هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

10 مدل بروز [لباس عروس] دخترانه و بچگانه - هفت و یک

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ زهرا یزدانی

انواع مدل لباس عروس دخترانه
در گذشته برای لباسی که نوعروسان در شب عروسی از آن استفاده می‌کردند از لباس هایی با رنگ روشن استفاده می شد. امروزه اما در طراحی لباس عروس مناسب غالبا از رنگ سفید و یا رنگ‌های متمایل به سفید به کار‌می برند. انتخاب رنگ سفید برای لباس عروس به دوران ملکه ویکتوریا برمی‌گردد، در آن زمان به دلیل این که مردم رنگ آبی را نشانه‌ی پاکی و عفت برای نوعروسان می‌دانستند از آن برای لباس عروس‌های خود استفاده می‌کردند و از طرفی در آن زمان رنگ سفید نشانه‌ی ثروت و توان‌گری و هم رنگی بود که در مراسم سوگواری سلطنتی از آن استفاده می‌شد، اما استفاده‌ی ملکه ویکتوریا از رنگ سفید برای لباس عروس خود چیز عجیبی نبود بلکه با تغییری که ملکه ویکتوریا در تصور عموم مردم ایجاد کرد باعث شد پس از آن بانوان در سرتاسر آمریکا و اروپا از رنگ سفید برای لباس عروس خود استفاده کنند.
با گذشت زمان و رسیدن به دوران ادوارد هفتم، لباس عروس شکلی مرفه گونه و پر زرق و برق به خود گرفتند، اما با شروع جنگ جهانی اول بسیاری از نوعروسان ترجیح می‌دادند لباس عروسی ساده برای خود انتخاب کند و انتخاب لباس عروس‌های تجملاتی را درست نمی‌دانستند، اما پس از پایان جنگ جهانی اول دوباره لباس عروس‌های تجملاتی روی کار آمدند و استفاده از آن ها رایج شد. نکته‌ی جالب در مورد لباس عروس‌های این دوره این است که بسیاری از افراد رنگ لباس عروس را نشانه‌ای از نوع بخت عروس می‌دانستند، به طور کلی که بسیاری از افراد رنگ مشکی لباس عروس را نشانه‌ی بخت بد عروس و بدبختی او می‌دانستند.
ما در این بخش مقاله سایت هفت و یک انواع لباس عروس و لباس عروس پفی و لباس عروس اسلامی و لباس عروس دخترانه و لباس عروس و داماد و لباس عروسکی و لباس عروس ایرانی و لباس عروس ترکی و لباس عروس ایرانی جدید و لباس عروس بچگانه و لباس عروس بچگانه جدید و لباس عروس جدید پوشیده و لباس عروس چاق و لباس عروس چین دار و لباس عروس چاکدار و لباس عروس بلند و لباس عروس خوشگل و لباس عروس خاص و لباس عروس خیلی شک و لباس عروس حجابی شیک و لباس عروس خفن و لباس عروس خیلی خاص و لباس عروس خیلی شیک و لباس عروس حلقه ای را به شما معرفی کنیم.

 

 

Card image cap

 

