هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

همه چیز درباره [انواع هایلایتر] و آموزش استفاده از آن - هفت و یک

۱۳۹۹/۲/۳ زهرا یزدانی

آشنایی با هایلایتر و طرز استفاده از آن
هیچ آرایشی بدون هایلایتر کامل نمی شود. افراد مشهوری همچون کارداشیان ها و جنرها نقش مهمی در همه گیر کردن کانتور و هایلایتر داشتند و آن را هر چه بهتر و بیشتر به دوستداران آرایش و زیبایی معرفی کردند. هایلایت کردن در واقع با درخشنده کردن بخش هایی از پوست، ویژگی های صورت را برجسته می کند. البته این تکنیک چندان هم ساده نیست اما مسلط شدن بر آن هم فقط کار آرایشگران حرفه ای نیست و شما هم می توانید خودتان این کار را در خانه انجام دهید.
از هایلایتر می توان به عنوان حقه آرایشی نام برد. در واقع یک درخشش طبیعیست که طراوت و شادابی را به پوست بازمی گرداند و به نظر می رسد صورت تان نوری طبیعی دارد اما باید در جای درست و به اندازه استفاده شود تا شبیه به آرایش های هالووینی جلوه نکند. برای آنکه اطمینان یابید استفاده از هایلایتر چندان سخت نیست، اینجا ترفندها و تکنیک های مربوط به آن را به شما آموزش خواهیم داد تا در برجسته سازی زیبایی های صورت حرفه ای شوید.
ابزارهای مورد نیاز
علاوه بر ابزار و وسایل معمول آرایشی، شما نیاز به یک سایه روشن تر از رنگ پوست تان دارید که بهتر است براق و پر از اکلیل باشد. همچنین به یک براش باریک و یک اسفنج آرایشی برای محو کردن نیازمندید. این انتخاب شماست که می خواهید هایلایترتان بافت مایع، پودری یا استیکی داشته باشد. هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید.
قبل از هایلایت کردن، مانند همیشه آرایش کنید. این بدان معنی است که شما ابتدا باید از مرطوب کننده و پرایمر استفاده کنید و سپس به چهره تان رنگ دهید. اگر از کرم پودر مایع استفاده می کنید، چون پوست تان سطح نرم تری به خود می گیرد می توانید ار هایلایتر پودری استفاده کنید. اگر می خواهید صورت تان را متعادل سازی یا به اصطلاح کانتور کنید، حتما رنگ انتخابی تان باید از پوست و کرم پودرتان تیره تر باشد. بعد هم به زیر چشم تان کانسیلر بزنید و با اسفنج کمی آن را محو کنید. به همین راحتی پوست تان را به طور کامل آرایش کرده اید. مناطق مناسب برای هایلایتر
برای اینکه هایلایتی طبیعی داشته باشید، باید مناطقی از صورت را برجسته کنید که به طور طبیعی نور به آن قسمت ها می تابد. بالای استخوان گونه، پایین قوس ابرو و امتداد پل بینی نقاطی هستند که اگر زیر آفتاب بایستید به طور طبیعی نور به این نقاط می تابد پس بسیار مناسب هایلایت کردن هستند. همچنین می توانید درست بالای لب و روی چانه را هم هایلایت کنید. برای هایلایت کردن، گوشه های داخلی چشم را فراموش نکنید زیرا باعث درشت تر نشان دادن چشم های شما می شود. هایلایت کردن شاید کاری بسیار پیش پا افتاده به نظر برسد اما زیبایی آرایش تان را دو چندان می کند پس از آن غافل نشوید.
ما دراین مقاله به سوالاتی مانند هایلاتر چیست ؟ و هایلایتر پودری چیست؟ و هایلایتر چیه و هایلایتر چی خوبه و معرفی یک هایلایتر خوب و طرز استفاده از هایلایتر مایع و طرز تهیه هایلایتر خانگی و هایلایتر مایع یا پودری و هایلایتر گونه چیست؟ و هایلایتر و کانسیلر چیست پاسخ میدهیم.

