هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

15مدل [لباس زیر زنانه] جدید + راهنمای جامع خرید لباس زیر

۱۳۹۸/۱۲/۲۶ زهرا یزدانی

 

ست لباس زیر فانتزی دخترانه
همه اين را مي دانيم که انتخاب لباس چقدر مي تواند روي زيبايي شما تاثير بگذارد و شما مي توانيد با انتخاب يک لباس مناسب چه مقدار زيباتر ديده شويد . حال که با انتخاب نادرست تمام اين خاصيت ها عکس شده و شمايي که زيبا هستيد، خوب به نظر نخواهيد آمد . مساله مهم در اين بين ، اين است که اگر شما لباس زیر مناسبي انتخاب نکنيد ؛ حتي لباس زيبايي هم پوشيده باشيد ديگر آن در تن شما جلوه نخواهد داشت !
پس در اين قسمت ما به شما نکاتي را در اين رابطه خواهيم گفت که به شما در انتخاب کمک کنيم .
سعي کنيد لباس زیرهايي که در طول روز استفاده مي کنيد ، داراي پارچه اي طبيعي باشد و در آن از الياف مصنوعي استفاده نشده باشد. اين موضوع راحتي و حتي سلامت شما را در بلند مدت تضمين مي کند و همچنين اين الياف با پوست شما سازگار بوده و از بروز هرگونه حساسيت جلوگيري مي شود .
در جشن ها و مهماني ها از چه نوع لباس زير هايي بايد استفاده کنيم انتخاب لباس زير در مهماني ها به لباس شما وابسته است . اگر شما يک لباس دکلته مي خواهيد بپوشيد از لباس زيرهايي از جنس دانتل استفاده کنيد زيرا اين جنس باعث مي شود بالاتنه شما زيباتر ديده شود و يا از سوتين هايي که قابليت دکلته شدن را دارند و يا سوتين هاي چسبي پروانه اي استفاده کنيد تا بندهاي سوتين براي بهتر ديده شدن شما مزاحمت ايجاد نکند .
در این مقاله ما انواع ست زنانه و ست زنانه اسپورت و ست زنانه چرم و ست زنانه چرم ارزان و ست اسلش زنانه و ست زنانه بهاری و ست پاییزه زنانه شیک و ست لباس زیرو ست لباس زیر زنانه و ست زنانه جدید و ست جلیقه زنانه و ست لباس زنانه حریر و ست ورزشی زنانه و ست زنانه شیک و جدید و ست لباس زنانه خاص و ست لباس زنانه ترک و ست لباس زنانه اسپورت و ست لباس زیر عروس و ست لباس زیر فانتزی و ست لباس زیر مجلسی و ست لباس زیر زنانه جدید را به شما نشان میدهیم و مزایای هر کدام را به شما خواهیم گفت.

لباس نیم تنه دخترانه اسپورت
اگر شما سينه هاي کوچکي داريد از سوتين هاي جکدار استفاده کنيد تا سينه هاي شما را بزرگتر و جذاب تر نشان دهد تا لباس به تن شما بنشيند و زيبايي شما را دو چندان کند شما با رعایت کردن این نکات می توناید منجر به خوش تیپ بودن و خوش فرم بودن بدنتان شوید.
در نگهداري لباس زیر به اين نکات توجه داشته باشيد اولين نکته اين که سعي کنيد لباس زير خود را با دست بشوييد. اگر اين کار بسيار مهم را با ماشين لباس شويي انجام مي دهيد حتما ابتدا لباس هاي زير خود را در تور يا سبد شستشوي مخصوص اين کار برزيد و از لباس هاي ديگر آن ها را جدا کنيد و در آخر هم تنظيمات ماشين خود را روي لباس هاي حساس قرار دهيد و دما آب را هم روي سرد بگذاريد تا بافت و فرم لباس زير شما زود ازبين نرود و عمر آن بيشتر گردد.
در این مقاله سایت هفت و یک ما به سوالاتی مثل چه لباسی زیر مناسب است و چه لباس زیری بپوشیم و چه رنگ لباس زیری بپوشیم و لباس زیر دکمه دار و چه لباس زیری باعث تحریک همسرم می شود و چه رنگ لباس زیری بپوشیم و .... پاسخی کامل و جامع می دهیم.
برای حفط سلامت خودتان حتما این نکات بهداشتی را رعایت فرمایید.
لباس زیرتان را با صابون ضدحساسیت بشویید
از لباس‌های زیر‌تان باید بیشتر از لباس‌های معمولی مراقبت کنید، زیرا‌ آن‌ها با حساس‌ترین نقطه از پوست بدن شما به‌مدت طولانی تماس دارند. دکتر کلی-جونز توصیه می‌کند از صابون‌های ضدحساسیت برای شست‌و‌شوی آن‌ها استفاده کنید، زیرا «تماس هر‌چیز صابون‌مانند یا هر‌ نوع ماده شیمیایی با اندام شما باعث ایجاد التهاب، خارش یا واکنش‌های حساسیت‌زا می‌شود».

