هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

همه چیز راجب کاشت ناخن -هفت ویک95288

۱۴۰۰/۵/۹ سپیده ایمانپور

بیبی بومر 

کاشت بیبی بومر از زیر شاخه های کاشت ناخن گریم  می باشد  که در آن تلاش برای رفع عیوب ظاهری ناخن و کوتیکول ها می باشد. در این روش باید از دو رنگ مختلف به گونه ای استفاده گردد که رنگ ها در میانه ناخن در یکدیگر محو گردند و هیچ خط فرضی در میان آنها مشخص نشده باشند.

مواد کاشت بیبی بومر چیست؟ مواد این کاشت همان مواد کاشت ژل یا پودر است. تنها نکته ای که باید در این روش مد نظر ناخن کار شما باشد   این است که ابتدا باید قسمت فرنچ ناخن مواد گذاری شده و سپس به سرعت مقداری از آن را به پایین و به سمت صدف ناخن بکشید. پس از طراحی قسمت فرنچ باید قسمت صدف را نیز به همین شیوه طراحی کرده و با استفاده از قلم مئاد کاشت را به سمت فرنچ ناخن کشیده و پودر ها را در یکدیگر محو کنید.

کاشت ناخن کروم 

کاشت ناخن کروم در واقع دیزاین ناخن ها توسط پودر کروم است. یکی از پودر های جدیدی که به تازگی علاقمندان زیادی را به خودش جذب کرده و می تواند زیبایی بسیار زیادی را به ناخن های شما بدهد. برای استفاده از این روش ابتدا کار کاشت ناخن ها به طور کامل انجام می گردد. سپس از از یک رنگ پایه برای ناخن ها استفاده می گردد و بر روی آن از پودر های کروم به سلیقه مشتری و به رنگ دلخواه  بر روی ناخن ها مالیده خواهد شد. پس از آن بر روی ناخن از لایه ای محافظ استفاده می گردد و مابقی پودر های باقی مانده بر روی پوست پاک خواهد شد.

 کاشت ناخن ماربل

یکی از روش های کاشت ناخن و در واقع طراحی ناخن به شکل سنگ مرمر که بسیار زیبا  می باشد. یعنی در انتها طراحی ناخن شما به شکل سنگ طبیعی خود نمایی خواهد گرد. برای این کار نیاز به پودر سفید گچی و لاک مشکی و لیکویید خواهید داشت. البته رنگ ها کاملا سلیقه ای خواهد بود و بنا بر سلیقه  خود مشتری می توانید رنگ های مختلفی را در دیزاین ناخن استفاده کنید. در این روش ابتدا پودر گچی بر روی ناخن قرار گرفته و سپس با لاک مشکی بر روی آن خط های نا متوازن کشیده می شود. پس از آن به واسطه استون یا لیکویید بر روی رنگ مشکی کشیده و آنها را به شکل رگه های سنگ مرمر هدایت خواهید کرد.

 کاشت ناخن دیپینگ

نوعی از کاشت که در آن از قلم استفاده نمی شود و برای انجام کار تنها از پودر و پرایمر استفاده می گردد. به این شکل که ابتدا بر روی ناخن پرایمر می زنند  و سپس قسمتی از ناخن که می خواهیم به پودر آغشته گردد را داخل پودر کرده و خارج می کنیم و این مراحل را تکرار می کنیم تا به نتیجه نهایی برسیم. نکته مهم اینجاست که هر بار باید تا زمانیکه پرایمر خیس بوده و خشک نشده به سرعت ناخن را داخل پودر برده و خارج بکنند. در آخر زمانیکه به ضخامت دلخواه رسیدیم شروع به سوهان کشی ناخن می کنیم.

 کاشت ناخن فیبر

نوعی از کاشت که در آن از فرمر و تیپ استفاده نمی گردد. در این روش ابتدا از فیبر ها که رشته هایی نازک هستند بر روی ناخن قرار می دهند و بعد از ان  مواد ژل را بر روی آن قرار داده و پس از خشک شدن در دستگاه uv آن را سوهان کشی خواهند کرد.

 کاشت ناخن میکس

نوعی از کاشت ناخن که از ترکیب از کاشت پودر و ژل انجام می گردد. در این روش عموما لایه اول از نوع کاشت پودر بوده و لایه دوم از نوع ژل خواهد بود . این روش از مابقی روش ها گران تر بوده و زیبایی بیشتری به همراه دارد.

