصول آرایشی با رنگ مشکی در کیف آرایش خود دارید ! شما می توانید از سایه چشم مشکی مات و براق و خط چشم تیره و مشکی در آرایش پاییزی خود استفاده کنید و چشم هایی فوق العاده جذاب و گیرا داشته باشید .

ارایش خیس

این ارایش در تابستان و بهار امسال هم بورس بود

برای این مدل آرایش شما نیازی به استفاده از کرم پودر ندارید و کافی است روی گونه‌ها و برجستگی کنار چشم از هایلایترهای براق استفاده کنید تا ظاهر صورت شما تازه و کمی مرطوب به نظر برسد.

ارایش با رنگ قهوه ای

رنگ های خاکی مانند قهوه ای به شدت با فصل پاییز در ارتباط هستند و این رنگ در پاییز امسال محبوبیت خاصی خواهد داشت ! شما می توانید علاوه بر سایه چشم قهوه ای ، از رژلب قهوه ای هم استفاده کنید و یک آرایش پاییزی جذاب مطابق با ترند پاییز 2021 داشته باشید .

ارایش با کانتور

در این مدل آرایش صورت تنها از کمی کرم پودر برای پوشاندن کامل صورت با یک لایه‌ی نازک و بعد کمی هایلایتر و کانتور برای زاویه‌دار و زیباتر کردن فرم صورت استفاده می‌شود.

بی ارایشی

استفاده از یک لایه‌ی نازک از کرم پودر با رنگ متناسب با پوست، یک رژ لب نود یا کمرنگ و کمی ریمل ترکیب اصلی این مدل آرایش است.

رنگ خاکستری و قرمز

البته به طور ویژه رنگ "نقره ای" و "طوسی" بسیار محبوب خواهند بود ، که سایه ای از خاکستری با ته رنگ بژ هستند . از رنگ خاکستری استفاده کنید تا سایه چشم اسموکی شما کمی جذاب تر و خاص تر به نظر برسد. 

سایه های مختلف رنگ قرمز مثل بروگاندی و زرشکی برای کشیدن خط چشم یا سایه چشم نیز استفاده کنید و آرایشی جذاب مطابق با ترند آرایشی 2021 داشته باشید .

رژ گونه

یک صورتی ملایم و طبیعی برای گونه‌ها و البته لب یکی از راحت‌ترین و کاربردی‌ترین آرایش‌هایی را می‌سازد که پاییز امسال هم قرار است مد باشد.

ارایش چشم

آرایش چشم اسموکی در پاییز 1400

آرایش چشم اسموکی یا دودی هرگز از مد خارج نشده است ، اما در چند ماه گذشته شاهد افزایش محبوبیت بوده است.

ارایش چشم طلایی

به طور کلی آرایش متالیک از جذاب‌ترین مدهای آرایشی پاییز ۲۰۲۰ است و البته در این بین رنگ طلایی حرف اول را می‌زند.

 

 

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!