هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

کادو ست ولنتاین _هفت ویک

۱۳۹۹/۱۱/۲۴ سپیده ایمانپور

ولنتاین روز ۲۵ بهمن ماه هر سال است که به ان روز عشق گفته می شود و در سر تا سر جهان جشن های بزرگی بین عاشق ها گرفته می شود .البته این جشن را امروزه بین زوجین نیز رواج یافته و ان ها هم این روز را جشن می گیرند .

همان طور که می دانید ولنتاین روزی می باشد که کشیش ولنتاین در این روز شهید شده حال افسانه های زیادی راجب به شهید شدن ولنتاین وجود دارد که در نهایت و خلاصه ی همه ان ها به این دلیل است که ولنتاین در راه عشق و برای عشق جان خود را فدا کرده است .

بیش ترین افسانه ایی که راجب به این روز وجود دارد این است که در زمان های قدیم یکی از پادشاهان روم ازدواج سربازان قوی و نیرومند خود را در یک روز و به طور ناگهانی امری غیر ممکن و جرم دانست . ولنتاین کشیشی بود که از شنیدن این خبر بسیار ناراحت شد او با خود اندیشید و از ان پس هر سرباز به دختری علاقه داشت و عشق ان ها دو طرفه بود ولنتاین به طور مخفیانه بین ان ها عقد می خواند و به صورت ازدواج می کردند گ در یکی از روز ها خبر به پادشاه روم می رسد و حکم دست گیری ولنتاین را می دهد و وقتی این واقعه را ولنتاین تایید می کند شاه حکم زندانی شدن او را می دهد . مدت ها بعد ولنتاین در زندان عاشق دختر زندان بان می شود و این امر باعث می شود که حکم اعدام وی صادر شده و در این روز اعدام شود و از ان پس مردم در روز شهید شدن وی را جشن می گیرند و از ان به عنوان روز عشاق یاد کرده و بهم هدیه می دهند .

خب یک روز هم در ایران باستان وجود داشت که روز عشق خوانده می شوده و در این روز هم بین عشاق جشن گرفته می شده . در ایران باستان به دلیل شادی مردم و دلایل مختلف هر ماه نامی داشت و همچتین هر روز هم دارای نام مخصوصی بود و وقتی نام ماه با روز یکسان می شد ان روز را جشن می گرفتند و البته این روز ها دلایل دیگری هم داشتند . مثلا روز ۶ مهر نام داشت و در ماه مهر به عنوان مهرگان یاد شده و جشن می گرفتند روز ۵ هم سپندار می نامیدند که با اسم ماه اسفتد یکی بوده و این روز را جشن می گرفتند البته دلیل دیگر این امر به این دلیل بوده که روز زمین نام داشته و زمین با عشق و محبت خودش را در اختیار انسان ها قرار داده و سر تا سر جهان گسترده شده است پس این روز را به افتخار زمین روز عشق نامیده . و در این روز همسران خانم های خود را بر تخت مادشاهی می نشاند و به این ها هدیه می دادند و شادی می کردند .

 

شاید برای شما هم سوال باشد که به چه دلیلی سپندار مذگان را روز ۲۹ بهمن جشن می گیرند ؟ به دلیل که در زمان باستان هر ماه ۳۰ روز داشته و سپندار روز ۵ اسفند بوده ولی اکنون که ماه ها ۳۱ روز شده سپندار مذگان ۲۹ بهمن ماه است .

 

سوال دیگر می تواند این باشد که چرا بیش تر عشاق به هم هدیه خرس می دهند؟

به دلیل نرمی و لطافت خرس ها دختر خانم ها عاشق خرس هستند و دوست دارند به ان تکیه بدهند و گاها به موقع خواب ان را بغل کنند و همچنین عروسک های تدی در سایز و رنگ های مختلف وجود داشته و به خاطر هدیه دادن دارای جنس های فوق العاده بوده و به سختی خراب می شوند . از دلایل دیگر می توان به گوش شنوا داشتنه این عروسک ها اشاره کرد .

گاها هر فردی نیاز دارد که بنشیند و حرف بزند و تنها نباشد و در این مواقع بهترین گزینه خرس است .

سوال بعدی می تواند این باشد که چگونه خانه خود را برای ولنتاین حاضر و اماده کنیم می توانید برای این منظور به عکس های بعدی مراجعه کنید تا ایده هایی بگیرید 

چرا کادو های ست ؟

کادو های ست مجپوعه کادو هایی است که نصف یا بخشی از ان دست دختر و قسمتی دیگر ام دست پسر می باشد مثل دستبند های جفت که در قسمتی خاصی از ان ماه و یا سال اشنایی و یا همچنین اول اسم شان را حک می کنند تا با نگاه کردن به ان یاد عشق بین شان بیوفتند 

و یا قلب های ست که وقتی نزدیک هم هستند مانند اهن ربا چفت هم می شوند البته به جز قلب ، مدل های پازل مانند دارند که می توانید یه جمله خاص و یا هر چیزی که برای تان باارزش است را روی ان ها بنویسید شما می توانید این تیکه ها را به عنوا گردنبند یا دستبند و همچنین می توتنید به عنوان جا کلیدی کنار خود داشته باشید .

از دیگر کادو های ست می توان به قاب گوشی اشاره کرد که یک تصویر بر روی دو قاب است و یا تیکه و بخشی از یک تصویر در پشت یک  قاب و بخش دیگر ان روی قاب بعدی وقتی کنار هم قرار می گیرند تصویر کامل می شود خوبی این کادو ها این است که می توانید عکس دلخواهتان را روی ان چاپ کنید .

پک های ولنتاین از دیگر کادو های ست است که شما می توانید برای هم بخرید پک ها دارای محتویات متفاوتی هستند که شما می توانیدبه انتخاب خود ام را تغییر دهید ولی بیشتر ان ها دارای یک عروسک + گل + خوراکی های دلخواه فرد در ان است . 

قیمت مشخصات و خرید 

شما می توانید برای خرید کادو و وسایل تزئین به سایت هفت و یک مراجعه کنید

Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!