هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

راهنمای انتخاب و خرید [لباس زیر مردانه] - هفت و یک

۱۳۹۹/۱/۱ زهرا یزدانی

انواع زیرپوش های آستین دار و رکابی مردانه
لباس زیر مردانه از جمله لباس هایی است که اکثر آقایان برای خرید آن توجه زیادی نمی کنند. از اصول اولیه برای انتخاب و خرید لباس زیر مردانه توجه به سایز و نوع پارچه و جنس و کیفیت آن است.
بهتر است این موضوع را در نظر داشته باشید که حتماً در لباس زیر خود احساس راحتی داشته باشید؛ زیرا این لباس در کل روز بر تن شما است.
لباس زیر نامناسب می تواند کل روز آزار دهنده باشد و شما را اذیت کند.در این مطلب نکاتی را برای انتخاب لباس زیر مردانه ارائه می کنیم که می توانید با استفاده از این نکات انتخاب بهتری داشته باشید.

لباس زیر مردانه در انواع مختلفی موجود می باشد که متداول ترین آن ها رکابی، نیم آستین، آستین دار و لباس دو تکه می باشد انتخاب یک لباس زیر مناسب، به عوامل زیادی بستگی دارد که بخشی از آن به سلیقه ی فرد برمی گردد و بخشی دیگر به رعایت نکات بهداشتی. به عنوان مثال عده ای از آقایان رکابی دوست دارند و عده ی دیگر در لباس زیر آستین دار احساس راحتی می کنند. اما چیزی که مهم اس این است که لباس زیر انتخابی از الیاف مناسبی تهیه شده باشد و احساس حساسیت و آلرژی به وجود نیاورد. 
در این مقاله سایت هفت و یک ما نکات مهمی در باره انواع زیرپوش مردانه و زیرپوش مردانه رکابی و زیر پوش مردانه طرح دار و زیرپوش مردانه آستین بلند و زیرپوش مردانه آستین حلقه ای و زیرپوش مردانه دکمه دار و زیرپوش مردانه اسپورت و زیرپوش پنبه ای مردانه و زیرپوش آستین حلقه ای مردانه و زیرپوش مردانه برند و زیرپوش بادی مردانه و پارچه مخصوص زیرپوش مردانه و بهترین مدل زیرپوش مردانه و بهترین مارک زیرپوش مردانه و زیر پوش رکابی مردانه و پارچه نخی زیرپوش مردانه و طرح زیر پوش مردانه و زیرپوش فانتزی مردانه و زیرپوش سه دکمه ای مردانه و زیرپوش زمستانی مردانه و زیرپوش گن لاغری مردانه و زیرپوش گیاهی مردانه و زیرپوش نیم آستین مردانه و زیرپوش یقه هفت مردانه و زیرپوش رکابی پسرانه و سایز لباس زیر مردانه در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.
خرید لباس زیر مردانه گشاد و بدون پاچه برای کمر و باسن پهن
برای کمر و باسن پهناگر کمر و باسن پهنی دارید بهتر است از لباس زیر گشاد و بدون پاچه استفاده کنید. علاوه بر لباس زیر مردانه گشاد و پاچه دار و لباس زیر مردانه بدون پاچه گزینه دیگری هم وجود دارد که لباس زیر مردانه گشاد و بدون پاچه است. این مدل لباس زیر برای مردانی که باسن و کمر پهنی دارند مناسب است چراکه گشادی آن نسبت به اکثر لباس زیرهای بدون پاچه معمولی راحتی بیشتری را به وجود می آورد و در طول روز توانایی حرکت را برایتان راحت تر می کند و با پوشیدن آن احساس بهتری خواهید داشت.
اگر کمر و باسن پهن دارید از لباس زیر مردانه گشاد و بدون پاچه استفاده کنید
لباس زیر گشاد و بدون پاچه برای کسانی که قد بلندی دارد هم انتخاب مناسبی است زیرا قسمت کمر این لباس زیر بلند است و وقتی خم می شوید پایین نمی رود.
خرید لباس زیر مردانه پاچه دار و گشاد
اگر شما زیاد عرق می کنید و مستعد عرق سوز شدن و یا جوش زدن هستید. این سبک از لباس زیر امکان عبور هوا را فراهم می کند و در نتیجه از بروز اینگونه مشکلات جلوگیری می شود. اگر خواستید این نوع لباس زیر را تهیه کنید، یادتان باشد لباس زیری که پاچه هایی نسبتاً کوتاه و چسبان دارد و همچنین دارای کش محکمی است را در اولویت خود برای خرید قرار بدهید.

