هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

راهنمای خرید لباس عروس رویایی!

۱۳۹۸/۹/۱۵ زهرا یزدانی

انتخاب لباس عروس

یکی از به یاد ماندنی ترین و مهم ترین مراسماتی که در طول زندگی هر فردی رخ می دهد جشن عروسی اوست زیرا این مراسم برای اغلب افراد یک بار تکرار می شود . همه دختر خانم ها از کودکی آرزوی پوشیدن لباس سپید عروسی را در ذهن دارند . با نزدیک شدن به مراسم عروسی خانم ها باید لباس عروس خود را انتخاب کنند .

لباس عروس یکی از مهم ترین انتخاب ها در مراسم عروسی است. اگر می خواهید در روز عروسی تان یک عروس رویایی شوید در انتخاب لباس عروسی تان به این نکته ها دقت کنید.

برای خرید و انتخاب این لباس باید به جنس پارچه ، دوخت ، مدل، سنگ دوزیها ، مکان خرید، زمان ، بودجه لباس و ... توجه نمود . اگر مراسم ازدواج شما هم نزدیک است ، ما نکات مهمی که باید به آن توجه کنید را جمع آوری کرده ایم.

 بودجه مورد نظر را مد نظر داشته باشید
برای خرید لباس عروس اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید انتخاب لباس عروس متناسب با پول و توان مالی شما است . بهتر است مبلغی را که برای خرید لباس کنار گذاشته اید را تعیین کنید و سپس بر حسب آن لباس را انتخاب کنید .

مواقع خاص را در نظر داشته باشید
در برخی از اوقات، سالنها برای فروش لباس عروس تخفیفات قابل توجهی ارائه می دهند. پس از زمان های حراج و تخفیف برخی از سالنها اطلاع حاصل کنید زیرا گاهی می توان در این حراج ها ، لباس عروس زیبایی را با قیمت مناسب انتخاب کرد.

زمان صرف کنید
از مهمترین نکات برای خرید لباس عروس ، زمان است. شما باید برای خرید لباس عروسبه اندازه کافی وقت بگذارید تا لباس عروسی که مناسب است برای شما انتخاب کنید. در طول این مدت می توانید مدلهای مختلفی را ببینید و مورد مناسب را انتخاب نمایید اما در صورتی که زمان کافی نداشته باشید نمی توانید به بررسی همه موارد بپردازید و بهترین مدل را انتخاب کنید.
انتخاب لباس عروس بر اساس عقاید مذهبی
هنگام خرید و انتخاب لباس عروستان باید حتما به عقاید مذهبی خود و همسرتان توجه نمایید و بر اساس این عقاید لباس باز یا پوشیده انتخاب کنید. عدم توجه به این نکته سبب می شود پس از پوشیدن لباس احساس پشیمانی داشته باشید .

Card image cap

سایز لباس
لباس عروسی را تهیه کنید که سایزتان باشد و از گرفتن لباس تنگ به امیدلاغر شدن اجتناب کنید . لباس عروس خریداری شما باید طوری باشد که امکان گشاد یا تنگ کردن آن وجود داشته باشد. سایزبندی لباس های عروس با سایز معمول افراد متفاوت است پس اگر سایزتان 36 است و سایز لباس عروس 38 یا حتی 40 اندازه تان شد، نگران نباشید چون قابلیت تنگ و گشاد شدن را دارد و این تفاوت بخاطر سایز بندی لباس عروس می باشد.
مدل های عجیب و غریب نخرید و از مد پیروی نکنید
برخی از مدل های لباس به خصوص لباس هایی که دارای طرح و نقش ساده تری هستند سال های سال قدیمی نمی شوند و همیشه زیبا هستند بنابراین بهتر است این نوع لباس ها را انتخاب کنید و لباسهایی را که تنها در یک زمان خاصی مد هستند را برنگزینید زیرا بعدا با دیدن عکس عروسیتان خجالت می کشید آن را به دیگران نشان دهید. چون مد به سرعت در حال تغییر است پس بهتر است از مد پیروی نکنید
لباسهای یک بار پوشیده شده از لحاظ قیمتی عالی هستند
اگر می خواهید هزینه ای که برای خرید لباس عروس در نظر گرفته اید اندک است و کفاف خرید یک لباس عروس شیک و زیبا را نمی دهد پیشنهاد می کنیم که لباس هایی که یکبار پوشیده شده اند و قیمت آن ها بسیار پایین آمده است استفاده کنید.
با توجه و مطالعه این نکات مهم می توانید انتخاب بهتری برا خرید لباس عروس داشته باشید .

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!