انواع هایلایتر
برانزرها
برانزر‌ها انواعی از هایلایتر‌ها هستند که این روز‌ها در سراسر دنیا طرفداران بیشماری پیدا کرده‌اند. معروف‌ترین آن‌ها برانزر بابی براون است که درخشش شفاف و بی‌نقصی به همراه یک تن گرم ایجاد خواهد کرد.

 

Card image cap

هایلایتر استیکی
هایلایترهای استیکی ابزاری عالی برای آرایش محسوب می شوند اما در استفاده از آنها شما نیاز به حرکاتی سریع دارید. اگر می خواهید برای مراسم رسمی آماده شوید پس از زدن کرم پودر، یک پودر فیکس کننده به تمام صورت بزنید و حالا نوبت استفاده از هایلایتر است. هایلایتر را بر روی مناطقی که گفتیم بزنید و سپس با یک اسفنج آرایشی یا حتی نوک انگشتان تان آن ها را محو کنید.
هایلایتر پودری
هایلایتر پودری فشرده یک انتخاب عالیست اگر می خواهید برجسته سازی ظریف و حرفه ای داشته باشید. وقتی کرم پودر زدید، با یک براش جارویی روی چانه، بینی و گونه تان را هایلایت کنید. اگر طرفدار آرایش های طبیعی و ساده هستید، استفاده از هایلایتر پودری، درخششی طبیعی به کمک خطوط نازک را به آرایش تان می دهد.
از چه براش هایی برای هایلایتر استفاده کنیم؟
چند گزینه در انتخاب براش مناسب برای هایلایتر وجود دارد. اول اینکه باید سایز آن متوسط باشد و دوم اینکه درخشانندگی و پوشش دهی را تضمین کند. براش های زاویه دار، عملکردی دقیق تر دارند. می توانید برای مناطق بزرگ تر مانند پیشانی، چانه و گونه از براش بزرگ تر و برای لب، ابرو و بینی از براش های ابرو که کوچک و ظریف هستند استفاده کنید.


از هایلایتر در کدام قسمت از صورت باید استفاده کرد
برای اینکه هایلایتی طبیعی داشته باشید، باید مناطقی از صورت را برجسته کنید که به طور طبیعی نور به آن قسمت ها می تابد. بالای استخوان گونه، پایین قوس ابرو و امتداد پل بینی نقاطی هستند که اگر زیر آفتاب بایستید به طور طبیعی نور به این نقاط می تابد پس بسیار مناسب هایلایت کردن هستند. همچنین می توانید درست بالای لب و روی چانه را هم هایلایت کنید. برای هایلایت کردن، گوشه های داخلی چشم را فراموش نکنید زیرا باعث درشت تر نشان دادن چشم های شما می شود. هایلایت کردن شاید کاری بسیار پیش پا افتاده به نظر برسد اما زیبایی آرایش تان را دو چندان می کند پس از آن غافل نشوید.
دراین مقاله انواع هایلایتر ها مانند هایلایتر میبلین و هایلایتر مدادی و هایلایتر مو و هایلایتر مک و هایلایتر فلورمار و هایلایتر فشاری و هایلایتر دوسر و هایلایتر ژله ای و هایلایتر سه رنگ و هایلایتر سر رنگی و هایلایتر شکلاتی را به شما معرفی میکنیم.
هایلایتر را در کدام بخش های صورت استفاده کنیم؟

استخوان ابرو

استخوان زیر ابرو و نواحی بالایی تاج ابرو محلی است که براي استفاده از هایلایتردر بخش بالایی و زیر ابرو استفاده ميشود . توجه کنید مقدار بسیار کمی از هایلایتر را براي این محل استفاده کنید.

 

Card image cap

وسط پیشانی

بخش میانی پیشانی تقریبا بین دو ابرو محلی است که با استفاده ار مقدار کمی های لایتر میتوانید تضاد خاصی با کانتورینگ پیشانی ایجاد کنید و آرایش خود را خاص و متمایز کنید.

استخوان گونه

استخوان گونه ها محل بعدی است که براي این لوازم آرایشی استفاده ميشود . روی گونه ها را با مقدار کمی از های لایتر بپوشانید. چنانچه از کانتورینگ استفاده می کنید در بخش بالایی کانتورینگ از هایلایتر براي برجسته نشان دادن گونه ها کمک بگیرید.

