هفت‌ویک | فروشگاه اینترنتی آنلاین

معرفی انواع لباس عروس جدید بیشتر بدانید

برای بهتر درخشیدن در شب عروسی لازم است این مقاله را بخوانید !

۱۳۹۸/۹/۱۶ زهرا یزدانی

نقش لباس عروس در درخشیدن عروس

وقتی بحث عروسی پیش می آید، خیلی مسائل به میان می آید که در این میان موردی که بسیار برای زوج های جوان حائز اهمیت است، لباس عروسی است که عروس در شب عروسی به تن می کند. نقش لباس عروس در درخشیدن عروس در شب مراسم بر کسی پوشیده نیست. با توجه به بودجه های متفاوت، انتخاب های فراوانی برای لباس عروس وجود دارد.برای بهتر ظاهر شدن در شب عروسی لازم است به نکاتی توجه کنید.

1. هر چهار مدل لباس عروس را تست کنید قبل از اینکه لباس یا مدل خاصی را انتخاب کنید بهتر است چهار مدل اصلی لباس عروس یعنی مدل ماهی، پف دار، امپایر و راسته را امتحان کنید. لباس را بپوشید و جلوی آینه راه بروید و ژست بگیرید، به این ترتیب در کمتر از نیم ساعت متوجه می شوید که اساساً باید دنبال چه نوع لباس عروسی باشید.

2. مکان برگزاری جشن عروسی اینکه قرار است مراسم تان در یک ویلای ساحلی برگزار شود یا باغ بیرون شهر یا یک سالن سطح بالا، نیز قطعاً روی مدل لباسی که انتخاب می کنید تاثیر دارد.

 3. زمان انتخاب لباس عروس نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شب قبل از خرید لباس عروس، غذای خیلی شور نخورید، خوب بخوابید و حداقل یک روز کامل را برای انتخاب لباس در نظر بگیرید.

4. انتخاب جنس پارچه
5. جنس پارچه به اندازه مدل و استایل آن اهمیت دارد . 

6. لباس عروس با پارچه های سفت محکم، می تواند به لباس ابعاد و بافت بخشیده و شما را پُرتر نشان دهد. لباس عروس با پارچه های نرم و براق با درخشندگی خاصی که دارند می توانند شما را لاغرتر و قد بلندتر نشان دهند.لباس عروس با پارچه توری، بهترین انتخاب برای افراد چاق است. لباس عروس با پارچه ساتن برای عروس خانم هایی با فرم بدن ساعت شنی مناسب خواهد بود. اگر پارچه لباستان براق نباشد و روی آنها حریر باشد ، شما را لاغرتر نشان خواهد داد .

 

Card image cap

 

7. برای انتخاب لباس عروس فقط به عکس لباس ها کفایت نکنید.
شما برای انتخاب لباس عروس فقط ژورنال ها را نگاه نکنید بلکه بهتر است به فروشگاههایی بروید که بتوانید در میان رگال لباسها قدم بزنید به لباس ها دست زده و جنس آنها را لمس کنید. به ین دلیل که عکس لباسها با خود واقعی لباسها بسیار متفاوت است.

8. لباس زیر مناسب بپوشید
قبل از پرو لباس عروس بهتر است به خرید لباس زیر بروید و آن را تهیه نمایید . در هنگام پرو همان لباس زیری را به تن کنید که می خواهید در شب عروسیتان بپوشید تا بهتر بتوانید لباستان را تنتان برانداز نمایید . اگر انتخابتان لباس عروس دکلته است لباس زیر تنه دار و بدون بند بخرید. یک لباس زیر مناسب می تواند لباس عروس را به خوبی روی اندامتان جای دهد.

9. با لباس دلخواه تان بچرخید
هنگام پرو لباس عروستان با آن راه بروید ، بنشینید تا اطمینان یابید که لباس برای شما راحت است یا خیر . لباسی را که هنگام راه رفتن برایتان مشکل ایجاد می کند یا در هنگام نشستن برایتان تنگ است را انتخاب نکنید .شما باید در لباس عروستان راحت باشید و از اول تا آخرعروسی در عذاب نباشید. مطمئن شوید که در لباس عروس به راحتی می توانید تکان بخورید. اگر لباستان آستین دار است مطمئن شوید که می توانید به راحتی دستتان را بالا بیاورید و حرکت دهید.

10. تور عروس را نیز تست کنید
همزمان با لباس عروستان تور عروس را نیز امتحان نمایید تا اگر لباستان تغییری لازم دارد این تغییر را زودتر انجام دهید . اگر لباس عروس دنباله دار را انتخاب نمودید باید بلندی تور به اندازه ای باشد که فاصله ی مناسبی بین ادامه ی لباس عروس و تور به وجود آید.

هنوز هیچ دیدگاهی درج نشده است. شما اولین باشید!