هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

معرفی بهترین [خط چشم] ها + آموزش حرفه ای کشیدن خط چشم به شیوه آرایشگران - هفت و یک

۱۳۹۸/۱۲/۲۷ زهرا یزدانی

آموزش کشیدن خط چشم
روش ساده به این شکل است که نه نازک و نه کلفت بکشید.گوشه خارجی چشم (طرف راست چشم خود) را ضخیم تر از گوشه داخلی چشمتان بکشید. چشم را کمی گربه ای میکند.
روش قدیمی به این صورت بود که از گوشه داخلی چشم (قسمتی که به بینی نزدیک است) در طول خط مژه حرکت کرده و به سمت بیرون چشم ، خط چشم را میکشیم.
روش جدید به این صورت است که وقتی خط چشم را کشیدید(ساده) ،سایه مشکی بزنید و با یک قلموی مخصوص چشم ضربات کوتاه به پشت چشم بزنید تا چشم حالت دودی شود.و پایین چشم را با دست بگیرید و توی چشم پایین را مداد بکشید.این روش چشم را بسته تر ولی بانفوذتر نشان میدهد.
روش جدید دیگر ،به این صورت که پلک بالا را با کمک مداد یک ،خط چشم بکشید و برای قسمت پایین چشم یک برس زاویه دار بردارید و کمی از نوک مداد را به برس بزنید و حالا برس را در طول پلک بیرونی پایین بکشید.
روش دیگر به این صورت است که ابتدا یک خط چشم ساده بکشید و با کمک یک مداد سفید (مدادی که حالت صدفی داشته باشه یا سفیدخالص باشه) گوشه داخلی چشم راست را به شکل > و گوشه داخلی چشم چپ را به شکل < بکشید.حدود ۵/۱ میلی تر از گوشه داخلی هردو چشم بزنید.

نکات مهم در کشیدن خط چشم

خط چشم جسورانه ای داشته باشید
از بکار بردن خط چشم هایی با رنگ های روشن و متفاوت خجالت نکشید. برای داشتن یک چهره متفاوت در یک مهمانی بالا و پایین مژه ها را با دو رنگ کاملا متفاوت خط چشم بکشید (مانند صورتی و سبز یا قرمز و آبی).

آن را یخ زده کنید
اگر خط چشم مدادی شما فرو میریزد و به اصطلاح پس می دهد آن را به مدت 15 دقیقه قبل از استفاده داخل یخچال قرار دهید تا سفت شود و سپس به آهستگی روی خطوط چشم تان بمالید.

سوزش چشم
اگر شما از آن دسته خانم هایی هستید که مدام دستتان به چشم تان است و آن را می خارانید ، با بکار بردن یک خط چشم یکبار مصرف جرم های اطراف آن را از آن دور نگاه دارید.خط چشم تان را به طور کلی هر سه ماه یکبار عوض کنید. همچنین نباید آن را با دوستانتان شریکی استفاده کنید.

نتیجه ماندگار
اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.
ما در این مقاله سایت هفت و یک به شما نحوه کشیدن انواع خط چشم و مداد چشم و خط چشم دخترانه و خط چشم ماژیکی و خط چشم کشیدن و خط چشم گربه ای و خط چشم برای چشم های پف دار و خط چشم دانشجویی و خط چشم برای چشم های بادامی و خط چشم عروس و خط چشم اسنس و خط چشم اکلیلی رنگی و خط چشم استخری و آموزش خط چشم و خط چشم برای چشم های درشت و خط چشم با مداد و خط چشم برای پلک های افتاده وخط چشم عربی و خط چشم پهن و خط چشم پودری و خط چشم تاتو موقت و خط چشم پلک پایین و خط چشم تیز و خط چشم ثابت و انواع خط چشم و مدل خط چشم را آموزش می دهیم.

تفاوت خط چشم و مداد چشم
مداد چشم
مدادِ چشم ها سال‌هاست که محبوبیت دارند و رازِ ماندگاری‌ شان هم در راحتیِ استفاده و پاک شدنِ آسان است.اگر در کشیدن خط چشم حرفه‌ای نیستید، مدل‌های روغنی این مدادها برای شما مناسب است.

مزایا :
به خطِ چشم حالتِ دودی می دهد
راحتی در استفاده
مناسب برای کشیدنِ خط داخل چشم
معایب :
سیاه شدن اطراف خط چشم
ماندگاریِ کوتاه مدت
تقریباً برای هر بار استفاده باید آنرا تراشید

خط چشم های مدادی با پایه واکسی
این مدل از خط چشم به افرادی که در کشیدنِ خط چشم مهارت دارند پیشنهاد می شود.