لباس عروس بچگانه ایرانی :
عشق پوشیدن لباس عروس با دامن پف دار پرنسسی برای همه دختربچه ها وجود دارد اما هر مدلی مناسب قد و سن آنها نیست. به طور کلی مدل های فانتزی پرنسسی و پف دار بهترین مدل ها برای لباس عروس بچه گانه است با رعایت این نکته که دختربچه هایی که کمی نسبت به حد معمول سایز بزرگتری دارند باید پیراهن هایی بپوشند که پف آن از کمی پایین تر از سینه خورده است ولی برای سایزهای نرمال رعایت این نکته چندان ضرورتی ندارد.
در هنگام خرید لباس عروس بچه گانه، به سن کودک خود توجه کنید. لباس عروس بچه گانه ۲ ساله با لباس عروس بچه گانه ۵ یا ۷ ساله و حتی ۱۰ ساله خیلی فرق می کند. از طراحی استایل گرفته تا نوع کارکرد و آموزشی که به کودک در استفاده از این لباس داده می شود، معیارها متفاوت می باشد. سعی کنید این موارد را از خیاطان تخصصی لباس عروس بچه گانه فرا بگیرید.
بعضی از والدین به این نکته تاکید می کنند که آموزش شیوه استفاده از لباس عروس های بچه گانه که توسط خیاط برای کودک دوخته می شود، تاثیرگذاری بیش تری توسط خیاط تا والدین دارد. چرا که معمولا بعضی از کودکان، سخن و نصیحت دیگران را در نگهداری و استفاده از لباس، جدی تر از والدین به خصوص مادران می پذیرند.
ما در این بخش مقاله سایت هفت و یک به سوالاتی مانند لباس عروس چه مده؟ و لباس عروس چی بپوشم ؟ و لباس عروس از کجا بخرم ؟ و چگونه با لباس عروس برقصم و چه لباس عروسی بپوشیم و چه لباس عروسی به من میاد ؟ و چه لباس عروسی برای افراد لاغر مناسب است را به شما پاسخ میدهیم. انتخاب کنید. عدم توجه به این نکته سبب می‌شود پس از پوشیدن لباس احساس پشیمانی داشته باشید.

Card image cap

 

لباس عروس مناسب افراد ریز نقش
نکته‌ی بعدی در طراحی لباس عروس که باید به ان توجه داشت این است که چنان چه لباس عروس برای افراد ریز نقش طراحی می‌شود بهتر از لباس‌های عروس پف‌دار استفاده شود و به یاد داشته باشید که استفاده از طرح‌های افقی در لباس عروس، اندام عروس را ریز و استفاده از طرح‌های عمودی در لباس عروس، اندام عروس را درشت تر نشان می‌دهد. نکته‌ی بعدی در طراحی لباس عروس برای عروس‌های ریز نقش این است که بهتر برای افزایش زیبایی لباس عروس از تاج ساده به همراه کرپ ابریشمی استفاده شود.
برای مثال می‌توان از کرپ ابریشمی بی‌آستین به همراه یقه‌ی V مانند و کمربند دوخته شده استفاده کرد. زیرا استفاده از کمربند این تصور را ایجاد می‌کند که عروس پاهای کشیده‌ای دارد و همین باعث جذابیت بیشتر می‌شود، و در نهایت این که استفاده از نوارهای اضافی روی لباس عروسی که یقه‌ی V مانند دارد باعث می شود که عروس کشیده‌تر به نظر برسد.
مدل مورد نظر خود را از قبل تعیین کنید
قبل از اینکه برای خرید لباس عروس بروید بهتر است یک مدل لباس عروس در نظر داشته باشید و برای انتخاب لباس مورد نظرتان با طراح لباس مشورت کنید زیرا ممکن است مدل انتخابی شما مناسب اندامتان نباشد. پس مجلات مختلف عروس، مزون‌های لباس عروس، سایت‌های مخصوص عروسی و… همه را نگاه کنید تا یک ایده خوب در رابطه با لباستان پیدا کنید.
در قدم اول شما باید بدانید چگونه لباسی می‌خواهید، یک لباس کلاسیک یا مدرن آستین دار یا … . یک مدل متناسب با اندامتان در نظر داشته باشید و حتما آن را بپوشید و نسبت به دوخت لباس و خوابیدن آن اطمینان یابید. در راستای انتخاب لباس عروس به پیشنهادات فروشنده توجه کنید زیرا این پیشنهادات براساس بودجه شما و برگرفته از تجارب آنها خواهد بود.