اگر شلوارهایتان تنگ هستند، بهتر است از انتخاب لباس زیر پاچه دار و گشاد خودداری کنید
اگر شلوارهایتان اکثراً تنگ و چسبان هستند مانند شلوارهای مخصوص کت و شلوار و شلوار های جین چسبان، بهتر است از انتخاب این نوع لباس زیر خودداری کنید.
این نوع از لباس زیر مردانه به دلیل گشادی شاید برای برخی افراد آزاردهنده باشد، پس بهتر است قبل از خرید اینگونه آن ها این موضوع را مدنظر قرار بدهید.

تولید انواع رکابی های سفید ، رنگی اسپورت و ست و شلوارک و رکابی مردانه
خرید لباس زیر مردانه بدون پاچه برای ران های بزرگ و پهن
اگر ران های بزرگی دارید لباس زیرِ بدون پاچه می تواند بهترین انتخاب شما باشد. در غیر این صورت هر سبک لباس زیر مردانه پاچه دار و گشاد به بالا جمع شده و این جمع شدن کاملاً از روی شلوار مشخص خواهد بود و منظره خوبی را به وجود نخواهد آورد. پس بهتر است از لباس زیر مردانه بدون پاچه استفاده کنید تا از جمع شدن آن جلوگیری شود.

لباس زیر مردانه بدون پاچه برای ران های بزرگ و پهن بهترین انتخاب است
خرید لباس زیر مردانه پاچه کوتاه برای هیکل های لاغر
برای هیکل های لاغر لباس زیر مردانه پاچه کوتاه نوعِ کوتاهی از لباسِ زیر مردانه پاچه دار و گشاد است که معمولاً بالای ران قرار می گیرد. اگر هیکل لاغری دارید این نوع از لباس زیر بهترین انتخاب برای شما خواهد بود، چرا که برعکس لباس زیر مردانه بدون پاچه و تنگ احساس راحتی بیشتری فراهم می کند.

لباس زیر پاچه کوتاه برای هیکل های لاغر احساس راحتی بیشتری فراهم می کند
اگر ران های بزرگی دارید این نوع لباس زیر را انتخاب نکنید زیرا ران بزرگ شما باعث می شود پاچه های آن به بالا بروند واین موضوع در ظاهر شما تاثیر خواهد داشت.

به طور کلی برای خرید لباس زیر مردانه مناسب باید علاوه بر سایز و نوع پارچه آن به شکل بدن خود دقت کرده و لباس زیری را انتخاب کنید که در آن اساس راحتی بیشتری داشته باشید.
ما در این مقاله سایت هفت و یک اطلاعاتی درباره زیرپوش مردانه شیک و زیرپوش مردانه ضد تعریق و مدل های زیرپوش رکابی و الگوی زیرپوش رکابی مردانه و زیرپوش مردانه ترکیه و تولید زیرپوش مردانه در اختیار شما قرار می دهیم.
بزرگترین تولیدی و پخش لباس زیر مردانه
انواع زیرپوش مردانه
زیرپوش‌ یکی از انواع لباس‌ زیر مردانه است که خود در مدل‌های متنوعی تولید می‌شود. از انواع زیرپوش‌ های مردانه می‌توان به مدل بدون آستین، رکابی، آستین حلقه‌ای یا یقه باز و یقه بسته اشاره کرد. انتخاب درست زیرپوش می‌تواند در احساس راحتی روزانه هر فردی موثر واقع شود. زیرا زیرپوش نامناسب فرد را در طول روز کلافه و خسته می‌کند. زیرپوش‌ها به عنوان عرق‌گیر و جذب رطوبت بدن استفاده می‌شوند. هر کدام از انواع آستین‌دار وبدون آستین آن را باید متناسب با لباسی که می‌خواهید بپوشید انتخاب کنید.

