هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

بهترین سوتین بارداری و شیردهی _هفت ویک

۱۳۹۹/۱۱/۲۲ سپیده ایمانپور
Card image cap

یکی از سوال های مهمی که ذهن خانم های باردار را درگیر می کند این است که ایا برای زمان بارداری مثل زمان شیردهی سوتین مخصوص وجود دارد ؟ اصلا اگر وجود دارد به چه دلیلی طراحی شده ؟و برای چه منظور ؟

اگر جنین سوالاتی ذهن شما را در گیر کرده و یا با سوالی راجب به سوتین های شیردهی مواجه هستید با ما همراه یاشید در ادامه راجب به هر نوع سوتین ها با شما سخن خواهیم گفت و اطلاعات راجب را به شما ارائه می دهیم . 

چرا در دوران بارداری سوتین مخصوص بپوشم ؟ 

بزرگ شدن سینه برای برخی خانم‌ ها خوشایند نیست انتخاب سوتین مناسب در دوران بارداری می‌تواند سیر رشد سینه‌ها را کنترل کند تا سینه های شما بیش از حد بزرگ نشوند و حالت قبلی را حفظ کنند البته اگر سینه های کوجکی دارید زمان خوبی است که  اجازه دهید سینه هایتان بزرگ شود ولی به یاد داشته باشید اگر تحرک زیادی دارید حتما از سوتین استفاده کنید تا بعد از بارداری دچار افتادگی سینه و بد فرمی سینه نشوید .

برای اننتخاب سوتین مناسب دوران بارداری به نکات زیر توجه کنید  :

یکی از اولین نشانه‌های بارداری می‌تواند بزرگ شدن سینه ‌ها باشد. الگوی رشد سینۀ هر زنی ممکن است با دیگری فرق داشته باشد. سینه‌ی برخی از زنان در سه ماهۀ اول بزرگ می ‌شود و تا پایان بارداری تغییر چندان زیادی نمی‌ کند، اما در بعضی دیگر ممکن است سینه به مرور تا پایان بارداری همچنان رشد پیداکند . هنچنین در بدخی از افراد سینه ها مر تر و بدجسته تر می شود و در بدخی حاله اطراف سینه بزرگ می شود همان طور که گفته شد به طور متفاوت سینه ها بزرگ می شوند . 

بزرگ شدن سینه ممکن است برای برخی خانم‌ ها خوشایند نباشد یا نگرانی‌ هایی در مورد بد فرم شدن آن برای شان وجود داشته باشد. در هر حال، انتخاب سوتین مناسب در دوران بارداری می‌تواند مراحل رشد سینه‌ها را کنترل کند. بهترین زمان برای انتخاب سوتین بارداری را بدنتان به شما می‌دهد.

اگر سینه‌های شما به قدری بزرگ شده که سوتین‌های قبلی برایتان تنگ شده و غیر قابل استفاده است، باید به یک فروشگاه لباس زیر مراجعه کنید و یا از سایت هفت ویک مراجعه کرده و سوتین مناسبی پیدا کنید. بهتر است نکته‌های زیر را برای خرید به خاطر بسپارید:

برای انتخاب سوتین نخی، روی اتیکت داخل سوتین را بخوانید یا از فروشنده یا مشاورین و پشتیبان ها سؤال کنید. درصد نخ مصرفی به‌کار رفته در سوتین، روی اتیکت پارچه‌ای آن نوشته شده است. به عنوان مثال روی اتیکت یک سوتین خارجی عبارت ۱۰۰ درصد COTTON نوشته می‌شود. اگر سینه‌های تان حساس شده است، سعی کنید سوتینی بخرید که تمام سینه را بپوشاند. سوتین‌های فانتزی که نیمۀ پایین سینه را می‌پوشاند برای بارداری مناسب نیست و بهتر است در این بازه ی زمانی بیش تر به فکر سلامتی تان باشید . 

سوتین شما باید قابلیت این را داشته باشد که کمی گشاد تر یا تنگ‌تر شودو خودتان بتوانید ان را تنظیم کنسد . 

از آن جا که ممکن است سینه ‌های شما به تدریج رشد کند، سوتینی که قلاب‌ های فلزی بیشتری دارد، به شما کمک خواهد کرد تا مدت‌زمان بیشتری از آن استفاده کنید.

