هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

لباس پاییزه مردانه _هفت ویک37338

۱۴۰۱/۷/۳۰ سپیده ایمانپور

رنگ پاییزی مردانه

لباس قهوه ای

تصور کنید در یک روز کاملا پاییزی که رنگ تمام درختان و برگ های آن به سمت طیف وسیعی از قهوه ای و نارنجی متمایل شده، در خیابان فردی با کت و شلوار قهوه ای تیره، لباس قهوه ای روشن و کفش آجری ببینید. چه حسی به شما دست می دهد؟ قطعا در دلتان او را به خاطر این حسن سلیقه و تطابق با محیط تحسین می کنید؛ چیزی که خود این فردبه دنبال آن است.

 

معمولا کسانی که رنگ پوشش خود را به رنگ طبیعت اطرافشان نزدیک می کنند، به دنبال نوعی جلب توجه و تحسین دیگران هستند. زیبایی طلبی چنین افرادی زیاد است و به نظر مردم درباره ی خودشان اهمیت زیادی می دهند. آنها به دنبال افزایش اعتماد به نفس خودشان هم هستند و تطابق با محیط را یکی از راه های آن می دانند. پوشیدن لباس هایی در طیف قهوه ای، آن هم در فصل پاییز، نوعی امنیت روانی برای افراد در پی خواهد داشت.

رنگ قهوه ای رنگی است که هیچ وقت در فصل پاییز و زمستان از مد نمی افتد. آقایانی که در تیپ پاییزی مردانه خود از رنگ های شکلاتی، قهوه ای روشن و قهوه ای سوخته استفاده می کنند؛ در چشم دیگران جذاب به نظر می رسند

رنگ خاکی

از رایج ترین رنگ ها در لباس های گرم پاییزی، رنگ خاکی است. این رنگ افراد را فردی آرام و خونسرد نشان می دهد. اگر تیپ آقایان سرتاپا به رنگ خاکی باشد؛ گرمی و نشاط از استایل دور می شود. به همین دلیل بهتر است که تضاد رنگی در ظاهر ایجاد شود. مثلا پوشیدن پیلور خاکی با شلوار جین آبی به همراه نیم بوت قهوه ای، بسیار ظاهر را جذاب می کند. البته پوشیدن پیلور خاکی همراه با کت، نیم پوت و شال گردن قهوه ای جز عالی ترین استایل مردانه حساب می شود 

رنگ زرد

افرادی که سازگاری بیشتری با محیط دارند و احساس می کنند می توانند قدرت هماهنگی با طبیعت اطراف خود داشته باشند، نوع پوشش شان را در فصل های مختلف تغییر می دهند. معمولا کسانی که کنترل بیرونی دارند و می دانند که محیط بر آنها تأثیر می گذارد، در فصل پاییز بیشتر لباس هایی با طیف زرد روشن و قهوه ای بسیار روشن می پوشند

 

نارنجی

برخی افراد دارای شور و شعف زیادی هستند و برای تطابق با محیط و نشان دادن شادی و نشاط خود از رنگ های زرد تیره، قرمز و نارنجی در پاییز استفاده می کنند. معمولا حس تطابق پذیری این افراد با محیط اطراف و تغییرات احتمالی زندگی شان بیشتر از دیگران است.

Card image cap

 

سبز

مردان خوش تیپی که رنگ های ماشی، یشمی و سبز لجنی را به تیپ پاییزیشان اضافه می کنند، بسیار افراد خوش سلیقه، مورد اعتماد و با اعتماد به نفس به نظر می رسند. همانطور که در عکس زیر دیده می شود؛ پوشیدن کت بلند به رنگ ماشی همراه با پلیور و شلوار مشکی، برای آقایانی که به تیپ های رسمی علاقه مند هستند؛ بسیار گزینه مناسبی است. البته بهتر است در کنار لباس های پاییزی ماشی، از شال گردن یا کلاه زرشکی یا جگری استفاده شود تا با ایجاد تضاد رنگی، تعادل رنگ ها در استایل حفظ گردد.

