هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

بهترین و جدیدترین مدل بستن شال و روسری _هفت ویک96880

۱۳۹۹/۱۱/۲۳ سپیده ایمانپور

اگر می خواهید در سال نو خوش پوش تر باشید  و متفاوت تر لباس بپوشید ادامه این مطلب به شما کمک خواهد کرد  تا جدید ترین مدل بستن شال و روسری را بیاموزید و در عید نوروز امسال بیشتر بدرخشید. تصاویری از بستن شال و روسری بسیار شیک و زیبا را در ادامه ببینید . 

هر چه قدر به سال نو نزدیک تر می شویم خانم ها دوست دارند ترفند های جدید تری برای زیبا تر شدن یاد بگیرند . همچنینی یکی از روش های بهتر دیده شدن صورت و چهره درست و متفاوت بستن شال و روسری است که ما در ادامه روش هایی برای ایده های نو و جدید برای بستن شا و روسری برای تان خواهیم گفت با ما همراه باشید ‌

قبل از اموزش نوع و انواع مدل بستن روسری وشال باید بدانید که شال و روسری که انتخلب می کنید باید معیار های زیر را داشته باشد ‌.

۱ . با رنگ پوست شما هم خوانی داشته باشد 

۲ ‌ سعی کنید از مدل های ساده کمتر استفاده کنید چون دوره ی شال و روسری ساده گذشته و همروزه از شال و روسری چند رنگ و طرح دار استفاده می کنند .

۳ . شال و روسری را که می خرید در هین خرید به مدلی که دوست دارید ببندید . تا اندازه و مدلی که دوست دارید تنظیم شود . 

بعضی از مدل ها نیاز مند به شال ها و روسری های یلند قد و بعضی دیگر نیاز مند به ۳ گوش و ۴ گوش هستند پس اول مدل خود را بپسندید و بعد با توجه به الگوی خود تصمیم به خرید بگیرید .

۴ . سعی کنید از شال و روسری نرم بخرید چون روی سر شما سر نمی خورد و لازم نیست سریع سریع خود را در اینه ببینید و دوباره از نو ببندید .

قیمت مشخصات و خرید انواع شال و روسری 

در ادامه در پایین عکس های مختلف و مدل های مختلفی به صورت مرحله به مرحله گذاشته می شود تا شما بتوانید به نحو احسنت شال و روسری الگوی دلخواهتان را ببندید و چهره تان را زیبا تر نشان بدهید .

شما می توانید برای خرید انواع شال و روسری به سایت هفت و یک مراجعه کنید و شال و روسری دلخواه خود را با کیفیت بهتری و قیمتی بهتر و همچنین با انواع مختلف رنگ و تنوع در طرح انتخاب کرده و خریداری کنید همچنین می توانید در موقع خرید شال و روسری از مشاور ها کمک بگیرید و سوال های خود را بپرسید . 

Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!