هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

خرید انواع جدیدترین [شورت نخی و اسلیپ مردانه] - هفت و یک

۱۳۹۹/۱/۴ زهرا یزدانی

انواع شورت مردانه
لباس زیر مردانه انواع متنوعی دارد، اما دو نوع اصلی Briefs و Boxer Shorts در کشور ما با نام‌های اسلیپ و پادار شناخته می‌شوند. در این مطلب مزایا، معایب و کاربردهای هر یک از انواع لباس زیر مردانه را بررسی خواهیم‌کرد.
بیکینی ها: شورت های بیکینی عقلب از ناحیه پشت پارچه پهن تری داشته و روی باسن را می پوشاند و قسمت کمربندی آن اغلب از جنس نخ هست و پوشش از کناره ها کم می باشد.

مدل پسرانه: شورت هایی که پادار بوده اما بسیار کوتاهتر نسبت به شورت های پادار پسرانه است. این نوع شورت ها از بازی و پوشش بوکسر ها الهام گرفته شده اند. نمونه محصول، کلیک کنید.

شورت اسلیپ: میرسیم به یکی از پر استفاده ترین شورت ها که اکثرا با آن آشنا هستیم. این نوع شورتا ناحیه باسن را به صورت کامل پوشش میدهند و معمولا ناحیه ای که پوشش می دهند از زیر ناف شروع می شود. به طور کلی در سه شکل تولید می شوند. بلند، متوسط و کوتاه که به ناحیه ی پوشش زیر شکم مربوط می شود. نمونه محصول، کلیک کنید.


اغلب طرح بلند این نوع از شورت ها رو با کش های گن شکلی در قسمت فوقانی مشاهده کرده ایم که کمک میکند اندام لاغر تر و خوش فرمتر نشان داده شود.
شورت Hipsters : این نوع شورت ها از ناحیه پشت پوشش کمتری نسبت به شورت های اسلیپ دارند.

شورت های Tanga , Tongo: نمای جلو شبیه به بیکینی است و نمای پشت ناحیه ی هلال وار بوده و منطقه کمتری را می پوشاند و از منطقه کمری هم ناحیه ی کمتری را می پوشاند.
این شورت ها از نوع فانتزی بوده و در خیلی موارد علاوه بر نخ از مواد دیگر چون چرم و نایلون و پلی استر و لاتکس نیز دوخته می شود.

شورت G-string: شورتی که یک تکه پارچه کوچک در قسمت پشت داشته و آن را با یک نخ به ناحیه ی کمری متصل می کند و در سال های اخیر محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. برعکس این نوع شورت همان شورت بندی یا لامبادا خواهد بود. شورتی که در ناحیه ی پشت دارای یک نخ است که متصل به قسمت کمری است و از جلو به پارچه کوچکی متصل است که ناحیه ی تناسلی را می پوشاند.

شورت مردانه اسلیپ (Briefs):
کاربرد: هنگام ورزش، استفاده روزانه، استفاده با شلوار جین، شلوارهای چسبان و اسکینی یا شلوارک
شورت مردانه اسلیپ مدل استاندارد این نوع لباس زیر است. این نوع لباس زیر پادار نیست و به همین دلیل برای موقعیت‌های مختلفی مناسب است. شورت مردانه مدل اسلیپ برای آقایانی مناسب است که تن‌خور جمع و جور و فیکس را در لباس زیر ترجیح می‌دهند. این نوع لباس زیر با سه نوع فاق کوتاه، متوسط و بلند طراحی می‌شود که قد فاق را باید متناسب با قد فاق شلوار انتخاب کنید.
شورت مردانه پادار (Boxer Shorts):
کاربرد: استفاده روزانه، استفاده با شلوارهای پارچه‌ای، شلوارهای گشاد و آزاد بلند
شورت مردانه پادار یا باکسر نوعی از لباس زیر نسبتا آزاد است که قسمت بالایی ران‌ها را تا حدی پوشش می‌دهد. این نوع لباس مردانه انواع متفاوتی از چسبان تا گشاد دارد. مزیت این نوع لباس زیر خنکی و راحتی زیاد آن است. به دلیل اینکه این نوع لباس زیر در محل اتصال ران‌ها درز ندارد، درز دوخت آن از زیر شلوار دیده نمی‌شود و بهترین انتخاب برای پوشیدن با شلوارهای پارچه‌ای است. در هنگام انتخاب این نوع لباس زیر به میزان چسبان یا آزاد بودن آن دقت کنید و آن را متناسب با تن‌خور شلوار خود انتخاب کنید.
ما در این بخش مقاله سایت هفت و یک انواع شورت مردانه و شورت مردانه عروسکی فانتزی و شورت مردانه اسپورت و شورت مردانه ارزان قیمت و شورت مردانه شیک و شورت مردانه طرح دار و شورت مردانه طرح گرک و شورت مردانه اسپرت جدید و شورت مردانه بافتنی و شورت مردانه پادار و شورت مردانه پادار- دکمه دار – جیب دار
و شورت مردانه ضد حساسیت و شورت مردانه طرح زنانه و شورت مردانه طرح شطرنجی و شورت مردانه اسلیپ مردانه جدید و شورت مردانه نخی و شورت مردانه اسلیپ ترک و شورت مردانه لامبادا و شورت مردانه پادار مردانه و شورت مردانه پادار گیاهی و شورت مردانه اسلیپ رنگی طرح دار و شورت سونا مردانه و شورت ورزشی مردانه و ست شورت و رکابی مردانه را به شما معرفی کرده ایم.

