هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

بهترین ویژگی برای خرید سشوار -هفت ویک85322

۱۴۰۰/۲/۲ سپیده ایمانپور
Card image cap

 

وسیله ‌ای الکتریکی می باشد  که برای خشک کردن و حالت دادن موی سر به کار می ‌رود. سشوارها از ۲ بخش عمده یعنی قسمت هایی مثل یک موتور دمنده و یک المنت تولید حرارت ساخته شده‌اند.

سشوارها ممکن می باشد دارای یک المنت حرارتی نیز باشند که می‌توان آن را همزمان با کارکرد موتور سشوار، روشن یا خاموش کرد و بدین وسیله هوای خروجی سشوار را سرد یا گرم می توان کرد . همچنین در برخی از مدل ‌ها امکان تنظیم سرعت موتور و در نتیجه سرعت دمش هوا وجود دارد.

سشوار ها یکی از مهم ترین وسایل لوازم آرایشی است هم برای آقایان و هم خانم ها داشتن یک سشوار لازم و ضروری  است زیرا مهم ترین وسایل آرایشی است و برای حالت دادن به مو و خشک کردن آن بیشتر استفاده می شود . 

سشوار ها ددارای  انواع مختلفی دارند و خرید آن نیز بستگی به نیاز شما دارد سشوار هایی که در آرایشگاه ها استفاده می شوند معمولا پیشرفته تر و با کیفیت تر می باشند  و با توجه به کیفیت شان قیمت بالایی نیز دارند پس هنگام خرید سشوار ها اول بودجه ای برای خرید آن تعین کنید و بعد اقدام به خرید کنید سشوار ها در مدل های مختلف ساخته شده اند و با توجه به امکانات و کیفیت شان دسته بندی شده اند در هنگام خرید وسایل برقی قبل از ه رچیزی به شرکت سازنده ی آن توجه می کنند زیرا بیشتر شرکت ها وسایل های برقی ای که می سازند دیرتر خراب شده و دارای گارانتی یک ساله یا 6 ماهه هستند.

 

اگر شما هر روز م وهای خود را سشوار می‌ کشید، پس خرید سشوار را ساده بگیرید. در حالی که شاید کیف پول تان از اینکه سشوار ارزان قیمت می‌خرید از شما قدردان باشد، اما قطعا موهای تان شما را نمی‌ب خشند. خرید یک سشوار خوب چرخشی یا حرفه‌ای، در وقت با ارزش شما صرفه‌جویی خواهد کرد و هر روز صبح، باعث شروع یک روز خوب می‌شود. اما شاید خیلی‌ها ندانند که سشوار خوب و کشیدن سشوار به مو ها چیست .

تنوع مدل سشوارها در بازار بسیار زیاد است که شامل: سشوار برس ‌دار چرخشی (گردان)، سشوار برسی غیر چرخشی ( حالت‌دهنده مو)، سشوار پایه‌دار سشوار حرفه‌ای (آرایشگاهی)، سشوار خانگی، سشوار نیمه حرفه‌ای، سشوار دیواری، سشوار مسافرتی و سشوار صنعتی می‌شود.

تفاوت اصلی سشوارها در قدرت موتور و میزان وات‌آن‌هاست. میزان وات بالا بهتر از میزان حرارتی بالا است. حرارت بالا به موها آسیب می ‌زند. یکی از نکات مهم هم میزان صدای سشوار است و اگر به دنبال سشوار بی ‌صدا هستید، به سراغ سشوار ارزان قیمت و قدیمی نروید که این خ.استه یتان را براورد نمی کند . 

سعی کنید حتمی در هنگام خرید سشوار دقت کنید تا بهترین مدل از سشوار را انتخاب و خرید کنید. وسایل های بهداشتی و آرایشی چیزی هست که هم مردان و هم زنان بیشتر از هرچیزی به آن توجه میکنند سشوار نیز جزو مهم ترین وسایل آرایشی است پس وجود آن لازم است.

سشوار ها در انواع مدل ها ساخته شده اند که خرید آن بستگی به سلیقه و نیاز شما نیز دارد برای مثال این سشوار ها در انواع رنگ ها و اندازه ها ساخته شده اند و سشوار مخصوص زنان و مردان ساخته شده اند در هنگام خرید این سشوار ها باید بیشتر وقت بگذارید و بهترین مدل های این سشوار ها را بخرید. 