مزایا :
نرم و روان بودن
معمولاً ضد آب است
معایب :
رنگ شان ممکن است مات شود
روی پلک پخش می شود

خط چشمِ مایعِ مویی
استفاده از خط چشمِ مایع،مهارت زیادی می خواهد.این خط چشم ماندگاری زیادی دارد، پوسته پوسته نمی‌شود و ترک نمی‌خورد و ساعت‌های زیادی روی پلک چشم باقی می‌ماند.
مزایا :
مناسب برای خط چشم نازک و نوک تیز
مات هستند
به راحتی پاک می شوند
معایب :
زمان و دقت زیادی برای کشیدن لازم دارند
برای خشک شدن زمان می خواهد
ماندگاری این خط چشم ها بسیار بالاست.گاهی برای پاک کردن آن حتماً نیاز به شیرپاک کن خواهید داشت.

خط چشمِ ژلی یا کرمی

مزایا :
ماندگاریِ فوق العاده
به اندازه ی خطِ چشمِ مایع مرطوب نیست
مناسب برای آرایشِ دودی
معایب :
حتماً باید قلم مو داشته باشید
گاهی روی پوست پخش می شود
خشک شدن ژله ی آن بعد از مدت کوتاه

خط چشمِ سایه ای
با این خط چشم ها می توانید انتظار یک آرایشِ دودیِ بی نظیر را داشته باشید.

مزایا :
استفاده ی آسان
عالی برای آرایشِ دودی
معایب :
حتماً باید قلم مو داشته باشید
دقت بالایی لازم است
خیلی زود کم رنگ می شود

خط چشمِ ماژیکی
این مدل از خط چشم درخشندگی زیادی دارد ولی نمی توان از آنها انتظارِ خط چشمِ نازک و ظریف را داشت.برای پاک کردن آن ممکن است به شیر پاک کن نیاز داشته باشید.

مزایا :
کنترلِ آسان در دست
مناسب برای خط چشم های پهن
معایب :
احتمال کثیف شدنِ اطراف چشم
باید چند لایه بزید
به سختی پاک می شود.
در این بخش از مقاله سایت هفت و یک ما انواع خط چشم و مزایا و معایب هرکدام را به طور کامل و دقیق برای تان جمع آوری کرده ایم .
انواع مختلف مانند خط چشم چسبی و خط چشم چشم های گرد و خط چشم هاشور و خط چشم خشک شده و خط چشم حجم دهنده و خط چشم خوشگل و خط چشم خیلی نازک و خط چشم داخل چشم و خط چشم روزانه و خط چشم سنگی و خط چشم ضد آب و خط چشم طبیعی و خط چشم طرح دار و خط چشم و مداد چشم را به طور کامل به شما معرفی می کنیم.
بهترین مداد چشمی که پخش نشود
بی شک سریع ترین و ساده ترین راه برای رسیدن به چشمانی جذاب استفاده از سرمه، مداد و خط چشم است. در اینجا به چند نکته ساده اشاره می کنیم که با انجام آن به راحتی از پخش شدن و ریختن سرمه به زیر جشمانتان جلوگیری کنید.
1. روی روش خود تمرکز کنید.
اولین موردی که باید مد نظر قرار دهید روش یا همان تکنیک شماست. که آن شامل آماده کردن صورت می شود. در واقع در بسیاری از موارد این سرمه یا مداد نیست که اشکال دارد و اشکال در پوست چرب شماست که باعث پخش شدن مداد می شود. پس قبل از آنکه گرانترین مارک مداد را خریداری کنید از وسایلی استفاده کنید که چربی پوست شما را بگیرد. قبل از هر آرایش ابتدا صورتتان را بشویید ولی توصیه من این است که پیش از آرایش، با با یک تکه یخ کوچک دور چشمهایتان را به آرامی ماساژ دهید و بگذارید خودش خشک شود. این کار مخصوص تابستان است که هوای گرم باعث کثیف شدن آرایش می شود. قبل از استفاده از مداد نوک آن را روی دستمال کاغذی تمیز بکشید. تا آلودگی استفاده های قبلیتان پاک شود و قبل از مداد کشیدن به اطراف چشمتان پودر غیر فشرده یا پنکیک بزنید تا کاملا چربی آن گرفته شود.
2. عاقلانه انتخاب کنید.
گام دوم مورد علاقه هر زنی است. سرمه یا مدادتان را عاقلانه و مناسب پوستتان انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که درست انتخاب کردن به معنای خرید گران ترین مارک نیست. یک مداد ضد آب از یک مارک تجاری خوب خرید کنید.
3. به چشمانتان تقارن بدهید.
ابتدا یک خط بسیار نازک زیر چشم بکشید و بعد یک خط نازک داخل پلک پایینی و بعد در وسط چشم کمی خط را ضخیم کنید و بعد به چشمتان دنباله بدهید. با این روش حتی اگر مدادتان پخش شود باز ظاهرتان زیبا خواهد بود.
خط چشم مدادی
خط چشم مدادی یا مدادچشم، از رایج ترین و قدیمی ترین، خط چشم ها بوده و برای افرادی که مبتدی هستند، بسیار راحت و آسان است. معمولا این خط چشم ها توسط تراش مخصوص تراشیده شده و در قسمت داخلی چشم می توان از آن ها استفاده می نمود. مداد چشم، انواع مختلفی دارد مانند: پایه واکسی، سرمه ای، مدادهای پیچی مکانیکی و مداد چشم های پایه پودری.
در این بخش مقاله ما به سوالاتی مانند خط چشم چیست و خط چشم چگونه بکشیم و چه خط چشمی خوبه و چه خط چشمی بهم میاد و چه خط چشمی بخرم و چه خط چشمی به صورت کشیده میاد .