پوشیدن لباس هایی به رنگ یشمی حس اقتدار خاصی به آقایان می بخشد. این رنگ جزو رنگ های سلطنتی و اصیل محسوب می شود. کت های بلند کتان یشمی رنگ، به همراه پیراهن سفید و شلوار مشکی برای حضور در مهمانی رسمی بی شک استایل را منحصر به فرد می کند. دایان شاپ پیشنهاد میکند که برای جذاب تر شدن ظاهر، بهتر از کیف دستی چرمی و کمربند و ساعت قهوه ای یا عسلی استفاده شود.

آقایانی که به تیپ اسپرت بیشتر علاقه دارند؛ می توانند به سراغ پیراهن پشمی چهارخانه به رنگ های یشمی و قرمز بروند. این ترکیبی رنگ برای روزهای پاییزی فوق العاده است. البته پوشیدن نیم بوت خردلی رنگ و شلوار جین ذغالی تکمیل کننده ی این ترکیب بسیار جذاب است. این استایل به عنوان جدیدترین مد لباس پاییزه مردانه برای موقعیت های کژوال و روزمره بسیار مناسب است.

زرشکی

رنگ دیگری که بیشتر جوانان در استایل پاییزی خود به کار می برند؛ زرشکی است. پسرانی که به دنبال جدیدترین مدل لباس پاییزه مردانه می گردند؛ می توانند به سراغ کت جین و هودی کلاه دار زرشکی به همراه شلوار جین آبی بروند. این استایل اسپرت چند سالی است بین جوانان بسیار ترند و پرطرفدار شده است.

علاوه بر هودی زرشکی، پلیور، بافت و کت کتان زرشکی هم گزینه مناسبی است؛ پوشیدن این لباس ها با شلوار کتان مشکی، طوسی یا خاکی، جذابیت استایل آقایان را بیشتر می کند.

نکات

در فصل پائیز بدلیل سردی ناگهانی هوا لازم اسـت چند لایه لباس را روی هم بپوشید. بهترین روش برای اینکار این اسـت کـه لباس نازک تر بـه بدنتان نزدیک تر باشد، بـه این منظور کـه لباسهای نازک را اول بپوشید و سپس انواع ضخیم‌تر رابه تن کنید.

در بستن دکمه هاي ژاکت توجه داشته باشید کـه زیباترین حالت این اسـت کـه دکمه بالا همیشه باز باشد، دکمه هاي میانی برای خوش فرم نگه داشتن لباس بسته باشد و دکمه آخر نیز ترجیحا باز بماند تا لباس زیر آن یا کمربند دیده شوند. اگر لباستان دو دکمه دارد یکی از آن ها را باز بگذارید.

تاثیرگذارترین پوشاک ها بر روی استایل پاییزی مردانه و زنانه، کفش است. به طور کلی نیم پوت های قهوه ای باب روزهای پاییزی است. البته بافت کفش هم بسیار اهمیت دارد و باید با استایل همخوانی داشته باشد؛ اما در حالت کلی برای داشتن شیک ترین استایل پاییزی مردانه و زنانه نباید از کفش های قهوه ای غافل شد.

از آنجایی که لباس ها، کفش ها و حتی اکسسوری ها از نظر جنس تنوع زیادی دارد؛ بنابراین باید الگو و بافت پارچه لباس ها با هم همخوانی داشته باشد. به طور مثال: پوشیدن لباس جین با شلوار یا کت چرم اصلا مناسب نیست؛ در عوض لباس جین بیشتر باب شلوار یا کت های کتان است

آقایانی که علاقه زیادی به تیپ رسمی دارند؛ اورکت قهوه ای گزینه عالی برای آن ها محسوب می شود. به طور کلی اورکت به آقایان ابهت می دهند و برای قرارهای کاری در بیرون از محل کار بسیار مناسب است.

بهترین استایل اسپرت پاییزه پسرانه، پوشیدن هودی کلاه دار همراه با شلوار جین است.

کت هایی که دارای جیب مربع شکل هستند؛ برای لباسهای پاییزه و زمستانه بسیار مناسب است.

استفاده از جلیقه های یشمی، خاکی، کرمی و قهوه ای می تواند ظاهر آقایان کاملا متفاوت کند. آقایانی که خاص بودن، اولویتشان است؛ می توانند بر روی بافت خود جلیقه بپوشند.

 

 

 

 

 

 

 

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!