شورت یک بار مصرف چیست؟

شورت های یک بار مصرف معمولا از جنس پنبه ای دارند. از آنجا که شورت یک بار مصرف باید کاملا خاصیت جذب رطوبت داشته باشد برای ساخت آن از پنبه استفاده می کنند. این گونه شورت ها خاصیت کشسانی دارند و سایزبندی خاصی ندارند و عموما توسط کسانی مورد استفاده قرار می گیرد که بیماری خاص ناحیه ی تناسلی دارند یا اینکه جهت عمل یا بیماری خاص در بیمارستان به سر می برند.

چند نکته مهم در انتخاب شورت مردانه
مهم‌ترین نکات خرید شورت مردانه چیست؟
زود به زود لباس زیر بخرید
تصور اکثر آقایان از لباس زیر این است که می‌توان آن را تا زمانی که واقعاً پاره و بلا استفاده نشده است، پوشید. یا این‌که خانم‌ها هستند که دوست دارند لباس‌زیرهای متنوع به تن کنند یا به دلیل ویژگی‌های خاص اندام تناسلی‌شان، لازم است که برای حفظ سلامت و رعایت بهداشت بیشتر، زود به زود لباس زیر بخرند. اما این تصورات به کل غلط است.
بهترین مدل شورت یعنی مدلی که مناسب اندام شما است
باکسر Boxer یا اسلیپ Briefs؟ سؤال این است؟ مدل‌های متنوع شورت به صورت کلی هیچ مزیت خاصی بر یکدیگر ندارند. یعنی نمی‌توان به طور قطعی گفت شورت باکسر به دلیل آن‌که امکان ارتباط دستگاه تناسلی با هوا را فراهم می‌کند، لزوماً و همیشه بهتر از شورت اسلیپ است. یا چون شورت اسلیپ می‌تواند تا حد زیادی از دستگاه تناسلی مراقبت کند، پس باید همیشه شورت اسلیپ به تن کرد. در واقع این‌که کدام شورت مردانه بهتر است به دو موضوع بستگی دارد.
یک این‌که سلیقه شما کدام مدل را می‌پسندد؟ و دوم آن که ویژگی‌های فرم اندام چیست؟ در خصوص دلیل اول که خودتان باید تصمیم بگیرید. اما در مورد دوم، پیشنهادهایی وجود دارد. به طور مثال شورت اسلیپ بیشتر مناسب مردانی است که :
ران‌های پهنی دارند. بنابراین می‌خواهند به هنگام راه رفتن یا دویدن اصطکاک کمتری بین پوست بدن و پارچه لباس زیر ایجاد شود.
تمایل زیادی به پوشیدن شلوارهای جین و تنگ دارند. به همین دلیل پوشیدن شورت باکسر به خاطر ردی که روی پارچه شلوار از خود نشان می‌دهد مناسب آن‌ها نیست.
فعالیت فیزیکی آن‌ها در طول روز زیاد است. به همین سبب پادار بودن شورت تا حدی برای آن‌ها دست و پا گیر است.
ورزش می‌کنند و احتمال آسیب‌دیدگی دستگاه تناسلی در آن‌ها زیاد است.
طبع بدن آن‌ها زیاد گرم نیست. بنابراین پوشیدن شورتی که به تن می‌چسبد و امکان عبور هوا ندارد، برای آن‌ها مشکلی ایجاد نمی‌کند.
همان اندازه که حفظ بهداشت لباس زیر در حفظ سلامتی خانم‌ها نقش دارد، در مراقبت از سلامتی آقایان نیز مؤثر است. یعنی آقایان نیز باید به تعویض هر روزه لباس زیر خود عادت کنند. و البته حداقل هر ۶ ماه یک بار برای خرید شورت جدید هزینه کنند.


