هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

بهترین شلوار برای عید - هفت ویک59689

۱۴۰۰/۱۲/۱۵ سپیده ایمانپور

 

  • شلوار جاگر

شلواری اسپرت و نسبتا آزاد است که در قسمت کمر و مچ پا کش دارد و معمولا جنس آن از پارچه های سبک و خنک است. از اینرو استفاده از شلوار جاگر برای محیط های گرم و آب و هوای آفتابی بسیار مناسب است.

شلوار جاگر در دو شکل اسپرت و خط دار وجود دارد که اسپرت آن دارای چند جیب است و در برخی موارد با پارچه طرحدار نیز تولید می شود.

اما شلوار جاگر خط دار، تنها یک نوار رنگی در اطراف شلوار دارد.

شلوار جاگر در دو مدل زنانه و مردانه طراحی شده که برای تیپ های اسپرت مناسب است و در مواردی بدون کش نیز دوخته می شود.

شلوار جاگر مردانه علاوه بر تیپ های اسپرت و کژوال، برای استایل مهمانی نیز مناسب است و می توانید آن را به همراه تیشرت با پیراهن ست کنید. اما بهترین کابرد شلوار جاگر برای استایل خیابانی است.

شلوار جاگر را می توانید با لباس هایی چون تیشرت، هودی ، ژاکت و کفش های کالج یا کتانی ست کنید. خانم ها نیز برای ست کردن شلوار جاگر می توانند از لباس هایی چون هودی بلند  یا شومیز و بهمراه صندل یا بوت بپوشند.

شلوار جاگر، کمر کش دارند و بعد گشاد می شوند و دمپای آن ها تنگ است و جمع می شوند. این شلوارها شباهت زیادی به شلوار اسلش دارند. تفاوت آن ها در جنس آن ها است. جنس آن ها سبب شده است که از شلوار اسلش برای ورزش و ... استفاده کنند. اما از شلوار جاگر برای پیاده روی و ... استفاده شود. حنس شلوار اسلش ضخیم است و مناسب فصول سرد سال می باشد اما جنس شلوار جاگر نازک تر است و برای فصول گرم سال استفاده می شود.

Card image cap

 

  • مام استایل

شلوار های مام استایل به مدلی از شلوار های لی و ضخیم گفته می شود که گشاد است و دارای فاق های بلند می باشند. این مدل از شلوارها در گذشته یکی از ترند های مد و فشن بوده اند و امروزه دوباره به روی کار آمده اند.

شلوارهای جین مام استایل دارای چندین مشخصه از جمله جیب های بزرگ، فاق های بلند، قسمت بالاتنه گشاد و قسمت پایین تنه تنگ و همچنین استفاده از پارچه های ضخیم برای دوخت، می باشد.اچه شلوار های مام استایل را تا بزنید تا به مد روز نزدیک تر شود سپس آن را با لباس های ساده و اسپرت همراه کنید، شلوارهای مام استایل با تیپ های مینیمالیست به خوبی ترکیب می شوند.

Card image cap

 

 

ظاهری جذاب دارد و مناسب محل کار، مهمانی یا قرارهای دوستانه خواهد بود.

Card image cap

 

  • مام فیت

به طور کلی هر دو شلوار مام استایل و مام فیت گشاد هستند و فاقی بلند دارند. از تفاوت‌های اصلی این دو‌ شلوار می‌توان به میزان گشادی آن‌ها اشاره کرد. شلوارهای مام استایل در قسمت ران از شلوارهای مام فیت گشادتر هستند. همچنین در قسمت مچ شلوار از گشادی کار کم می‌شود.

شلوار مام استایل شکل خمره مانندی به پاهای شما می‌دهد. شلوارهای مام فیت از شلوارهای مام استایل تنگ‌تر و از شلوارهای جذب گشادتر هستند. به عبارتی دیگر شلوار مام فیت، فیت بدنتان است. این شلوارها نیز دارای فاق بلند هستند؛ اما میزان گشادی قسمت ران و مچ تفاوت چندانی ندارد. شلوار مام فیت هم برای افراد لاغر و هم افراد تو پر مناسب است و پاها را بسیار خوش فرم نشان می‌دهد.

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!