انواع شورت مردانه
یکی دیگر از انواع لباس زیر مردانه مدل‌های متنوع شورت‌هاست که در طرح‌های مختلف وارد بازار شده است. از جمله می‌توان به انواع شورت پادار مردانه، شورت فاق بلند، شورت نیم‌ پا و شورت‌های فانتزی و اسلیپ اشاره نمود.
شورت پادار مردانه
شورت پادار یا بوکسر یکی از قدیمی‌ترین مدل‌های لباس زیر مردانه است. معمولا این لباس زیر، مناسب افرادی است که شلوار گشاد می پوشند. بهتر است افرادی که پاهای لاغری دارند از این شورت استفاده کنند. همچنین جنس آن پنبه و کشی باشد تا تعریق را جذب، از بو جلوگیری کرده و فرد با آن احساس راحتی داشته باشد. این مدل لباس زیر مردانه قسمت زیادی از بدن را پوشش می‌دهد و از سایش پوست جلوگیری‌ می‌کند. بنابراین حداکثر تنفس را برای پوست فراهم کرده و از عرق‌ سوز شدن جلوگیری می‌نماید.
شورت فاق بلند
این مدل شورت ترکیب بوکسر و زیر شلواری است با این تفاوت که این مدل تنگ و چسبان است. معمولا در زیر هر لباسی استفاده می‌شود. به دلیل پوشش دهی قسمت زیادی از بدن بهتر است جنس و کیفیت آن خوب باشد. زیرا در صورت استفاده از مواد پلاستیکی در جنس آن فرد به مشکلات پوستی و عرق سوز شدن دچار می‌شود.
شورت نیم پا
این شورت قسمت کمر و پشت را به خوبی پوشش می‌دهد و نسبت به شورت پادار قسمت کمی از ران را می پوشاند. در واقع این شورت مناسب افرادی است در اثر چاقی عرق سوز شده‌اند.
شورت‌های فانتزی یا پشت باز مردانه
این شورت‌ها در اصل بیضه‌بند هستند و بهتر از شورت‌های اسلیپ عمل می‌کنند. زیرا راحتی در حرکت بدن را برای فرد مهیا می‌کنند. همچنین مناسب افرادی است که مسائل مربوط به جراحی و غیره دارند . به علاوه خاصیت کشسان بودن، گردش هوای مناسب و جنس خوب آن از مزیت‌های این مدل شورت است.
کاربردی‌ترین لباس زیر مردانه
شورت اسلیپ
یکی از پرکاربردترین انواع لباس زیر مردانه شورت اسلیپ است. زیرا راحتی، جنس و سایز مناسب برای هر سنی آن را به بهترین لباس زیر در بین مردان تبدیل کرده است. با هر شلواری می‌توان آن را پوشید. طرح و رنگ‌های متنوعی از آن در بازار موجود است. به دلیل راحتی آن، اکثر ورزشکاران از این مدل شورت استفاده می کنند. همچنین افرادی که ران بزرگی دارند نیز می توانند از آن استفاده نمایند.

قیمت ، مشخصات و خرید انواع زیرپوش های نخی و رکابی بدنسازی مردانه
ما در این بخش مقاله سایت هفت و یک برای راحتی خرید عمده زیرپوش مردانه و خریدزیرپوش سفید مردانه و خرید ست زیرپوش مردانه و خرید زیرپوش رکابی مردانه و حراج زیرپوش مردانه و زیرپوش مردانه عمده و زیرپوش مردانه ارزان و خرید اینترنتی زیرپوش رکابی مردانه اطلاعات مربوط به نحوه انتخاب سایز و خرید زیرپوش و لباس زیر مردانه در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.
نکاتی که باید در مورد خرید لباس زیر و شورت مردانه در نظر داشته باشید
سایز و اندازه :
یکی از کلیدی ترین عوامل تاثیرگذار بر راحتی یک لباس زیر مردانه ، هماهنگی و همخوانی سایز لباس زیر با بدن شما است. گرچه شرکت‌های تولید کننده‌ی لباس زیر از سایزبندی های مختلفی بهره می‌گیرند و چندان استاندارد برابر و یکسانی را بکار نمی‌بندند، اما با این حال یکی از متداول ترین سایزبندی‌های مورد استفاده برای شورت و زیرپوش مردانه استفاده از نظام سایز بندی (S (Small) ، L(Large) ، M (Medium می‌باشد. جدول زیر میانگین اندازه‌ی دور کمر برای هر یک از این سایزها را نشان می‌دهد.