لباس مجلسی شیک و بچگانه
از پوشاندن لباس های عروس تیره به کودک تنها به این دلیل که هم رنگ و هم استایل تیپ خودتان باشد خودداری کنید. جذابیت لباس عروس بچه گانه، به رنگ های جیغ و شاد است که در نظر بیننده، خیره کننده و دوست داشتنی به نظر می رسد. همواره دنیای کنتراست های رنگ را در طراح لباس عروس بچه گانه کنار گذاشته و طرحی فاخر و جذاب اما نه گران را برای او در یکی از جذاب ترین شب هایی که دوست دارید یک پرنس کوچولوی خوشگل را مشاهده کنید، انتخاب نمایید.
در این بخش از مقاله سایت هفت و یک لباس عروس دخترانه بلند و لباس عروس دخترانه دنباله دار و لباس عروس دخترانه پفی و لباس عروس دنباله دارو لباس عروس دنباله دار شکوفه ای و لباس عروس رنگ جدید و لباس عروس رایگان و لباس عروس زیبا و لباس عروس زنانه و لباس عروس محجبه و لباس عروس عقد محضری و لباس عروس زمستانی و لباس عروس ساده و شیک و لباس عروس ساتن ساده و لباس عروس سایز بزرگ و لباس عروس شنل دار و لباس عروس شب یلدا و لباس حنابندون و لباس عروس عقدی و لباس عروس غیرسفید لباس عروس فروشی و لباس عروس گلبه ای و لباس عروس لاکچری و لباس عروس گل برجسته و لباس عروس مدل ماهی و لباس عروس مدل پرنسسی را به شما معرفی می کنیم.

Card image cap

 

لباس عروس دخترانه از کجا بخرم؟(مرکز خرید لباس عروس دخترانه شیک)
لباس عروس یکی از خاص‌ترین لباس‌هایی که مزون‌ها برای سفارش آن اقدام می‌کنند. اولین نکته‌ای که خانم‌ها برای انتخاب لباس عروس خود به یاد داشته باشند این است که جنس پارچه‌ای که در لباس عروس به کار می‌رود بر روی نقش و طرحی که طراح می‌خواهد روی آن اجرا کند بسیار تاثیرگذار است و در صورتی که پارچه‌ی لباس عروس به درستی انتخاب شود می‌توانند بهترین شب زندگی خانم‌ها را برای آن‌ها رویایی‌تر کند.
در خرید لباس عروس بچه گانه سعی کنید که لباسی انتخاب شود که پارچه آن از جنس الیاف طبیعی بوده مثل کتان تا با لباس های زیر کودک، تناسب خوب داشته و کودک رادر این لباس خاص به مدت طولانی، آزار ندهد.
چند روز پیش از برگزاری مراسم عروسی، این لباس را به کودک پوشانده و چند ساعتی با او در این لباس همراهی کنید تا به پوشیدن و طریقه استفاده آن عادت کند تا در روز عروسی، تجربه اولش نباشد.
یقه لباس عروسه بچه گانه همان طور که درتصاویر زیر مشاهده می کنید، یکی از بخش های مهم لباس عروس بچه گانه است. یقه بایستی تناسب با قد و اندازه و وزن کودک داشته باشد تا راحتی او در این لباس خاص حفظ شود.

هیچ اشکالی ندارد که لباس عروس بچه گانه، طرح های فانتزی از میکی ماوس یا کلاه قرمزی یا حتی شخصیت های کارتونی دیگر مورد نظر کودک شما مثل باب اسفنجی را داشته باشد. توجه کنیدکه لباس عروس بچه گانه، لباس عروس بچه گانه است! انتظار بیشتری از ان نداشته باشید. بچه شما، حتی در اوت کوتورهای فاخر دیور و شانل هم، یک بچه است. استایل بچه گی او را حفظ کنید.
لباس عروس مناسب افراد چاق
افرادی که چاق هستند و می‌خواهند لباس عروس اندام آن‌ها را بپوشاند و یا آن‌ها را لاغر نشان دهد بهتر است از لباس‌های چین دار و یا پلیسه‌دار استفاده کنند. به دلیل این که پلیسه می‌تواند در پوشش قسمت‌های چاق تاثیر داشته باشد توصیه می‌شود که در طراحی لباس‌های عروس پلیسه‌دار، این پلیسه از گردن تا زانو باشد.
همچنین توصیه می‌شود برای این که کمر عروس باریک‌تر به نظر برسد از کمربند استفاده کند و برای این که طول کمربند کم‌تر نشان داده شود از تزئیناتی مانند کریستال بر روی کمربند استفاده شود و برای این که تاثیر کمربند بیشتر به چشم آید آستین‌های لباس عروس باید آستین ابریشمی باشد و در گام آخر برای طراحی لباس عروس برای افرادی با اندام چاق از گردن بند توری برای لباس عروس استفاده شود استفاده از گردن بند توری نه تنها متانت و وقار عروس را افزایش می دهد بلکه استفاده از آن در کنار کمربندی پهن می‌تواند استایل زیباتری برای عروس ایجاد کند.