مداد چشم مناسب چشم های حساس
مداد چشم یکی از پرکاربردترین لوازم‌آرایشی است که خانم‌ها ممکن است روزانه از آن استفاده کنند. مگر می‌توان زیبایی چشم‌ها را نادیده گرفت! این بخش از چهره بیشتر مورد توجه است و زیباتر ساختن آن از گذشته تاکنون با حساسیت‌های بیشتری همراه بوده است.
علاوه بر زیبایی چشم‌ها، سلامت آن‌ها نیز مهم است و به‌عنوان یک عضو حساس در بدن باید مورد محافظت بیشتری قرار گیرد. به همین علت استفاده از بهترین مداد چشم که از نظر کیفیت در حد اعلا باشد بسیار مهم است. با ما همراه باشید تا بهترین برندها و مدل‌های مداد چشم را به شما معرفی کنیم تا خرید راحت‌تر و مطمئن‌تری داشته باشید.

قیمت ، مشخصات و خرید مدادچشم و خط چشم خوب و ارزان
ما در این بخش از مقاله سایت هفت و یک چندین مداد و خط چشم خوب و ارزان قیمت را به شما معرفی میکنیم و خرید خط چشم ارزان و مداد چشم رنگی و نقاشی با مداد چشم و آرایش با مداد چشم را و مداد چشم برس دار و مداد تاتو چشم و تخفیف مداد چشم و مداد چشم چرب و مداد چشم چه مارکی بخریم و چه مداد چشمی بخریم و خرید مداد چشم ارزان قیمت را برای شما آسان می نماییم.
نکات مهم و موثری را در خصوص خط چشم های رنگی ، آشنایی بیشتر با رنگ ها و اینکه چطور رنگی مناسب با رنگ چشم خود انتخاب کنید،در اختیار شما قرار خواهیم داد.که شما راحت تر بتوانید با دانستن این نکات خرید خط چشم و مداد چشم را انجام دهید

با وجود تنوع رنگی خط چشم ها درفروشگاه های لوازم آرایشی، مسلما حق انتخاب های زیادی خواهید داشت.اکثر خانمها به استفاده از رنگ مشکی و قهوه ای ،تمایل بیشتری دارند،اما در عین حال، با گزینش رنگ های زیبا و متنوع دیگر ،علاوه بر جذابیت چشم ها، آرایشی متفاوت را تجربه خواهید کرد.

برای این منظور، در مرحله اول بهتر است رنگ مناسب چشم های خود را بهتر بشناسیم.رنگ چشم ها ،اولین عامل تعیین کننده رنگ خط چشم شما خواهد بود، چرا که هدف اصلی کشیدن خط چشم، خلق نگاهی عمیق و زیبایی هر چه بیشتر خط مژه ها و حالت چشم هاست.بنابراین انتخاب رنگ مناسب و هماهنگ با رنگ چشم ها اهمیت زیادی دارد .

-اگر چشمان قهوه ای دارید، در انتخاب رنگ خط چشم، آزادی عمل بیشتری خواهید داشت، چرا که اکثر رنگ ها برای این رنگ چشم ، مناسب و زیبا هستند.
علاوه بررنگ چشم، فاکتورهای دیگری مثل رنگ مو و رنگ پوست هم در انتخاب رنگ خط چشم، مهم و تعیین کننده هستند.
ما در این مقاله راهنمایی های زیادی ارائه داده ایم تا شما بتوانید به راحتی خط چشم و مداد چشم با کیفیت و با قیمت مناسب را انجام دهید.

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!