هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

بادی چست و انواع ان _هفت ویک47589

۱۴۰۰/۵/۱۷ سپیده ایمانپور

در اصل بادی یک لباس و پوشش یک پارچه و یک سره و یک تکیه و چسبان و فیت است که قفسه‌ی سینه ، شکم و محل انشعاب بدن را می‌پوشاند و در عین حال کاربرد یک مایو را نداشته باشد و شما در ان احساس راحتی لازم را داشته باشید. 

فرم یک لباس بادی در اصل مشابه یک مایوی شنای یک تکیه و یک سره  است اما جنس و پارچه‌ی مختلفی دارد. بادی ها را معمولا از پارچه‌های متفاوتی چون نخ ، چرم ، گیپور ، توری یا دانتل، نایلون، ساتن و.......  تولید می‌کند. همچنین معمولاً در پارچه‌ی این گونه از محصولات از الیاف‌های کشسانی همچون اسپنادکس به منظور خوش فرم تر ایستادن بر بدن استفاده می‌شوند. 

تاریخچه‌ی فراگیر شدن اینگونه از لباس به طراحی کلیر مک کاردل (Claire McCardell) در دهه‌ی ۱۹۵۰ میلادی در آمریکا باز می گردد. 

کاربردو موارد استفاده  لباس‌ بادی

بادی ها ممکن می باشند  با طراحی‌های متفاوت تولید شوند و کاربردهای مختلفی داشته باشند. این لباس‌ها می‌توانند دارای یقه باشند یا بدون یقه یا هر گونه که شما دوست داید باشند. می‌توانند آستین دار یا بدون آستین و پادار یا بدون پا باشند.

برخی از این گونه از لباس های زنانه به منظور شکل دادن به بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند و کاربرد آنها پوشیدن در زیر لباس‌های مجلسی ( به عنوان گن و.... می باشد)  کاربرد این بادی ها در خوش فرم تر کردن بدن و بهتر ایستادن لباس اصلی و لباس مجلسی شما می‌ باشند. در واقع با پوشیدن یک لباس یک تکیه مناسب می‌ توان بدون آن که فرم لباس مجلسی یا لباس مهمانی شما خراب شوند  ظاهر و جلوه‌ی بهتری به ظاهر و لباس اصلی خود بدهید.

در حالی که انواع دیگر بادی بیشتر به عنوان لباس خواب مورد استفاده هستند. همچنین از بادی های نخی به عنوان یک لباس زیر زنانه‌ی با پوشش بالا و راحت استفاده می‌شود.

بادی های فانتزی و جذاب نیز در طرح‌ ها و شکل های و مدل های متعددی تولید می‌شوند که از زیبایی بالایی برخوردار می‌باشند. امروزه استقبال از بادی های فانتزی بدلیل جذابیت و در عین حال قیمت اقتصادی این محصولات، رو به افزایش می‌باشد.

نکات مورد استفاده 

* با استفاده از بادی زنانه به راحتی می توانید پهلو ها  و برجستگی های کوچک اندام خودتان را به سمت داخل بکشید و برجستگی های کوچک شکم و پهلو ها را پوشانده و آن را صاف نشان دهید. و به اندام و لباس خود فرم بهتری بدهید. 

*شما می توانید به راحتی با استفاده از یک بادی یقه باز در زیر یک کت ساده ، زیبایی و جذابیت سینه و استخوان های ترقوه خودتان که از نقاط زیبا اندام هر خانمی است . را چند برابر افرایش بدهید. 

* از آن جا که لبای های بادی زنانه جذب و کششی هستند.با استفاده از آن ها می توانید جلوه ای باریک ،خوش فرم و جذاب در قسمت کمر شلوار و یا دامن خود ایجاد کنید. و دیگر نگران بیرون زدن بلوز از شلوار یا دامن و چهره ناخوشی از لباس خود نباشید.

*از لباسی استفاده کنید که پارچه آن چسبندگی نداشته باشد.و نازک نیز نباشد .تا لباس روی شما با بادی که در زیر لباستان استفاده کرده اید ایجاد اصطکاک و گرما ایجاد نکند و به لباس شما نچسبد.و ظاهر لباس شما را چروک خورده ، چین دار و خراب نکند.

*اگر شما لاغر نیستید و دارای برجستگی هایی هستید که دوست ندارید دیده شوند . از رنگ های تیره برای لباس خودتان استفاده کنید. چون رنگ های تیره اندام شما را کشیده تر و باریک نشان می دهند . و ایراد های اندام شما را می پوشانند.

*وقتی از بادی استفاده می کنید. برای افزایش جذابیت و شیکی بیشتر از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید .چون کفش های پاشنه بلند نقش مهمی را در کشیده تر کردن و زیباترنشان دادن اندام خانم ها و جذابیت و شیکی لباس شما بازی می کنند.

*با استفاده از بادی با رنگی که با لباس روی شما تضاد دارد و متفاوت است . با هزینه ای کمتر و به راحتی می توانید به لباس خود تنوع دهید وکاری کنید که لباس روی شما خاص تر جلوه کند.

*از آنجا که بادی لباسی یک پارچه و یک دست است .با استفاده از بادی به عنوان لباس زیر دیگر لازم نیست نگران جمع شدن و قرار گرفتن نامناسب لباس زیر و یا نمایان شدن خط شورت خودتان باشید.

*همچنین با توجه به این که ، معمولا با استفاده از بادی اندام خانم ها صاف تر و کشیده تر به نظر می رسد. شما می توانید به راحتی با استفاده از یک کمربند نازک ،یا پارچه های رنگی به قسمت کمر خود حالت و جلوه ای خاص ایجاد کنید .همچنین سادگی و یک نواختی لباس خود را هم از بین ببرید و به جذابیت لباس و اندام خود بیایید 

چگونه بادی بپوشم؟

بادی را می‌توان با شلوار جین، زیرشلواری،؛  دامن و شلوارک پوشید (هر لباس پایین‌تنه‌ای که فکر کنید، احتمالاً می‌توانید آن را با بادی بپوشید). بادی‌ها می‌توانند از لباس‌های غیررسمی تا رسمی و حتی چشمگیر و سکسی متنوع باشد.

وقتی با بادی خود تیپ غیررسمی و راحت می‌ زنید، برای اینکه ظاهر جذاب‌ تری داشته باشید به سبک‌های ساده با پارچه‌های کش‌ دار فکر کنید . بادی‌های کلاسیک مانند گزینه‌ های راه‌راه و کش‌ باف ساده همراه با شورت های جین و کتان و حتی شلوار گرمکن یا شلوار سنگشور شده و پاره عالی به نظر می‌رسد.

کفش‌های کتانی یا پاشنه کوتاه و شاید حتی یک ژاکت جین را سریع بپوشید و خودتان را برای آخر هفته آماده کنید تا بدین وسیله بتوانید هر کاری که دوست دارید انجام دهید و با دوستانتان دور هم جمع شوید

به همین راحتی می توانید از بادی استفاده کنید و تنوع بیش تری در استایل خود ایجاد کنید 

قیمت مشخصات و خرید 

ما در این مقاله انواع بادیرا برای شما توضیح داده و کارامدی و طرز استفاده از ان را برای شما شرح دادیم شما می توانید برای دیدن نمونه های بیشتر وخریدبه سایت هفت و یک مراجعه کنید و یک خرید با تنوع بالا و ارسالی سریع را تجربه کنید.  

Card image cap
Card image cap
Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!