لباس‌های زیرتان را با لباس‌های دیگری که به دیگر ترشحات بدن آلوده هستند نشویید
در محیط‌های بیمارستانی، لباس‌هایی که آلودگی‌هایی از منابع مختلف (مثل استفراغ، خون، ادرار و غیره) دارند باید جداگانه شسته شوند. همین کار را باید با لباس زیر هم انجام داد، به‌خصوص اگر فردی از خانواده‌تان در بیمارستان کار می‌کند. اگر مایعات آلوده دیگری مثل قی یا خون وجود دارد، سعی کنید آنها را تاحدامکان از لباس بزدایید و دور از لباس‌های زیرتان نگه دارید.
هر سال لباس‌های زیرتان را دور بیندازید
شاید به‌نظر برسد نیازی به انجام این کار نباشد، آن‌هم با این‌همه دقت و مراقبت در شست‌و‌شوی مرتب آنها. اما بنا‌ بر گفته مؤسسه مراقبت‌های خانه داری (Good Housekeeping Institute)، ممکن است حتی در لباس‌های زیر‌ تمیز تا ۱۰هزار باکتری زنده وجود داشته باشد.
وجود این‌همه باکتری به این دلیل است که در آب ماشین لباس‌شویی باکتری وجود دارد. حدود ۱میلیون باکتری فقط در ۲ قاشق غذاخوری آب ماشین لباس‌شویی وجود دارد و حدود ۸۳ درصد از لباس‌‌های زیر‌ تمیز تا ۱۰هزار باکتری دارند!
احتمال دارد لباس زیر شما علاوه بر باکتری حاوی مدفوع نیز باشد. بنابر گفتهٔ دکتر گِربا «به‌طور متوسط در هر لباس زیر یک‌دهم گرم مدفوع وجود دارد».
دورانداختن سالانه لباس به محیط‌زیست آسیب می‌رساند و اگر مشکلات باکتریایی ندارید بهتر است این کار را انجام ندهید. اما بنا بر توصیه متخصصان، اگر به واژینور باکتریال یا دیگر بیماری های عفونی مبتلا هستید، بهتر است هر سال لباس زیر نو بخرید.

انواع مدل های شورت و سوتین زنانه
لباس زیر بدلیل این کـه در دسترس دید نیست نباید مورد بی توجهی قرار بگیرد. بد نیست کـه هر چند وقت یک بار لباس زیر خودرا بجوشانید تا کاملا ضد عفونی شود و آلودگی‌هاي آن از بین برود. اتو کردن پس از شستشو نیز دراین امر بسیار موثر خواهد بود. یکی از اشتباهات رایج مـا این اسـت کـه پس از شستن لباس زیر آنرا زیر لباس‌هاي دیگر پهن می کنیم تا پنهان باشد.
اما بهتر اسـت لباس زیر مستقیما در دسترس هوا باشد تا خشک شود و ذرات معلقی کـه جذب خود کرده اسـت در اثر هوا از بین بروند. برای خشک کردن لباس زیر بهتر اسـت کـه در جای تمیز و ترجیحا بـه صورت آویزان پهن شوند. اگر بتوانید هرروز لباس زیرتان را بشوئید بـه سلامت شـما کمک بزرگی خواهد شد.