سایز

دورکمر    به    سانتیمتر

دورکمر    به  اینچ

S – Small

۷۱ تا ۷۷

۲۸ تا ۳۰

M – Medium

۸۱ تا ۸۷

۳۲ تا ۳۴

L – Large

۹۱ تا ۹۷

۳۶ تا ۳۸

بهتر است برای اطمینان و با توجه به ناهمخوانی سایزهای تولیدات مختلف، پیش از خرید تعدادی از یک لباس زیر و شورت ، یک عدد خریداری کرده و راحتی و اندازه بودن لباس زیر را امتحان کنید.
– از پوشیدن شورت و لباس زیر تنگ برای مدت طولانی و استفاده‌ی روزمره خودداری کنید.

جنس پارچه‌ی لباس زیر و شورت مردانه
یکی از مهمترین جنبه‌های انتخاب یک شورت و لباس زیر مردانه مناسب، برگزیدن جنس پارچه‌ی آن است. جنس و پارچه‌های متعددی در تولید شورت مردانه بکار برده می‌شوند که برای نمونه می‌توان به نایلون، کتان (پنبه) ، ابریشم (Silk) ، اپندکس و لاکرا (Lycra) و بسیاری دیگر اشاره کرد.
انتخاب جنس مناسب یک شورت مردانه به سازگاری آن پارچه با پوست شما و مورد و محیط استفاده‌ی از لباس زیر برمی‌گردد.
به عنوان مثال پارچه‌های ابریشمی و پارچه‌های سبک بدلیل راحتی برای هنگام خواب مناسب هستند. کتان بدلیل هواخور مناسب و تنفس بالای پارچه برای استفاده‌های بلند مدت روزمره و محیط کار مناسب است. در حالی که پارچه‌های کشسانی همچون اسپندکس برای تمرینات و ورزش می‌توانند مورد استفاده باشند.

آب و هوا

جنس پارچه

گرم

کتان و پنبه

خنک/ سرد

پشم

مورد استفاده

جنس پارچه

ورزش و فعالیت

لاکرا / اسپندکس

استراحت و خواب

ابریشم / کتان / نایلون

کار

کتان و پنبه


لباس زیر آقایان متشکل از دو قسمت شورت‌های مردانه و زیرپوش است که هرکدام نقش مهمی را در جذابیت ظاهری آقایان ایفا می‌کنند.
بنابراین برای خرید لباس زیر مردانه به‌صورت اصولی و صحیح می‌بایست به هر دو قسمت لباس زیر مردانه توجه کرد.
از جائیکه زیرپوش مردانه ناحیه بزرگ‌تری از بدن را در برمی‌گیرد و در هرچه خوش‌فرم تر شدن بدن تأثیر بسزایی دارد،
پس باید انتخاب زیرپوش بسیار زیرکانه صورت گیرد.
برخی از آقایان برای کاهش نشانه‌های اضافه‌وزن اقدام به خرید زیرپوش مردانه بسیار جذب و حتی تنگ می‌کنند.
این امر به‌خودی‌خود باعث بروز مشکل نیست، مشکل از جایی آغاز می‌شود که شما برای انجام فعالیت‌های روزانه خود دچار مشکل شوید.
علاوه بر آن با انتخاب نامناسب پارچه و الیاف به‌کاررفته در آن دچار حساسیت‌های پوستی و یا قارچ شوید.
خرید زیرپوش مردانه مناسب که علاوه بر زیبایی ظاهری، راحتی و سلامتی را برایتان به ارمغان آورد بسیار مهم است.

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!