انواع طرح های شورت مردانه عروسکی
دراین بخش مقاله سایت هفت و یک ما انواع مختلف شورت مردانه فانتزی و شورت مردانه عروسکی وشورت مردانه عروسکی جدید و شورت مردانه باب اسفنجی و شورت مردانه طرح پرچم آمریکا را به شما معرفی میکنیم.
برای شستشوی لباس زیر مردانه به موارد زیر دقت کنید :
دوام لباس‌ زیر مردانه بیش از هر چیزی به شستن با دست بستگی دارد . انداختن‌ در لباسشویی هم تنها با قرار دادن آنها در کیسه توری و بدون حالت خشک‌کن قابل قبول است، در غیر این صورت این لباس‌ها با مداومتی که در پوشیدن آنها هست، کمتر از یک ماه دوام می‌آورند.
پس بهترین کار، شستن آنها با دست در آب خنک است. لباس‌های زیر همرنگ را با هم بشویید تا رنگ پس ندهد و بعد از شست‌وشو با فشار دست، آب آنها را بگیرید و آویزان کنید. با این کار مدت زیادی از این لباس‌ها با شکل و ظاهر سالم استفاده خواهید کرد.
مطمئنا همه ما وقتی لباس زیر نو می‌خریم که مخصوصا پول زیادی بابت آن پرداخت کرده باشیم؛ گاهی فراموش می‌کنیم که این لباس ها چطوری به دست ما رسیدند و برای اولین استفاده هیچ وقت آنها را نمی‌شوییم به دلیل آن‌که امکان دارد با شستن لباس ها رنگ آن‌ها عوض شود یا از فرم اولیه بیفتند. این مسئله در مورد هر نوع لباسی هم بی اهمیت باشد و کمتر به چشم بیاد در مورد لباس‌های زیر که استفاده می کنیم حساسیت ویژه ای پیدا می‌کند.
اما تا به حال از خودتان این سوال رو پرسید که چه کسی این لباس‌های زیر را دوخته است؟ یا چطور بسته بندی شده اند؟ در چه شرایط و کارتون‌هایی به مغازه رسیده‌اند؟ یا قبل از شما چه کسی آنها را پرو کرده است؟ هر زمان که هر کدام از این سوالات را با خود تکرار کنید مطمئنا اولین کاری که انجام می‌دهید شستن لباس‌های زیر حتی قبل از اولین استفاده
بعد از شستن لباس زیر آن را در معرض آفتاب خشک کنید.
به طور کلی معمولا لباس در هوای بسته خشک می شود و در محیط خانه هایی که آفتاب گیر نیستند، از حمام برای خشک شدن لباس استفاده می شود و به دلیل اینکه فضای این محیط مرطوب است و آفتاب گیر نیست، احتمال رشد قارچ و میکروب ها زیاد است. بنابراین حتی الامکان لباس هایتان را در فضای باز در معرض آفتاب خشک کنید. در غیر این صورت، می توانید از اتو استفاده کنید اما به این مساله توجه داشته باشید که اتوکردن لباس زیر باعث ضدعفونی کردن لباس نمی شود بلکه صرفا آن را خشک می کند.
تنگ و يا گشاد بود لباس زير مردانه و اهميت آن :
تنگ و يا گشاد بودن لباس زير مردانه به انتخاب خود شخص برمي گردد گشادي لباس راحتي بيشتري به فرد مي دهد و از نظر پزشکي هم توصيه بر لباس زير مردانه گشاد است چرا که لباس زير تنگ ايجاد حساسيت کرده و همچنين باروري فرد را تحت تاثیر قرار می دهد .
و اما پوشيدن و يا نپوشيدن لباس زير مردانه :
نپوشيدن لباس زير مردانه دربرخي موقيت ها مي تواند لذت بخش باشد اما متخصصان در مورد اين موضوع اخطار مي دهند .
اگر کاري انجام مي دهيد که منجر به عرق کردن مي شود نپوشيدن لباس زير مي تواند براي فرد ايجاد مشکل نمايد .