 کاشت ناخن فلای آن

کاشت ناخن به روش fly on یکی از روش های جدیدی می باشد  که در آن استفاده از لیکویید و پرایمر حذف شده باشد. با حذف شدن این دو ماده خطر و ضرر های موجود در کاشت ناخن به شدت کاهش یافته و یکی از راه های بسیار عالی برای خانم های باردار به حساب خواهد آمد. این روش بسیار سبک و زیبا بوده و نیاز به سوهان کشی بسیار اندکی دارد.

کاشت ناخن نمازی

کاشت ناخن نمازی یا کاشت ناخن موقت مناسب برای کسانی است که نمی خواهند در مدت زمان طولانی از کاشت ناخن استفاده کرده و یا مواد کاشت بر روی ناخن های آنها قرار بگیرد در این مدل از کاشت ناخن از تیپ استفاده خواهد شد. این نوع از کاشت نهایتا ۱۰ روز دوام داشته و به دلیل آنکه مدت زمان کمتری بر روی ناخن ها قرار داد مشکلات کاشت ناخن و قارچ را نیز ندارد. در آخر برای ریموو کردن آن نیاز است تا ناخن ها برای مدرت زمان ۱۰ دقیقه ای داخل استون خالص قرار بگیرند تا از ناخن ها جدا گردند.

کاشت ناخن ژلیش چیست؟

نمونه ای از کاشت ناخن توسط لاک های ژل مخصوصی که اکثرا بر روی ناخن طبیعی انجام می گردد، این نوع از کاشت دارای دوام متوسطی بوده است و نیازی به سوهان کشی ندارد و در انتها ظاهری بسیار طبیعی به ناخن های شخص می دهد.

کاشت ناخن چقدر هزینه دارد

هزینه های مرتبط با کاشت ناخن بسته به روش مورد استفاده، مارک و نوع مواد و آرایشگاهی که در آن کار کاشت را انجام می دهید کاملا متغیر بوده است و قیمت آن از 130 هزار تومان به بالا متفاوت خواهد بود و با توجه به سبک و طرح انتخابی متفاوت است 

کاشت ناخن چند ماه دوام دارد

میزان ماندگاری کاشت به مواد و شرایط آب و هوایی بستگی دارد. ماندگار ترین نوع کاشت ناخن پودری است. اما در حالت عادی بین ۳ تا ۴ هفته پس از انجام کاشت باید برای ترمیم مجدد هر نوع از کاشتی مراجعه کنید.

چرا کاشت ناخن هوا میگیره؟

زمانی کاشت ناخن هوا میگیرد که در آن حد فاصل کوتیکول و مواد گذاری رعایت نکرده باشند . این حد فاصل حدود ۱ میل است که باید در ابتدا این فاصله گذاری به خوبی رعایت گردد. در انتها باید سوهان کشی دقیقی با زاویه ۴۵ درجه بر روی ناخن ها انجام گردد 

انواع مدلهای کاشت ناخن کوتاه

مدل ناخن کاشت کوتاه این روزها طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و بر عکس ناخن های بلند از همان ابعتدا تا کنون محبنوب زیادی داشته و دارد ، اگر اندازه ناخن های خودتان کوتاه باشد به سادگی می توان بر روی ناخن طبیعی فرد عملیات کاشت و ژلیش را انجام داد. این ناخن ها ظاهری آراسته تر داشته و زیبایی زیادی را برای دستان شما به همراه خواهند داشت. در ادامه انواع مختلفی از کاشت ناخن کوتاه مصنوعی و طبیعی را مشاهده خواهید کرد.

وضو و غسل با ناخن کاشت شده 

آیا کاشت ناخن برای وضو مشکل دارد ؟ آیا کاشت ناخن نماز را باطل میکند ؟ تا کنون این سولات را از خود پرسیده اید؟ در کاشت ناخن از نظر مکارم امده که در صورتی که ضرورتی برای این کار نباشد آن را ترک کنند، و چنانچه ضرورتی وجود داشته باشد و امکان جدا سازی ان وجود نداشته باشد وضو و غسل به صورت جبیره ای خواهد بود 

Card image cap
Card image cap
Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!