بهترین جنس لباس زیر

لباس های زیر زنانه در جنس های ساتن، نخی و الیاف های دیگر موجود می باشند. جنسی مناسب است که باعث تعریق بدن نگردد و تا حد امکان از اگزما و گرمای بدن جلوگیری نماید. به همین دلیل بهترین انتخاب همان الیاف طبیعی می باشد . البته نوع دوخت لباس زیر نیز از گزینه های تاثیرگذار در لباس زیر می باشد و در انتخاب آن باید بسیار دقت نمود. که در ادامه توضیح خواهیم داد چه جنسی برای انتخاب لباس زیر مناسب می باشد.

جنس دانتل یا اجناسی کـه دارای انعطاف پذیری خوبی هستند، بهترین جنس و بافت مناسب برای لباس زیر محسوب می شوند. لباس زیرهای نخی نیز بسیار مناسب اسـت و اگر پوست شـما بـه عده اي از بافت‌ها حساسیت نشان میدهد، لباس زیر نخی حساسیت پوستی کمتری را ایجاد میکند.
برای استفاده بلند مدت از یک لباس زیر توصیه می شود کـه از جنس‌هاي طبیعی استفاده کنید. لباس زیرهایی کـه از الیاف و مواد غیر طبیعی مانند پلاستیک تولید شده‌اند باعث اذیت شدن پوست شـما میشوند. پس برای سوتین‌هایي کـه در طول روز استفاده میکنید بهتر اسـت بـه سراغ مدل‌هایي بروید کـه ساده و آسان هستند و پوشیدن انها در طول روز شـما را اذیت نکند.
در این بخش مقاله ما تصاویری از انواع لباس زیر فانتزی دخترونه و شورت و سوتین مجلسی و شورت و سوتین ست گیپور و شورت و سوتین باب اسفنجی و ست شورت و سوتین و ست شورت سوتین طرح یلدا و طرح جدید شورت و سوتین را برای شما فراهم آورده ایم.

انواع لباس راحتی زنانه
باس زیر نایلونی تعریق را بیشتر می کند ودر نتیجه امکان ابتلا بـه قارچ پوستی را افزایش می دهد. درصورت ابتلا بـه قارچ پوستی کـه بـه شکل دایره‌هاي قرمز ایجاد و باعث خارش، حساسیت و تورم میشود، باید از پمادهای موضعی ضد قارچ ودر موارد شدیدتر از داروهای خوراکی استفاده کنید.
انواع مایو زنانه
مایوهای زنانه طرح ها و مدل ها مختلف دارد اما به صورت کلی مایوهای زنانه بر چهار مدل یک‌ تکه(یا سرهمی)، دوتکه(در دو نوع بیکینی و تانکینی)، سه‌تکه و اسلامی است.
مایوی ساده یا یک‌تکه از جلو شرمگاه تا بالای سینه را می‌پوشاند و مایو های دو تیکه مشابه ست های لباس زیر می باشد و تکه‌ای از آن شرمگاه را پوشانده و قسمت دیگر سینه‌ها را می‌پوشاند.


خرید لباس زیر مناسب
لباس زیر تاثیر مهمی در ظاهر شـما خواهد داشت و اگر سوتین مناسبی را انتخاب نکنید باعث می شود کـه لباس رویی شـما هم چندان خوب دیده نشود و بد جلوه کند. خرید لباس زیر در سایز و اندازه مناسب و نحوه نگه‌داری لباس زیر زنانه تاثیر بالایی در طول عمر و کارکرد آن دارد.
اگر لباس زیر خصوصا سوتین مناسبی را انتخاب نکنید علاوه بر این کـه هزینه‌اي را برای خرید آن صرف کرده اید، می تواند باعث درد و اذيت پوست شـما و هم چنین ایجاد فشار روی قفسه سینه و مشکلات تنفسی بشود. لباس زیر تنگ عروق پوست را تحت فشار قرار داده و مانع از گردش خون مناسب در آن نواحی می شود بـه خصوص اگر تنگی لباس در ناحیه لگن و سینه باشد.
در نتیجه پس از پوشیدن چنین لباس زیرهایی ممکن اسـت احساس کوفتگی کرده و روی پوستتان قرمزی ایجاد شود. پس سعی کنید این موارد را در هنگام خرید لباس زیر زنانه اعم از شورت، سوتین و زیر پوش درنظر داشته باشید.