بهتر است سوتین‌ هایی انتخاب بکنید که بند آن پهن است و چند سانتی‌ متر از زیر سینه را نیز پوشش بدهد. سوتین‌ هایی که بند پهنی را دارد و تمام سینه را پوشش می‌دهد، تا حدودی از تکان ‌های بیش از حد و اضافی سینه جلوگیری می‌کند. سوتی ن‌های فنر دار ممکن است از رشد صحیح سینه جلوگیری کند. همچنین این سوتین ‌ها اغلب باعث ناراحتی مادر ها می‌شود و همچنین ممکن است فنر آنها خارج شود و سینه را زخم بکند. این اتفاقی است که بیشتر خانم های باردار با ان مواجه شده اند. 

اگر نمی‌توانید به شکلی دقیق سایز جدید سینۀ خود را اندازه گیری کنید، بهتر است از فروشندۀ خانم فروشگاه لباس زیر بخواهید که سایز سینۀ شما را مشخص کند تا بتوانید سوتینی مناسب با سایز جدید خود انتخاب کنید و یا با راهتمایی های مشاورین سایت سایز دقیق خود راپیدا کنید . 

بهتر است سوتین ‌های خیلی تنگ خریداری نکنید. اگر در ماه‌های آخر بارداری برای خرید سوتین اقدام می‌کنید، می‌توانید سوتین‌هایی را انتخاب کنید که برای دوران شیردهی نیز مناسب است . 

سوتین دوران بارداری از چه نوع و جنسی باشد ؟

یادتان باشد كه حالت لاستیک سینه­ بندهای مخصوص حاملگی یکی از نکات بسیار مهم در هنگام خرید اين محصولات است. البته، برخی از این سینه­ بندها دارای ویژگی ­های خاصی مثل داشتن ضخامت بیشتر و عمیق بودن جای سینه ها هستند، تا بتوانند از کل وزن سینه­ های زنان باردار پشتیبانی نموده و از بیرون آمدن قسمتی از سینه در هنگام استفاده جلوگیری کنند.

نکاتی برای انتخاب درست سوتین مخصوص حاملگی بیان شده است، که عبارتند از:

زنان حامله باید سعی کنند تا به همراه یک نفر دیگر از دوستان و یا شریک زندگی خود برای خرید سینه­ بند مخصوص دوران بارداری به فروشگاه بروند، زیرا چهار چشم بهتر از دو چشم است و یا هین خرید های انلاین حتما تز پشتیبان ها استفاده کنید زیرا دو نظر بهتر از یک نظر است و حتما  مشاور ها و پشتیبان ها به دلیل تجربه ی بالا تر بتوانند انتخاب بهتری برای شما داشته باشد  ! در واقع، كمك فردي ديگر باعث انتخاب درست تر و بهتر خانم های باردار خواهد شد. همچنین، به دلیل این که استفاده از سینه­ بند حاملگی برای یک زمان طولانی می ­باشد، بهتر است خانم های  باردار اندازه آن را کمی بزرگ­ تر از اندازه فعلی سینه های خود انتخاب كنند، زیرا در مدت کوتاهی، سينه ­هاي زنان باردار رشد بيشتري پیدا خواهد کرد. بنابراین، به ياد داشته باشيد كه سینه ­بند انتخابی شما باید حداقل 5٪ بزرگ­تر از اندازه معمولی سینه ­هایتان باشد.

علاوه بر اين موارد، در هنگام خرید سوتین سعی کنید تا بر روی راحتی این لباس زیر تمرکز نموده و ظاه فانتزی و زیبای آن را در نظر نگیرید و یا کمتر در نظر بگیرید در زمان بارداری سلامت شما مهم تر از هر امر دیگری است و این را شریک زندگی تان هم درک کرده و نیاز نیست یرای جذابیت بیش تر از سوتین های فانتزی و فنردار استفاده کنید و خودتان را به خطر بیندازید . در واقع، سینه ­بندی انتخاب کنید که بتواند به طور کامل سینه ­های شما را پوشش دهد.

یادتان باشد كه جنس پنبه بهترین جنسی می باشد که همیشه در تهیه لباس زیر زنانه مورد استفاده قرار می­ گیرد. در دوران بارداری هم که گرمای بدن زنان به شدت بالا می­رود، جنس پنبه یک گزینه عالی و مناسب  برای درسا  نگه داشتن دمای بدن خواهد بود. و اینکه سعی کنید ترجیحا سینه بندی را خریداری کنید که حداقل دارای یک بند سیمی یدکی نیز  در همراه ان باشد، تا توانید با استفاده از آن سینه­ های خود را به طور کامل در هنگام نياز بیرون بیاورید، در غیر این صورت استفاده از آن برای شما بسیار ناراحت­  کننده  و زیاد راحت نخواهد بود. به عنوان يك خانم جوان و بي­ تجربه (اگر بار اول تان است که باردار هستند ) به خاطر داشته باشيد كه در هنگام خرید سوتین مخصوص دوران بارداری سعی کنید حداقل سه عدد از این لباس زیر را بخرید، تا اگر یکی را پوشیده باشید و دیگري هم برای شستن در لباس­شویی باشد، یکی را همیشه به صورت آماده داشته باشید و از ان استفاده کنید می توانید از رنگ های مختلف استفاده کنید تا تنوع ایجاد شود !