 سشوار خانگی

دسته بندی سشوارها

خانگی، نیمه حرفه ای و حرفه ای

سشوارهای براساس توان و اندازه و ویژگی های مختلفی به سه دسته خانگی، نیمه حرفه ای و سشوار حرفه ای دسته بندی می شوند:

مدل‌های خانگی

توان کم، سرعت کم، حرارت کم و تنظیمات ساده دارند که برای سشوار کشیدن عالی توصیه نمی شوند و بیشتر برای خشک کردن موها کاربرد خواهد داشت  و هرچند که قیمت ارزان ‌تری دارند اما توصیه نمی کنیم برای خرید سشوار، این مدل ها را انتخاب کنید. بیشتر شبیه اسباب بازی کودکانه هستند تا سشوار با عملکرد عالی !

مدل‌های نیمه حرفه‌ای 

سرعت متوسط و حرارت متوسط و تنظیمات کمی بیشتر نسبت به مدل های خانگی دارند و همچنین بازه قیمتی متوسطی دارند. و این سشوار برای کسانی که به دنبال یک سشوار خوب و با قیمت ارزان هستند بسیار مناسب است 

مدل‌های حرفه‌ای

این مدل ها تمام چیزی هست که شما به آن نیاز دارید. شاید فکر کنید شما یک آرایشگر حرفه ای نیستید و استفاده از این مدل ها هزینه اضافی است اما واقعیت خلاف این موضوع است. مدل های حرفه ای به سرعت و براحتی به موهای شما حالت داده و با ویژگی ها و لوازم جانبی مناسب مانند یک آرایشگر حرفه ای می توانید موهای خود را سشوار بکشید و آراسته کنید. تجربه ما اثبات کرده است که حتما با خرید سشوار حرفه ای و استفاده از مدل های پیشرفته و حرفه ای رضایت کامل را بدست خواهید آورد.

 سشوار چرخشی

سشوارهای آیونیک (یون دار)

اگر موهای ضخیم و یا فر دارید خرید سشوارهای آیونیک برای شما بسیار مناسب است. سشوارهای آیونیک، با یون‌های منفی از حجیم شدن موها جلوگیری کرده و باعث می‌شود موها درخشندگی بیشتری پیدا کنند و همچنین سریعتر خشک شوند.

اگر موهای شما نازک و ظریف هستند بهتر است خرید سشوارهای ایونیک و یون دار را انتخاب نکنید و به سراغ بقیه مدل های سشوار ها بروید . 

سشوار سرامیکی

فضای داخلی سشوارها با مواد سرامیکی و یا چینی پوشیده می‌شود تا گرما به شکل یکنواخت و بدون داغ شدن بدنه سشوار به بیرون رانده شود. سشوارهای با پوشش سرامیکی برای هر نوع مویی مناسب خواهد بود.

در کنار پوشش سرامیکی ویژگی آیونیک یا همان یون‌های منفی باعث م ی‌شود موهای شما سریع تر خشک شده و از وز و فر شدن موهای شما جلوگیری بکنید . 

بعضی از مدل‌های پیشرفته و جدید دارای تکنولوژی مادون قرمز هستند که باعث می‌شود گرما به داخل موهای شما نفوذ کرده و از داخل به سمت بیرون خشک شود.

سشوارهای تیتانیومی

اگر حجم موهای شما بسیار زیاد است و به گرمای بیشتری نیاز دارید سشوارهای تیتانیومی برای شما مناسب است. سشوارهای تیتانیومی زمان خشک کردن کوتاه تری به ارمغان می‌آورند. همچنین این سشوارها سبک تر بوده و استفاده آسان تری از آن خواهید داشت . 

قدرت (توان) سشوار را در نظر بگیرید

قدرت سشوار به ما می ‌گوید که چقدر قوی و پر سرعت خواهند  بود. هرچه توان سشوار (که با عدد وات معرفی می‌شود) بیش تر باشد می‌ توانید با سرعت بیش تری موهای خود را خشک کنید. مدل‌های با توان ک متر ارزان تر می باشند  و در اغلب موارد به علت عدم کارایی مناسب دوباره اقدام به خرید سشواری با توان بالاتر خواهید کرد. به طور کلی حداقل توان مناسب برای یک سشوار ۱۵۰۰ وات و بیشتر است. قدرت در خرید بهترین سشوار از اهمیت زیادی برخوردار است .