بینی

چنانچه می خواهید بینی خود را جمع تر و زیباتر نشان دهید نخست با استفاده از کانتورینگ در دو سمت بینی کانتور بزنید، بعد روی پل بینی از هایلایتر استفاده کنید. این موضوع موجب تنظیم فرم بینی در آرایش و کوچک تر به نظر رسيدن آن ميشود .

گوشه های داخلی چشم

یکی از قدیمی ترین بخش هایی که در کتاب های آرایشی براي استفاده از این محصول آرایشی براي برجسته شدن نقاط تیره صورت بکار گرفته ميشود ، گوشه های داخلی چشم است که با استفاده از مقدار کمی هایلایتر زيبايي خاصی بصورت خود خواهید بخشید.

مرکز پلک

با استفاده از براش کوچکی مقدار کمی از های لایتر برداشته و روی قسمت مرکزي پلک خود بزنید، با این شیوه چشم های شما درشت تر نشان داده شده و سایه های پشت پلک جلوه زیباتری پیدا خواهند کرد.
هایلایت و کانتور صحیح صورت
مراحل آرایش به کمک هایلایتر
۱- آماده سازی پوست:
قبل از استفاده به کمک لوسیون ها و کرم های مرطوب کننده کمک بگیرد. این مواد برای رطوبت رسانی به پوست در طول روز بسیار مفید هستند.
۲- استفاده از سرم های روشن کننده:
این سرم ها به راحتی به روی پوست نشسته و پوست را درخشان می کند. استفاده از آن ها قبل از هایلایتر توصیه می شود.
۳- استفاده از پرایمر:
پس از استفاده از مرطوب کننده و سرم های روشن کننده از پرایمر کمک بگیرید. تثبیت رطوبت سطح پوست بسیار کارآمد هستند.
۴- استفاده از هلایلاتر:
پس از اتمام مراحل بالا از خود هایلایتر استفاده کنید. به ظرافت و آرامی هر چه تمام آن را در قسمت های مناسب قرار دهید. به گونه ای این کار را انجام دهید که رنگ پوست شما از زیر هایلایتر مشخص باشد
کانتور صورت‌تان هر چه طبیعی‌تر به نظر برسد بهتر است. همیشه توجه داشته باشید که نباید خطوط تیز و آشکار رنگ، روی صورت‌تان دیده شود. از اسفنج تخم مرغی (اشکی) مرطوب یا برس فونداسیون برای ترکیب مواد استفاده کنید. شما می‌توانید از رژ گونه‌ی هلویی – صورتی برای درخشش گونه‌های‌تان کمک بگیرید. حالا که دانستید چه قسمت‌هایی را باید هایلایت کنید، قدم بعدی این است که کانتور کنید. رنگی که برای کانتور انتخاب می‌کنید باید مناسب سایه زدن باشد، نه خیلی گرم یا نارنجی. برس را بردارید و از پایین خط رویش موهای‌تان شروع کنید، به سمت کناره‌های پیشانی بروید تا آن را باریک‌تر کنید. برای کانتور گونه، از ساختار طبیعی استخوان‌تان شروع کنید و از بالای گوش به سمت گوشه‌های دهان را سایه بزنید. پهلوهای بینی‌تان را هم کمی سایه بزنید تا خوش‌تراش‌تر جلوه کند.

Card image cap

یکدست کردن
حالا که طبق نقشه‌ی صورت، کانتور و هایلایت کرده‌اید وقت آن است که آنها را یکدست کنید و این درست همانجایی است که نیاز به ترفند دارد. از یک برس کوچک و پُر استفاده کنید. ابتدا ضربه‌های کوچکی روی پیشانی‌تان بزنید تا هایلایت یکدست شود و این کار را روی قسمت‌های دیگر نیز انجام دهید. برای قسمت‌های کانتور شده از یک برس بزرگ کانتورینگ استفاده کنید؛ از پیشانی شروع کنید و سایه‌ها را به آرامی یکدست کنید. برای گونه‌ها از حرکات رو به بالا استفاده کنید تا جلوه‌ی ملایم‌تری پیدا کند. همه چیز باید واقعا ملایم و لطیف به نظر برسد.

