هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

تاج عروس _هفت ویک20952

۱۴۰۱/۸/۲ سپیده ایمانپور

مدل های زیادی از تاج عروس در بازار موجود است که یا نرم و سبک هستند یا جنسی سخت دارند. اما چه نوعی از ان برای شما مناسب تر از انتخاب های دیگر می تواند باشد ؟

تاج عروس باید متناسب با فرم چهره و مدل موی انتخابی شما باشد. تاج عروس خانم برای زیبایی و نگه داشتن تور عروس نقش مهمی ایفا می کند. پس در قدم اول باید مدل موی خود را انتخاب کنید. دوست دارید مدل موی شما در جشن عروسی چه شکلی باشد؟ مدل شینیون و ارایش موی شمارا بیشتر می پسندید یا مدل موی باز عروس را؟ پس از انتخاب مدل موی خود به سراغ انتخاب تاج عروس می روید. اگر سالن زیبایی حرفه ای و خوب برای عروسی خود انتخاب کرده باشید می توانید برای انتخاب مدل موی عروس و تاج متناسب با آن به آرایشگر خود اطمینان کنید و از وی نظر بخواهبد.

انواع تاج 

 

تاج شاهوار

این مدل رسمی ترین سبک در بین تاج ها است و نسبت به مدل های دیگر ارتفاع بیشتری دارد و بهتر است عروسهایی که صورت کشیده ای دارند از این مدل استفاده نکنند. برای انتخاب این نوع تاج باید به قد آقا داماد هم توجه کنید. اگر با داماد هم قد هستید یا فقط چند سانت اختلاف قد دارید بهتر است یک تاج کوتاه انتخاب کنید . اگر تاج شما بلند باشد و مدل موهای تان را هم در کنار این بلندی در نظر بگیرید قطعا یک سر و گردن بلندتر از داماد به نظر می آیید و این اصلا چیز خوبی نیست. البته اگر قد عروس خانم خیلی کوتاه باشد، استفاده از تاج های بلند و نوک تیز می تواند او را کشیده و بلند قد تر نشان بدهد که این از مزایای تاج های بلند است.

 

تاج جناقی

 

این مدل می تواند یک ردیفه یا در ردیفه باشد. در این سبک منحنی تاج بالا می آید و به نقطه ای در بالای تاج می رسد. این تاج ها هم با کریستال و هم با مروارید زیبا هستند و این باعث می شود که تنوع زیادی داشته باشند و با انواع لباسها و سبک ها ست شوند.

 

تاج دوبله 

این مدل گزینه محبوب عروس های مدرن است زیرا بیشتر از سایر مدل ها به یک هدبند کلاسیک شباهت دارد و باعث می شود بتوان آن را با انواع مدل های مختلف لباس ست کرد. همچنین این تاج عروس را می توان در قسمتهای مختلف سر با توجه به استایل موی شما قرار داد

 

تاج هدبند

 این تاج ساده نیز مانند مدل تاج دوبله محبوبیت زیادی دارد. تاج ها چند جنس دارند . دو نوع از آن ها در بین عروس ها محبوبیت بیشتری دارند. یکی از آنها جنس سفت و سخت است و دیگری منعطف و نرم. بهترین گزینه برای شما تاج نرم و سبک است. تاجی که کاملا روی سر شما بخوابد و سنگینی اش باعث بهم ریختن موهای تان نشود. تاج را در دست بگیرید، نرمی و انعطاف آن را امتحان کنید، سبکی و راحتی اش را روی سر بسنجید و بعد تصمیم نهایی تان را بگیرید.این تاج در مقابل سر به صورت تخت پوشیده می شود و لطیف ترین سبک دربین انواع تاج هاست. مخصوصا با مدل موهایی که توی صورت می آید بسیار زیبا به نظر می رسد.

 

تاج کلاسیک

این تاج بیشتر در پشت سر قرار می گیرد و بیشتر برای مدل موهایی که در بالا یا پشت سر جمع می شوند مناسب است. این مدل تاج ها کاملا رسمی هستند و برای عروسی های کلاسیک و رسمی مناسب هستند.

 

تاج گل

همانطور که از نامش برمی آید این تاج از طبیعت الهام گرفته شده است و در طراحی آن از تاج گل یا حلقه ای از برگ استفاده می شود. این استایل رمانتیک بخصوص در عروسی هایی که در طبیعت برگزار می شود مناسب است و با لباسی شبیه الهه های یونان باستان به خوبی هماهنگ است.

همچنین برای انتخاب تاج باید به

مدل لباس عروس خود نیز توجه کنید. به عنوان لباس عروس پرنسسی و مجلل با تاج عروس بزرگ و فرحی زیباتر است. اگر روی لباس عروستان نوع خاصی از کار دست وجود دارد مثلا لباس عروس مروارید دوزی شده است برای هماهنگی می توانید تاج عروسی را انتخاب کنید که مروارید داشته باشد. مدل های لباس عروس ساده و لباس عروس اروپایی نیز با ریسه و تاج عروس ظریف هماهنگ هستند یا می توانند با تاج گل های زیبا نیز ست شوند. توجه کنید اگر تاج گل استفاده می کنید بهتر است از گل های مصنوعی استفاده کنید زیرا گل طبیعی پژمرده می شود و زیبایی خود را از دست می دهد.