سشوارهای حرفه ای با توان ۲۰۰۰ وات

اگر موهای ضخیم و پر حجم دارید بهتر می باشند خرید سشوار با توان ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ وات را در نظر بگیرید. این مدل‌ها به سشوار حرفه ای معروف هستند و در آرایشگاه‌ها استفاده زیادی دارند. پس با خرید سشوار با توان بالا به کیفیت سشوار کشیدن یک آرایشگاه در خانه خود خواهید رسید.

به وزن سشوار توجه کنید

برای خرید بهترین مارک سشوار حرفه ای شاید در ابتدا خیلی به این موضوع فکر نکرده باشید  اما توصیه ما به شما این هست که به دنبال خرید سشوار مدل‌های سبکتر با توان بالا باشید. بهرحال از نگه داشتن سشوار یک کیلوگرمی در بالای سر خود در زاویه‌های متفاوت بعد از چند دقیقه خسته خواهید شد. وزن مناسب برای تجربه بهتر سشوار کشیدن موها چیزی حدود ۵۰۰ گرم است.

مدل با تنظیمات حرارتی و سرعت متنوع را انتخاب کنید

تا به اینجا درباره قدرت و وزن و چند ویژگی دیگر در خرید سشوار صحبت کردیم، همچنین مدلی را انتخاب کنید که تنظیمات حرارتی متنوعی داشته باشد. مدل‌های خوب دارای چند سرعت مختلف و چند درجه حرارت متفاوت هستند.

برای موهای ظریف و یا خشک و شکننده ، درجه حرارت کم مناسب است.

برای موهای معمولی، درجه حرارت متوسط مناسب است.

برای موهای ضخیم و خیس درجه حرارت زیاد مناسب است

ویژگی های دیگر سشوار یعنی قابلیت های اضافی 

قابلیت باد سرد

اگر می ‌خواهید موهای شما درخشندگی خاصی داشته باشد و از وز شدن موها جلوگیری کنید، خرید سشواری را مدنظر قرار دهید که قابلیت باد سرد را داشته باشد. با این ویژگی در انتهای زمان سشوار کشیدن، دکمه باد سرد را فشار داده و با باد سرد سشوار موهای خود را به اتمام برسانید تا شاهد درخشندگی و سشوار مناسب موهای خود باشید.

از قابلیت باد سرد زمانی که تقریبا موهای شما 80٪ خشک شده اند استفاده کنید و از گرمای اضافی بروی موهای خود بکاهید. قطعا اگر می خواهید بهترین سشوار بازار را انتخاب کنید . داشتن باد سرد می تواند بهترین قابلیت مورد نظر ما باشد . 

دیسپانسر

دیسپانسر یک وسیله جانبی بوده  و اضافی برای سشوار کشیدن بهتر موهای موج دار است تا حالت زیبایی خود را حفظ کند. دیسپانسر به صورت وسیله جانبی جداشدنی بروی سشوار شما نصب خواهد شد.

سری متمرکز کننده هوا

وسیله جانبی دیگری که در سشوار کشیدن بهتر موهای شما به کمک ‌تان می‌آید، متمرکز کننده است. این وسیله برای صاف کردن موها عملکرد بی نظیری دارد و در انتهای سشوار نصب می ‌شوند. این وسیله جانبی همچنین به جلوگیری از وز شدن موهای شما کمک خواهد کرد.

برای استفاد بهتر همزمان با برش کشیدن موهای خود با سشوار مسیر برس را دنبال کنید به این صورت به سرعت می‌توانید حالت دلخواه را به موهای خود دهید.

قیمت مشخصات و خرید

ما در این مقاله راجب به انواع سشوار با شما سخن گفتیم و ویژگی ها مهم و فاکتور هایی برای خرید برای شما توصیه کردیم شما می توانید برای خرید به سایت هفت ویک مراجعه کنید .

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!