هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

معرفی براش های آرایشی و کاربرد های آن.

۱۳۹۸/۸/۲۱ زهرا یزدانی

براش آرایشی

اگر می‌خواهید آرایشی حرفه‌ای و کامل داشته باشید، استفاده از ست براش آرایشی یک پیشنهاد ایده آل است. این فرچه‌ها دقت شما را در استفاده از لوازم آرایشی بالا می‌برند و آرایش برروی صورت غیر طبیعی جلوه نخواهد کرد. هر فرچه،از الیاف و دسته تشکیل شده است.
الیاف براش های ممکن است مصنوعی یا طبیعی باشد و دستۀآن هم ممکن است چوبی یا پلاستیکی باشد.دسته باید محکم به الیاف متصل شده باشد. در یک ست براش آرایشی انواع مختلف از براش‌ها موجود است که هر کدام از آن‌ها برای آرایش قسمتی از چهره مناسب هستند.
اگر از براش های مناسب استفاده کنید می‌توانید آرایشی بدون نقص داشته باشید. از آنجاییکه فرچه‌های آرایشی تنوع بسیار زیادی دارند شما حداقل باید اساسی ترین آنها را داشته باشید تا بتوانید،اصلی ترین کارهای آرایشی را انجام دهید.
انواع براش های آرایشی عبارتند از :
براش پودر
یکی از اصلی‌‌ترین و پرکاربردترین نوع براش است که برای استفاده از انواع محصولات پودری از جمله رژ گونه، پنکیک، فیکساتور و پودر بیک و ... کاربردی است. برس پودری با موهای پرپشت، بلند و نرم خود می‌تواند به خوبی این محصولات را روی پوست شما بخواباند و این محصولات بطور کامل روی پوست شما محو شود.

برس فونداسیون یا کرم پودر
برس مخصوص کرم پودر در مدل‌های مختلف زاویه‌دار، سر تخت، گرد و گنبدی و دایره ای شکل وجود دارد ولی مدل گنبدی شکل برای این منظور بهتر است. این برس را برای پخش کردن کرم پودر و محصولات آرایش مایع یا کرمی روی پوست استفاده کنید تا بهترین پوشش دهی را به شما نشان دهد. از این براش های ارایشی برای فونداسیون یا زمینه آرایش که همان کرم پودر است استفاده می کنند.

براش های باد بزنی
سطح بادبزنی این براش بیشتر برای هایلایت زنی و برجسته سازی گونه و یا فک مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این نوع قلم می‌توانید برای قسمت‌ها مختلف و کاربردهای دیگر از جمله برطرف کردن حالت پودری به جا مانده از آرایش قسمت‌های مختلف نیز بهره ببرید. براش بادبزنی را برای برجسته سازی و هایلایت رژگونه، نوک بینی، روی قسمت‌های استخوانی و همچنین نوک بینی مورد استفاده قرار دهید. این براش بسیار کاربردی می باشد بخصوص برای گریم بینی.

براش خط چشم
براش خط چشم براشی باریک و با موهای نرم است که به شما کمک میکند تا خط چشمتان را با دقت و ظرافت بیشتری بکشید. برای گشیدن خط چشم میتوانید براحتی از این براش استفاده کنید و خط چشم زیبایی خلق کنید.
براش چشم زاویه دار
این براش به سبب زاویه‌ای که دارد دقت کار را بالا برده و می‌توان آز آن برای داشتن آرایشی تمیز‌تر و حرفه‌ای تر برای قسمت‌هایی که به دقت بالاتری نیاز دارند مثل کشیدن خط چشم و یا سایه ابرو بهره برد.
براش لب
براش لب برای فرم دهی لب، ترکیب رنگ‌های مختلف رژ روی لب و همچنین ایجاد سایه روشن به منظور برجسته سازی لب مورد استفاده قرار می‌گیرد.با استفاده از براش لب میتوانید با ظرافت و دقت بیشتری رژ لب بزنید.
براش کانسیلر
براش کانسیلر می‌توان دارای سر تخت یا گرد باشد که با استفاده از این براش می‌توانید کانسیلر را روی پوست زیر چشم زده و آن را به خوبی محو کنید و کاملا روی پوست بنشیند. با سر کوچک این براش به راحتی می‌توان گوشه‌های چشم و زیر مژه‌ها را هم بپوشانید،همچنین قادر به محو کردن کانسیلر در چروک و خطوط ریز زیر چشم و جمع نشدن آن در پوست تا خورده که باعث بیشتر نمایان شدن چروک و خطوط می‌شود، است.
براش سایه
بسیاری از سایه‌های چشم، درون خود دارای براش ‌های کوچک با سری ابری هستند اما بهتر است به فکر تهیه این براش مخصوص برای سایه چشم باشید زیرا هم به راحتی در دستانتان قرار می‌گیرد و هم کاربرد بیشتری دارد و میتوانید به راحتی از آن استفاد کنید. براش کوچک سایه می‌تواند در ترکیب رنگ‌های مختلف سایه به ما کمک کند و براش های بزرگتر سایه را روی چشم پخش می‌کنند. برای اینکه تأثیر بیشتری روی چشم داشته باشد، آن را روی پلک بکشید و از گوشه داخلی چشم به سمت بیرون حرکت کنید.انواع براش‌های قاشقی
براش قاشقی سایز کوچکتر به منظور زدن کانسیلر زیر چشم مورد استفاده قرار می گیرند و براش قاشقی سایز بزرگ برای کرم پوشش دهنده سطح پوست استفاده می شود و همچنین از سایز های متوسط برای ایجاد خط گونه استفاده می شود.

براش‌های قاشقی که سبک جدیدی از براش هستند هم در سایز های مختلف وجود دارد که هر کدام برای هر یک قسمت از صورت مناسب است. براش‌های قاشقی به علت تراکم زیادی که دارند کرم را بسیار کمتر جذب می‌کند. البته استثنا هم وجود دارد و ممکن است براش‌های فیک و بی کیفیت و نامرغوب این کارایی را نداشته باشند.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!