خرید اینترنتی انواع مدل لباس عروس جدید دخترانه
در سال ۱۸۴۰ ملکه ویکتوریا با پرنس آلبرت از ساکس ازدواج کرد و در روز عروسی لباس عروس سفید بر تن کرد. در آن سال‌ها نماد پاکی رنگ آبی بود نه سفید. در واقع به همین دلیل بود که بسیاری از زنان برای لباس عروسشان رنگ آبی را در نظر می‌گرفتند. در آن سال‌ها رنگ سفید نماد ثروت به شمار می‌آمد.
از آنجایی که معمولاً رنگ سفید بعنوان لباس عروس انتخاب نمی‌شد، لباس ملکه ویکتوریا برای همه کاملاً غافلگیر‌کننده بود. البته نه یک غافلگیری ناخوشایند. به همین دلیل بود که پس از آن زنان طبقه بالای اجتماع در اروپا و آمریکا شروع به پوشیدن لباس عروس سفید کردند. با این حال هنوز هم برخی از زنان تصمیم می‌گیرند رنگ دیگری را برای لباس عروسیشان انتخاب کنند، ولی پرطرفدارترین و عمومی‌ترین رنگ برای لباس عروس، رنگ سفید است.
در فرهنگ های مختلف، لباس های سنتی هنوز جایگاه خودشو توی مراسم عروسی حفظ کرده. ایران در گذشته یک کشور قومی و قبیله‌ای بوده؛ از این رو هر قوم براساس باورها، سنت‌ها و وضعیت اقلیمی خود رنگ لباس عروس رو انتخاب می‌کرده.
کردها، لرها، ترک ها، ترکمن ها لباس محلی خاصی برای عروس دارن و اگرچه جوونترها کمتر از این لباس استقابل میکنن ولی هنوز خیلی ها دوست دارن برای چند دقیقه هم که شده در مراسمشون لباس رنگی و پر زرق و برق بپوشن و عکس یادگاری بگیرن.
به عنوان مثال لباس عروس ترکمن‌ها قرمز بوده و لباس عروس زنان زرتشتی سبز٫ همچنین رنگ لباس عروس در دوره هخامنشیان بسته به طبقه اجتماعی فرد متفاوت بود.
اما کم کم در نزدیک شدن به عصر جدید، زنان روستایی،‌ عموما در مراسم ازدواجشون لباس‌‌های مرسوم و به اصطلاح «محلی» به تن می‌کردن و در شهرها بخصوص تهران، لباس‌ها از اروپا به دربار ایران راه پیدا کرد و به مرور استفاده از این لباس ها بین مردم متداول شد. اما به طور کلی لباس عروس سفید به شکل و شمایل امروز، از غرب وارد ایران شد.
در این مقاله سایت هفت و یک مطالب زیادی در مورد لباس عروس نوزادی و لباس عروس برای کودکان و لباس عروس پرنسسی دنباله دار و لباس عروس پرنسسی جدید و الگوی لباس عروسک و پارچه لباس عروس و خرید لباس عروس پرنسسی را به شما گفته ایم.

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!