هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

ترفند های کوچک شدن شکم_هفت ویک72998

۱۴۰۰/۲/۲۴ سپیده ایمانپور

کوچک کردن شکم یکی از مهم ترین مسائلی است که ، برای داشتن تناسب اندام زیبا باید شکم تان را کوچک کنید.  زیبایی اندام در بسیاری از موارد به داشتن شکمی صاف و تخت وابسته می باشد . برای داشتن شکم کوچک و همین طور خوش فرم جلوه کردن لباس بر تن که در پی آن سلامتی نیز حاصل خواهد شد، لازم به پیش گرفتن ترفند هایی  هستید که ما در ادامه برخی از این روش ها را برای شما معرفی خواهیم کرد. 

کوچک کردن شکم؛ دغدغه بزرگی نیست این یک شعار نیست ما در ادامه با ترفند های ارائه شده برای تان ثابت خواهیم کرد. 

امروزه برای داشتن تناسب اندام ترفند هایی  بسیار موثری مشخص شده است. وقتی فرد مصمم می شود و اراده قوی برای خوش اندام شدن داشته باشد، تقریبا نیمی از مسیر برای دست یافتن به آن را طی کرده است.

چون که تنها می‌توان با رعایت چند نکته کلیدی به این منظور پسدا کرد. تغییراتی در سبک زندگی که بسیار سطحی و آسان می باشد که در  طی این  چند ماه، می‌تواند تاثیرات چشمگیری را برای فرد بروز دهد.

گزینه‌های متفاوتی طی سال‌های اخیر برای داشتن تناسب اندام و کوچک کردن شکم ارائه گشته است که یکی از آن ها جز  عمل‌ های جراحی محسوب می‌شود. با وجود اینکه این جراحی‌ ها به سرعت نسبتا زیاد  سبب تناسب اندام می‌ شوند، ممکن است آسیب‌ های جدی را برای بدن به همراه داشته باشند. 

ترفند هایی برای کوچک کردن شکم

افرادی که بدون انجام هرگونه عمل روی بدن خود، سعی بر ایجاد تناسب اندام و کوچک کردن شکم خود ایجاد  می‌کنند. در این متن موارد مناسبی برای همه افراد ارائه کرده‌ایم که بسیار موثر هستند و به بهتر شدن تناسب اندام کمک خواهند کرد. 

دغدغه مهم برای رفتن به مهمانی و مراسم‌ های دورهمی هایز ، ممکن است زیبا بودن لباس در تن باشد که به همین دلیل نیاز به کوچک کردن شکم ایجاد خواهند شد. 

البته که سلامتی مهم‌ تر از فرم اندام است اما اگر کمی با خودمان رو راست باشیم، پی خواهیم برد که هیچوقت پیروی از روند تغذیه‌ای سالم به نسبت نیازهای بدن، در کنار فعالیت بدنی روزانه که کیفیت عمر را افزایش می‌ دهند  چربی شکمی را ایجاد نمی‌کند.

بهتر است قبل از اعتماد به رژیم‌های کوتاه مدت که قول کاهش وزن در بازه زمانی مختصر و  کوتاه را می‌دهند، از راهکارهایی که در این متن برای کوچک کردن شکم ارائه شده است کمک گرفت.

اعتدال در مصرف کربوهیدرات

اکثر غذاهایی که مصرف می‌شوند به عنوان وعده‌های اصلی حاوی مقدار زیادی کربوهیدرات می باشند مثل برنج . البته که بدن برای بازسازی بسیاری از بافت‌های خود و تامین انرژی نیاز به دریافت کربوهیدرات دارد.

کوچک کردن شکم با رژیم لوکرب

پس این موضوع نشان می‌دهد که به هیچ وجه نباید مصرف آن ها را نباید  قطع شود. تنها بهتر است در حد اعتدال مصرف شوند و ترجیحا از غلات سبوس‌دار و کامل استفاده شود.

برای کم تر کردن مصرف کربوهیدرات می توانید از انواع سالاد میوه و سبزیجات که فیبر بالایی دارند به عنوان پیش غذا و همین طور نوشیدن یک لیوان آب، نیم ساعت قبل از غذا استفاده کرد. از این طریق کربوهیدرات کمتری به بدن خواهند  رسید. 

قطع مصرف شیرینی‌جات و قند

برای رسیدن قند مورد نیاز بدن حتما نباید از قند های مصنوعی  استفاده نمود. توجه به این نکته که مصرف میوه‌ها و میوه خشک می‌تواند قند مورد نیاز بدن را تامین کند نکته ضروری است که بهتر است در نظر گرفته شود.

حذف قند برای کوچک کردن شکم

اگر از بزرگ بودن شکم خود ناراحت هستید باید با زیاده روی در مصرف شیرینی‌جات ها مثل  ، کیک خامه‌ای، نوشابه‌های قندی و گازدار و همینطور انواع آبنبات‌ها، خداحافظی کنید و مدتی این خوراکی ها را مصرف نکنید 

مصرف پروتئین بیش تر 

با کاهش وزن کلی می‌توان به کوچک کردن شکم نیز منجر شد. برای این منظور نیاز است  از پروتئین بیشتری استفاده کرد تا بدن به جای سوخت عضلات بدن، از پروتئین دریافتی انرژی مورد نیاز را تامین خواهد کرد 

 

منابع پروتئینی مانند تخم مرغ، انواع غذاهای دریایی مثل ماهی ها و جلبک ها ، انواع حبوبات و گوشت‌ قرمز یا سفید منابعی غنی از پروتئین هستند که بهتر است در برنامه روزانه گنجانده شوند.

مصرف بیشتر انواع میوه و سبزیجات

از آنجایی که سبزیجات فرایند چربی سوزی را به طور  معکوس می‌ کنند، برای رسیدن به کاهش وزن و از بین رفتن چربی‌های شکمی، بسیار موثر هستند

از این رو بهتر تر  است که از میوه و سبزیجات بیشتری برای کوچک کردن شکم استفاده کرد و از آنها به عنوان پیش غذا و یا میان وعده‌ ها استفاده  نمود . نکته مهمی که این راهکار به همراه دارد، این است که از ایجاد یبوست جلوگیری می‌شود.

آب کردن سریع شکم و پهلو با ورزش

برای داشتن شکم تخت بهتر است روزانه بین 40 دقیقه الی 1 ساعت فعالیت بدنی منظم و ورزش هوازی انجام شود. بهترین ورزش‌ها برای از بین بردن چربی‌های اطراف کمر شامل موارد زیر می‌ تواند باشد 

پیاده روی سریع

دویدن

تی آر ایکس

زومبا

ایروبیک

انواع رقص

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!