تثبیت کردن
حالا با استفاده از پودر مات و یک برس مناسب و حرکات آرام و سبک، کانتور صورت‌تان را تثبیت کنید تا مدت طولانی‌تری بماند. می‌توانید کمی پودر برنزه هم اضافه کنید تا ظاهرتان گرم‌تر دیده شود.
.

یکی از عمده‌ترین مشکلات افراد با پوست خشک، مات و کدر به نظر رسیدن پوست آنهاست؛ بنابراین بهترین راه‌حل برای اصلاح این مشکل در هنگام میک‌آپ استفاده از هایلایتر است و به این افراد توصیه می‌شود هایلایتر‌ها را حتی در آرایش روزمره خود هم از یاد نبرند. اگر پوستتان خشک است با راهکار‌های ساده، یک نور خیره‌کننده به پوستتان اضافه کنید.

ابتدا با استفاده از براق کننده‌ها، پوستتان را کمی مرطوب کنید. از جمله بهترین براق‌کننده‌هایی که باعث می‌شوند بافت پوست، نرم و یکدست به نظر برسد، روغن‌هایی مثل Skin Perfect یا پرایمر‌های Smashbox هستند. سپس با استفاده از یک کرم پودر مایع (کرم پودر‌های مایع برای پوست‌های خشک عملکرد بهتری خواهند داشت) کل پوست را بپوشانید. اگر پوست شما سفید یا گندمی است، ترجیحاً از کرم پودر‌های با تنالیته صورتی استفاده کنید. پس از اتمام آرایش با استفاده از هایلایتر‌های طلایی، رزگلد یا روغن‌های معطر، آرایش صورت را درخشان‌تر کنید. مهم‌ترین نکته برای افراد با پوست خشک استفاده از روغن‌ها یا پرایمر‌های مرطوب‌کننده به عنوان زیرساز آرایش است. همچنین استفاده از هایلایتر‌های مایع نتایج مطلوب‌تری به همراه خواهد داشت.

قیمت ، مشخصات و خرید بهترین هایلایترها
در این قیمت دو هایلایتر با کیفیت و با قیمت مناسب به شما معرفی میکنیم.
رژگونه کالر سانگ واو (VOV COLOR SONG BLUSHER) به خوبی گونه ها را سرخ نموده و برای کوچک نشان دادن صورت کاملا مناسب می باشد. این کالا همچنین بافتی سبک دارد و احساسی طبیعی و سبک به پوست شما خواهد داد. برس این محصول به صورت یکدست روی پوست قرار می گیرد و رنگ رژ گونه را کاملا طبیعی منتقل می کند.
پالت سایه و کانتور و هایلایت سویت رز دارای 8 رنگ بوده که کاربرد سه گانه دارد ؛ هم به عنوان کانتور و هایلایتر قابل استفاده است ، هم می توانید از رنگ های قهوه ای آن جهت سایه ابرو استفاده کنید و هم سایه چشم می باشد. حتی می توانید 8 رنگ سایه از رنگ های روشن تا رنگ های تیره و قهوه ای اسموکی را با هم ترکیب نموده و رنگ های جدید بسازید. این رنگ های سرد و گرم ، فوق العاده خوشرنگ می باشند و با هر سلیقه و آرایشی سازگار بوده و به تاثیر گذاری چشمانتان می افزاید.
با اطلاعاتی که در این مقاله در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم شما به راحتی میتوانید خرید هایلایتر و کانتور و خرید اینترنتی هایلایتر مایع وخرید هایلایتر مایع صورت و خرید هایلایتر بدن و خرید هایلایتر اسنس و خرید هایلایتر و خرید هایلایتر پودری و خرید هایلایتر مایع و خرید هایلایتر پاستلی انجام دهید و از قیمت هایلایتر مایع جامد و قیمت هایلایتر براق و قیمت هایلایتر ایرانی و قیمت هایلایتر خوب و قیمت هایلایتر پودری و قیمت انواع هایلایتر مطلع شوید.

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!