قیمت ، مشخصات و خرید شورت های مردانه ارزان
با توجه به توضیحاتی که در این مقاله ارائه داده ایم شما به راحتی میتوانید خرید شورت به صورت عمده و خرید اینترنتی شورت اسلیپ مردانه و خرید انلاین شورت اسلیپ مردانه و خرید شورت پادار مردانه ارزان و خرید شورت پادار کوتاه مردانه را انجام داده و از کیفیت فوق العاده محصولات موجود در سایت هفت و یک لذت ببرید.
آیا می‌دونین چه شورت هایی برای چه اندام هایی مناسبه؟! شورت‌های پادار و اسلیپ و نیم‌پا کیان تن پوش، راحتی و آرامش کلیه افراد را در هر سن و سایزی در نظر می‌گیره و شما رو برای تمام لحظات همراهی میکنه.
۱- اگه ورزشکار هستین، از شورت‌های پادار (باکسر) استفاده کنین.
در صورتی که شما جزو دسته افرادی هستین که میزان عرق کردن بدنتون زیاده و یا پوست حساسی دارین، شورت‌های مردانه پادار (باکسر) رو حتما انتخاب کنین.
برای افرادی که لاغرترن و پاهای باریکتری دارن این شورت‌ها گزینه خوبیه. ولی دقت کنین، اگه از شلوارهای تنگ یا شلوار جین استفاده می‌کنین، این شورت‌ها گزینه مناسبی نیست چون ممکنه روی شلوار رد بندازه.
شورت‌های پادار اغلب مورد پسند ورزشکاران و افراد میانسال هم هست. این شورت‌ها از عرق سوز شدن پاها در هوای گرم و فعالیت زیاد جلوگیری میکنه. پس اگه راحتی بیشتر براتون مهمه از این شورت‌ها استفاده کنین.

۲- اگه ران‌های بزرگی دارین، از شورت‌های اسلیپ (بریف) استفاده کنین.
افرادی که ران‌های درشت و چاقی دارن، این شورت گزینه مناسبیه. شورت اسلیپ بیشتر مورد علاقه جوانان و نوجوانانه و برای استفاده زیر شلوارهای جین و شلوارک‌ها هست.
اگه خنکی و تهویه مناسب و در عین حال چسبان و جمع و جور بودن شورت مورد نظرتونه از شورت های اسلیپ استفاده کنین. - اگه باسن بزرگی دارین، شورت نیم پا (ترانک) بپوشین.
اگه اندامی خوش‌تراش و باسن بزرگی دارین از شورت نیم پا (ترانک) استفاده کنین. شورت نیم پا (ترانک) حدوسط بین شورت پادار (باکسر) و اسلیپ (بریف) هست، که اندام را زیباتر نشون میده.
این شورت‌ها نه بلندی شورت پادار رو داره که در زیر برخی لباسها، نتونین استفاده کنین و نه حالت اسلیپ رو داره که برای بعضی‌ها با پوست حساس، ایجاد ناراحتی بکنه!
این نوع لباس‌ زیر مردانه مخصوصا به کسانی که باسن بزرگ‌تری دارن بیشتر توصیه میشه چون حالت کشسانی اون، باعث میشه پوشانندگی بیشتری نسبت به اسلیپ (بریف‌ها) داشته باشه و نیازی به کنترل مدام به بالا کشیدن لباس و مرتب کردن اون نداره.
همچنین برای افراد قدبلند، نیم پاها (ترانک‌ها‌) گزینه‌ی راحت و مناسبیه، و با داشتن کمرکشی بلند خود، مانع از جابجایی در هنگام خم شدن شما میشه.

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!