لباس زیر زنانه مناسب برای مجالس
سوتین مناسب برای لباس‌هاي یقه باز یا دکلته بهتر اسـت از جنس دانتل باشند. این جنس از سوتین بهتر روی بدن می نشیند و سبب می شود کـه سینه‌هاي شـما خوش فرم‌تر و زیباتر بنظر بیاید. در صورتی کـه میخواهید سینه‌هاي شـما بزرگ‌تر بنظر بیاید میتوانید از سوتین‌هاي ابری و جک دار استفاده کنید کـه این خواسته شـما را تامین میکنند.
خرید اینترنتی سوتین نیم تنه شورت و ست لباس زیر ارزان
ما در این بخش انواع مدل های مختلف شورت را به شما معرفی می کنیم و شما به راحتی می توانید خرید ست زنانه و خرید شورت و سوتین ارزان خوب و خرید شورت و سوتین عمده و فروش لباس زیر زنانه زیر قیمت را براحتی انجام دهید.
شورت پادار Boy Shorts
این مدل از انواع شورت زنانه، بر خلاف معمول، در قسمت ران، مستطیلی شکل هستند و شورت‌های مردانه را در ذهن تداعی می‌کنند. ویژگی اصلی شورت پادار، پوشش بالای آن است.
کِی بپوشیم : شورت‌های پادار زنانه در زیر دامن‌های کوتاه و چین دار که امکان بالا رفتن آن‌ها بسیار است، به کار می‌روند.
این مدل از شورت‌ها در دوران قاعدگی گزینه‌ی مناسبی نخواهد بود.
شورت کلاسیک Classic Briefs
این شورت با فاق بلند و پوشش حداکثری، قدیمی‌ترین و راحت‌ترین مدل از انواع شورت زنانه است. البته این طراحی، امروزه علاوه بر شورت‌های روزانه، در انواع شورت‌های مدرن نیز استفاده می‌شود.
شورت کلاسیک دقیقا همانی است که در بسته‌های چند‌تایی می‌خرید و با هر لباسی می‌پوشید. این مدل شورت زنانه تنها با لباس‌های ظریف و چسبان که خط شورت را نمایان می‌سازند، قابل استفاده نخواد بود.
کِی بپوشیم : شورت کلاسیک برای استفاده‌ی روزمره و در روزهای سخت قاعدگی، بهترین گزینه است.این شورت بطور کلی شورت راحتی می باشد.
هیپسترز / هیپ هاگرز Hipsters
در مدل هیپستر یا هاگرز، کش کمر دقیقا روی باسن قرار می‌گیرد. با اینکه این شورت، فاق کوتاهی دارد، اما هنوز پوشش زیادی را به خصوص در پهلوها ایجاد می‌کند.
کِی بپوشیم : این مدل شورت زنانه، در زیر جین‌ها و دامن‌های فاق کوتاه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
شورت بدون درز Seamless Panties
در راحتی، هیچ شورتی به گرد پای شورت بدون درز هم نمی‌رسد. همانطور که از نامش پیداست، هیچ درز و دوختی روی این مدل شورت دیده نمی‌شود.
شورت بدون درز انتخاب بی‌نظیری برای لباس‌های روزمره از جمله لباس‌های جذب و لگینگ‌هاست. این مدل شورت، همچنین در زیر لباس‌های توری که لباس زیر را کاملا نمایان می‌سازند، مورد استفاده قرار‌می‌گیرد.
شما می توانید لباس های مورد نظر خود را به صورت اینترنتی و غیر حضوری تهیه کنید، به همین منظور در ادامه چند پیشنهاد طلایی برای شما داریم. شما هم چنین می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت های بازار و هم چنین دیدن جدیدترین مدل ها از فروشگاه ما دیدن کنید.

 

 

Card image cap
Card image cap
Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!