در اخر توصیه های سوتین های بارواری ، يادتان باشد كه شما بايد از سوتین  مخصوص حاملگی تا سه ماهه دوم از دوران بارداری خود، به منظور حمایت از سینه­ هايتان استفاده نمایید، زیرا در بعد از هفته 36 از دوران بارداری، شما بیشتر از یک سوتین حاملگی به سوتین های شیردهی نیاز خواهید داشت، تا علاوه بر پرستاری و پشتیبانی از سینه­ هايتان، بتوانید از آن در طول روزهاي شیردهی خود هم استفاده بکنید.

اگر سینه بند دوران بارداری نبندیم چه اتفاقی خوههد افتاد ؟

یادتان باشد كه در خرید سینه ­بند مخصوص دوران بارداری هرگز خساست زیاد  به خرج ندهید ؛ زیرا استفاده از سینه ­بند نامناسب در طي دوران بارداري ممکن است باعث انسداد مجاری وصل شده به سینه­ هايتان شده و شما را برای شیردهی فرزندتان بعد از زایمان دچار احساس درد و  ناراحتی کند. پس بهتر است این سوتین ها را برای خود تهیه کنید . 

البته، باید یدانید بروز وز این حالات  شانسی است! اما انتخاب سوتین مخصوص دوران بارداری و در دسترس بودن اتصالات یدکی از ارکان مهم در زمان حاملگی بوده و می­تواند سلامت مادر را در دوران بارداری و شیردهی تامین کند. در نهايت، به خاطر داشته باشيد كه اگر وقت رفتن به بازار را ندارید، می­توانید این وسیله را به صورت سفارشی از طریق سايت هفت ویک خریداری کنید تد هم از کیفیت بهتری بر خوردار شوید و هم از تنوع بالا تری 

 

Card image cap

سوتین شیردهی 

سوتین شیردهی همانند یک سوتین معمولی نرم و لطیف  است . با این تفاوت که کاپ سینه این مدل از سوتین ها به گونه ای طراحی شده است که مادران به راحتی می توانند .سوتین خود را برای شیردهی به نوزاد باز و بسته کنند و سینه خود را خارج کنند . که براساس نوع باز و بسته شدن دو مدل کلی از سوتین های شیردهی شامل مدل تکه ای و کامل جهت استفاده مادران به بازار ارائه شده است . که بر اساس راحتی خانم ها می توانید ان ها را خریداری کنید 

انواع سوتین شیردهی 

1-سوتین شیردهی مدل تکه ای :

این نوع سوتین ها، به گونه ای طراحی شده اند که قسمت کوچکی از پارچه ی کاپ سوتین که بخش نوک و نواحی اطراف پستان را می پوشاند که توسط دکمه ، قلاب یا زیپ باز و بسته می شود. این ویژگی کمک می کند تا عمل شیردهی به راحتی ، بدون نیاز به بالا زدن یا باز کردن سوتین انجام شود. همجنین این سوتین ها به دلیل طراحی شان فانتزی تر بوده و حالت زیبا تری هم دارند همچنین نیاز به خارج کرد کل سینه شما از سوتین نیست و به راحتی می توانید از این استفاده کنید . 

2- سوتین شیردهی مدل کامل:

این مدل نیز به گونه ای طراحی شده که سوتین از جلو باز و بسته می شود و کل سینه برای شیر دادن بیرون  خواهد امد  .این ویژگی این امکان را برای کودک مهیا می کند تا به راحتی هنگام مک زدن ،کل سینه مادر را لمس و با آن بازی کند که این کار را بعضی از کودکان دوست دارند هنگام شیر خوردن سینه مادرشان را لمس کنند و گاها دوست دارند یک سینه را بخورد و با دیگری بازی کنند شما می توانید با توجه به راحتی کودکتان سوتین مورد نظر خود را انتخاب کنید . 

Card image cap

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!