و باید به تور عروسی توجه کنید زیرا 

تور عروس به تاج عروس خانم متصل می شود پس این دوتا نیز اگر باهم هماهنگی داشته باشند جلوه زیباتری دارد. اگر تور عروسی شما شلوغ و پرکار است تاج ساده تر انتخاب بهتری است. حتی اگر تور عروسیتان شلوغ است می توانید از تاج استفاده نکنید

 

علاوه بر مورد های بالا باید به فرم صورت خود هم توجه کنید 

شاید مهم ترین فاکتوری که برای انتخاب تاج عروس وجود دارد فرم صورت عروس خانم است. عروس خانم هایی که پیشانی بلندی دارند تاج های بلند برایشان مناسب نمی باشد زیرا صورتشان را کشیده تر نشان می دهد بهتر است سراغ تاج های کوتاه یا خوابیده بروید. تاج های بلند برای صورت‌هاي گرد و درشت مناسب تر است.

صورت‌های گرد

عروس‌هایی که صورت گرد دارند، بهتر است تاج بلند انتخاب کنند و آن را در قسمت بالایی سر نصب کنند تا صورت و به‌طورکلی قدشان بلندتر به نظر برسد

صورت‌های پر و تپل:

انتخاب یک تاج عروس با طول متوسط و v شکل به عروس‌هایی که صورت تپل و پرتری دارند، کمک می‌کند که لاغرتر به ‌نظر برسند.

صورت‌های کشیده:

 

اگر صورت کشیده‌ای دارید از انتخاب تاج‌های بلند بپرهیزید زیرا صورتتان را کشیده‌تر نشان می‌دهند. اگر در انتخاب تاج مصر هستید و تمایلی به استفاده از ریسه‌ها یا سنجاق‌های عروس ندارید، تاج‌هایی که طول کوتاه و سرتاسر یکنواختی دارند، بهترین انتخاب برای شما خواهند بود.

 

صورت بیضی

عروس‌ خانم‌‍هایی که صورت بیضی شکل دارند، بهتر است تاجی انتخاب کنند که در قسمت بالای سر قرار نگیرد. تاج‌هایی که در قسمت پشت سر قرار می‌گیرند باعث می‌شوند که صورتتان گردتر به‌نظر برسد.

 

صورت کوچک

شاید تصور کنید که انتخاب تاج بزرگ برای صورت‌های کوچک مناسب باشد. اما این تصور کاملاً اشتباه است. درصورتی‌که صورت کوچکی دارید، از انتخاب تاج بزرگ بپرهیزید زیرا با این کار صورتتان کوچکتر به نظر رسیده و در برابر جلوه و درخشش تاج گم خواهد شد

صورت مربع

عروس خانم های گل با چهره های چهار ضلعی مانند مربع و مستطیل پیشنهاد می شود از انواع تاج های عروس باریک و کوچک، هدبندها، کلاه های کلاسیک و فرانسوی در این شب بهره ببرید، و همچینن توصیه می گردد هرگز از تاج های بزرگ عریض استفاده نکنید.

 

صورت قلبی

عروس خانم های گل دارای صورت قلبی اغلب از تل، هدبند، و ریسه های باریک و کم عرض استفاده می شود که مقدار کمی از صورت را می پوشانند، تاج عروسی زیبا و ظریف همراه با آرایش و مدل مویی جذاب که هر توجه ای را به چشم ها و گونه های برجسته و زیبای شما معطوف نماید.برای این عروس خانم ها نیز استفاده از تاج بلند و نوک تیز توصیه نمی گردد.

 

 

شنیون مو

اگر می‌خواهید در روز عروسیتان بدرخشید و در بهترین حالت خود باشید باید تمامی نکات مربوط به استایلتان را رعایت کنید. یکی از نکات مهم در انتخاب تاج عروس، تناسب آن با مدل شینیون عروس است. اگر مدل شینیون‎‌ موهایتان، فر و مجعد یا نامرتب است بهتر است تاجی را انتخاب کنید که در بین شلوغی موهایتان گم نشود و خودش را نشان دهد. بالعکس اگر مدل شینیونتان ساده و کلاسیک است، می‌توانید از تاج‌های کوچک و مینیمال‌تری استفاده کنید.

 

همچ. نین در اخرین توجه به قد داماد هم توجهی داشته باشید 

دقت کنید شما با هر اختلاف قدی با همسرتان تنها با یک انتخاب درست می توانید خطای دید ایجاد کنید و این اختلاف قدی را بیشتر یا کمتر نشان دهید. اگر اختلاف قدی عروس خانم با آقا داماد زیاد است با شینیون موی بالا و استفاده از یک تاج بلند می توانید این اختلاف را کمتر کنید. اگر اختلاف قدتان بسیار کم یا حتی هم قد هستید. از مدل های شینیون های پایین یا موی باز و از ریسه ها یا تاج های ظریف که ارتفاع ندارند استفاده کنید. یا از  مدل های تاج روی پیشانی استفاده کنید

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!